Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Ügyes vagy! :C

A víz, felhők, elmosódás gondolom Photoshop, vagy ezt mind tudja a 3Ds Max is? :F

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Ez cool. Ha jól tudom külön rederelő pluginek vannak különböző felületek eléréséhez?
Nem sok halvány fogalmam van a témáról... Csak 1x próbálkoztam, de 2 nap után feladtam :)

(#3) Trub válasza szablya (#1) üzenetére


Trub
tag

Uhh... El se hiszed mi mindenre képes ez a program :D Nem kell ehhez Photoshop

[ Szerkesztve ]

(#4) Lenry válasza szablya (#1) üzenetére


Lenry
félisten

ezen nincs semmilyen utómunka. csak a max + a vray renderplugin

a homályt a kamerával csináltam, beállítottam a fókuszpontját az egyik szélkerékre, a többit megcsinálta a max

a víz egy darab sima plane (2D-s téglalap) amire áttetszőséget és fénytörést állítottam, plusz kapott egy noise módosítót, hogy hullámozzon

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Dany007 válasza Lenry (#4) üzenetére


Dany007
veterán

így elég egyszerűnek hangzik, pedig tudom, hogy mocskosul nem az :D

(#6) Lenry válasza Dany007 (#5) üzenetére


Lenry
félisten

pedig tényleg nem bonyolult, egy nálam szakértőbb ezt szerintem negyed óra alatt összehozza

ja egyébként még akartam statisztikát írni: a teljes jelenet 993.408 polygonból áll, egy szélkerék két turbosmooth után (egy eljárás, ami megnöveli a polygonszámot, hogy részletesebb legyen a modell) 41.376 polygon, smooth nélkül 1.304

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) JoeYi


JoeYi
őstag

kell az a fű, ne vizezz :)

(#8) Lenry válasza JoeYi (#7) üzenetére


Lenry
félisten

van ilyen szélfarm is. meg egyébként nem tudom hogy kell szép füvet modellezni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) JoeYi válasza Lenry (#8) üzenetére


JoeYi
őstag

és ez akadály? Ha mindig olyan dolgot csinálsz amihez értesz, akkor stagnálsz nem?

(#10) Lenry válasza JoeYi (#9) üzenetére


Lenry
félisten

igaz... :B
akkor megtanulok füvet csinálni

bár ma a low-poly-nak akartam nekiugrani

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) JoeYi válasza Lenry (#10) üzenetére


JoeYi
őstag

aztán feldobhatnál róla tutorialt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.