Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) caizzz


caizzz
aktív tag

EMP :K

Vagy persze lehet a véletlen is. :D

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#2) Lenry válasza caizzz (#1) üzenetére


Lenry
félisten

véletlennek túl gyanús.
EMP meg... hát rohadjon meg :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) szablya


szablya
tag

EMP? Azmiaz?

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) #39306496 válasza szablya (#3) üzenetére


#39306496
törölt tag

ElectroMagneticPulse :U

(#5) szablya válasza #39306496 (#4) üzenetére


szablya
tag

Aha. :))

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nem hiába mondják minden számtech foglalkozáson hogy ha lehet, akkor a mobilt ne tegyük a gép közelébe.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) eastsider


eastsider
nagyúr

azért van a ferrit gyűrű:) (még a billentyűzetben is találtam)
bár kitudja, hogy használ-éé

(#8) tkazmer válasza eastsider (#7) üzenetére


tkazmer
addikt

Valami megoldasnak lennie kell, en ket telefont is hasznalok rendszeresen a laptopomtol max fel meterre, es eddig meg semmi baja nem lett.;

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#9) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Nekem egyszer a Nokia E61-em meg a PC-m fagyott le egyszerre. :N

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10) Lenry válasza Dr. Romano (#6) üzenetére


Lenry
félisten

igaz, csak ez tudod olyan urban legend, amit nem hiszel el, amíg nem látod saját szemeddel

eastsider: lehet, hogy be kellene egyet szerezni. hol lehet ilyet kapni?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Nekem meg az van, hogy itt az asztalon melettem a Nokia E65, wifin a "Nokia internetes rádió" programmal megy a zene. Nos mikor valamit megnyitok a géppel, és elkezd tekerni meg leterheli a procit, beakad egy pill-re a zene a telón.

Smoke & Torque

(#12) moha21


moha21
addikt

Elvileg fémházban ami elvileg földelt is azt nem zavarhatja telefon.
Nálam a Tesla tekercs, illetve TV,monitor sorkimenők nem zavarnak be a gépben, pedig azoknak azért nagyságrendekkel nagyobb a "zavara". Rádiót, TV-t zavarja másik szobában is kb 8 méter, a PC-től max 0,5 méterre van, és az erőssége a távolság négyzetével csökken.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#13) Fecogame válasza Dr. Romano (#6) üzenetére


Fecogame
veterán

Hát nekem mindig ott van :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#14) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Nekem a monitorom mellett van a mobil és mindig vibrál a kép, amikor hálózatot keres a telefon vagy innen tudom, hogyha hívás jön, mert előbb csíkozódik a monitor, azután pár másodperccel jön a hívás. :D TV-vel dettó ugyanez a helyzet. (Bár lehet, hogy LCD vagy LED TV-k és monitorok esetén nincs ilyen. :U )

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15) moha21 válasza Badman 4ever (#14) üzenetére


moha21
addikt

Igen csak CRT monitoroknál csinálja.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#16) danati


danati
senior tag

Láttam már számítógépet kikapcsolni attól hogy mellette csörgött a mobil.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.