Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baluka26


baluka26
veterán

Jézusom.
Én nem hiszek az ilyesmiben :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

atlantisz...meg valami noname sziget a csendes óceánban....

abból a cuccból nekem is kell

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Samus válasza baluka26 (#1) üzenetére


Samus
addikt

Mi vagyunk az "Ősök". Szerintem túl sok Csillagkaput nézett...(amit kétségkívül remek sorozat). A bizonyítékok pedig "nem megtalálhatóak". Kérjük fel Robert Langdon-t, hogy ássa elő a bizonyítékokat, úgyis mindig talál valami ürügyet, hogy bejusson a vatikáni levéltárba.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) LadyLorien


LadyLorien
tag

Jó ééég, hogy felétek milyen emberek vannak... :DDD Kíváncsi lennék, hogy ezeket a képzeletük melyik bugyra szüli meg... :F

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#5) #51736960


#51736960
törölt tag

sunáznám :D

(#6) Alexios válasza Samus (#3) üzenetére


Alexios
veterán

nem mi a furlingek vagyunk:D

(#7) Иван


Иван
őstag

Persze, hogy a Vatikánban őrzik az iratokat. Ezeket az iratokat mindig ott őrzik.

Amúgy az ilyeneket nem szokás kezeltetni? :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#8) lorenzen válasza Иван (#7) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Szerintem már "kezelt" állapotban van, már csak alig közveszélyes.

a magyarok az űrből jöttek
Némi betűátrendezés után, igaz az állítás.
A magyarok a zűrből jöttek, a magyarok zűrben vannak, és ott is maradnak ha nem szedik össze magukat.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#9) Rive


Rive
veterán

Ühüm.

Lásd az aláirásomat.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#10) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

(#11) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Most ez miért olyan meglepő? Hiszen már azt is tudjuk ,hogy jézus is magyar volt. [link]

- http://pazsitz.hu -

(#12) dízelracer


dízelracer
senior tag

Sebaj hamarosan úgy is újranyitják az OPNI-t. :DDD

(#13) Thome


Thome
addikt

Még a végén kiderül, hogy Xel'Nagák vagyunk... :DDD

(#14) rolkaDb válasza #51736960 (#5) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Vállalnám! :DDD

(#15) moha21


moha21
addikt

Vagy asgardok?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#16) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Komolyan, aki az ilyet totál elhiszi, az tényleg kezelésre szorul.

Egyébként meg ha véletlen valaki jár a Vatikán irattárának legmélyebb pincéjében, légyszi hozza már el az egyik űrhajónkat, hétvégén le akarok ugrani a Tatooine-ra.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#17) Armahun


Armahun
addikt

És a Maja indiánok valójában Magya indiánok és magyarul beszélnek.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#18) FF23


FF23
senior tag

A Vatikán lenyúlta az űrhajónkat, a románok ellopták a lovainkat....Most meg járhatunk szuzukival. Egyre lejjebb süllyedünk.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#19) Lenry válasza FF23 (#18) üzenetére


Lenry
félisten

ha nem lenne, aláírásom, ezt elkérném :C :C :))

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) Alexios válasza PazsitZ (#11) üzenetére


Alexios
veterán

Az még hagyján, de én is magyar vagyok.

(#21) Marci79


Marci79
aktív tag

"Oszt még nekem mondják, hogy hülye vagyok!" :))

(#22) Zolás válasza Lenry (#19) üzenetére


Zolás
addikt

Csatlakozom :DDD
Nyújtsunk be petíciót a PH-nak hogy hosszabb legyen az aláírás mert nem férnek bele a jó dolgok :DDD
A hölgynek meg üzenem hogy azért mert alacsony a kerítés nem kell kiszalagdálni ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#23) Huma


Huma
addikt

Nyomorult halandók! Boruljatok térdre a Hatalmas Tündérmágus előtt!
Ő az, ki elhozta közénk az Ősök üzenetét a messzi űrből, az ősi csillagvárosokból.
Azonnal támogassa mindenki a Hatalmas Tündérmágust, hogy a magyarság továbbvihesse nemes küldetését és átadhassa másoknak azt a mérhetetlen mennyiségű szeretetet amely felhalmozódott e népben! :D

Persze lehet, hogy nem akarjátok látni a valóságot mert primitív elméteket megzavarja a hatalmas erejű tudathártya. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24) Marci79 válasza Huma (#23) üzenetére


Marci79
aktív tag

:DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#25) Brutális eb


Brutális eb
addikt

És őshonos szent állatunk a delfin.
Na persze. :DD

Tündér mágus erdegem.
Ügyesség:1 Életereő:100 Szerencse 2.
Level up.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#26) danih


danih
addikt

Még a szeme is rosszul áll ennek a nőnek a képen...
Mindenesetre ezekről mindig Grespik jut eszembe az ő DNS spiráljaival meg a Szíriusszal, aki emlékszik, gondolom ilyenkor felröhög :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.