Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) apatyas


apatyas
Korrektor

Jó cucc, grat hozzá. És a cikkeden is élvezetes volt dolgozni.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#2) benike1999


benike1999
tag

Őszintén én a helyedben vettem volna inkább egy nexus 9-et de ez se rossz választás és Grat a cikkhez nagyon jó lett :)

(#3) csalafinta65 válasza benike1999 (#2) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Gyengus készülék...Csak FAT32-őt kezel...Szervíz háttér meg borzalmas...1 év gari kevés, 120 ezer sok. Samung Galaxy Tab S 10. LTE ajánlott helyette. ( Ja és még LTE képes sem a Lenovo...)

(#4) kpityu2


kpityu2
őstag

Azt hittem jobb az aksi. A wayteq xtab 100qcr-ben 10000 van, pedig csak sima lapos cucc.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#5) Rhino666


Rhino666
őstag

120k?????? :Y

Én bruttó 90k-ért vettem 3G-s 16GB-os verziót tavaly szeptemberben. :F

(Igen, FullHD-s típus)

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#6) Hieronymus válasza csalafinta65 (#3) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Érdemes helyén kezelni ezt a tabletet.
Még az LTE korszak előtti fejlesztés, nem mai gyerek.

Nekem van egy "alap" változata, aminek csak HD a felbontása. Viszont 3G képes és adták vele a BT keyboard covert.
Én olcsóbban vettem, mondhatni végkiárusításban.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#7) Chaser


Chaser
titán

Sztem drága...ráadásul android, nálam ott el is vérzett gyorsan.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8) NoMagix


NoMagix
addikt

Még mindig szép és egyedi cucc!
Használd sokáig egészséggel! :C

(#9) user01


user01
aktív tag

Nekem egy 8 collos van. Egyszer lemértem..., 18 óra 50 percet tudtam netezni vele. Természetesen több részletben, mindig mértem az időt. :)

(#10) Halkow.


Halkow.
senior tag

Kár hogy nem s800-ast pakoltak a gépbe, 120k sok volt szerintem érte

(#11) Wieder12 válasza apatyas (#1) üzenetére


Wieder12
tag

Köszönöm!

(#12) Wieder12 válasza benike1999 (#2) üzenetére


Wieder12
tag

Összességében nem bántam meg a dolgot! Köszi a véleményt!

(#13) Wieder12 válasza csalafinta65 (#3) üzenetére


Wieder12
tag

Most már bőven vannak jobb cuccok, és voltak is! Szerencsére szervízeléssel nem kellett foglalkoznom! Így a szervízeltetésről nincs tapasztalatom, szerencsére! :)

(#14) Wieder12 válasza kpityu2 (#4) üzenetére


Wieder12
tag

Ezt tudja a készülék! Wayteq-et nem használtam, így nem tudok véleményt mondani róla! Remélem lassan az okostelefonok is képessek lesznek 12-13 óra kijező használatra! :) Elsőre lehet fura az alsó henger, de nem rossz a használat során!

(#15) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

Nekem is van egy ilyen készülékem.
Rá lehet bírni valahogyan, hogy kezelje az usb mobilnetes modemet?

Minden ellenállás hasztalan.

(#16) Wieder12 válasza Rhino666 (#5) üzenetére


Wieder12
tag

Akkor jól vetted! Viszont ha korábban vetted volna, szerintem neked is több pénzt kellet volna leszurkolnod érte! Elégedett vagy vele?

(#17) Rhino666 válasza Wieder12 (#16) üzenetére


Rhino666
őstag

Maximálisan. :R Pedig nagyon válogatós vagyok kütyük terén. :K Bár szerintem 90-ért is kicsit drága volt, nem hogy 120-ért.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#18) Wieder12 válasza Chaser (#7) üzenetére


Wieder12
tag

Valaki pl. iPad-hez szokott vagy windows-hoz, annak tényleg más világ, viszont a használhatósága hasonlít ipadhez nincs külön menü itt is minden kezdőképernyőn van. Könnyen megszokható és használható! Én se tartom olcsónak, de mivel már újonnan nem lehet venni, használtan nyomott áron jó vétel lehet!

(#19) Wieder12 válasza NoMagix (#8) üzenetére


Wieder12
tag

Köszönöm!

(#20) jimbimx


jimbimx
csendes tag

Nekem/nekünk 8-s van, de rettenetesen elégedett vagyok vele. Jó a fogása, egyedi. Emeletes ágyról nagy ívben zuhanást követően semmi baja, azóta is több mint egy éve megy tökéletesen. Három gyerek és két felnőtt folyamatos használata mellett annyi történt 16 hónap alatt, hogy egyik sarkán a műanyagból letört egy pár milis darab.
Én is elég kekec vagyok ha kell, de ezzel a masinával elégedett vagyok.

(#21) Wieder12 válasza user01 (#9) üzenetére


Wieder12
tag

Ezért írtam is hogy visszafogottabb használat mellett lehet több 13 és fél óránál! 8" meg pláne jobban bírja kisebb a kijelző és a felbontás mérete is! Viszont abban 6000mAh az akku, de az is bőven elegendő!

(#22) Wieder12 válasza Halkow. (#10) üzenetére


Wieder12
tag

Igen! Én is úgy érzem hogy egy snapdragon 800 jobb választás lett volna!

(#23) Wieder12 válasza szaniszlokar (#15) üzenetére


Wieder12
tag

Elméletileg kellene működnie! A gyakorlat viszont képes meghazudtolni magát :) Én még nem próbáltam! Telefonomról megosztom a mobilnetet, úgy egyszerűbb!

(#24) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

Az amazonról vetettem meg amerikában egy ismerőssel,így 55k volt tavaly ,most se rossz az ára:http://www.amazon.com/Lenovo-Yoga-Multimode-10-inch-Tablet/dp/B00F2ENU92/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1423945770&sr=8-1&keywords=Lenovo+Yoga+Multimode+10-inch+Tablet

Kb.az ötödik tabom,Ipad2től is jobban bejön nekem.

(#25) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Kicsit még mindig nem érzem ezeknek a drága tableteknek a helyét.... Internet meg videó, ez oké, de ehhez drága. Minden másra meg jobban szeretem a notebookot. :F

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#26) Chaser válasza Wieder12 (#18) üzenetére


Chaser
titán

én nem szoktam semmihez, kipróbáltam sok mindent, wines tablet előnye, hogy minden pc-s sw megy rajta, w10-eseken az androidos app-ok is mennek majd, nincs millió soc, nincs inkompatibilitás, nincsenek hülye androidos dolgok, 40-45k most egy korrekt 8" w8.1-es tablet jogtiszta winnel kinnről áfával, tán még office 365-öt is adnak hozzá, innentől kezdve android részemről blőőőőáááá, telóból is csak miui miatt van droidos

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27) descence válasza Chaser (#26) üzenetére


descence
tag

Pont azt fogja valaki nézni, hogy jogtiszta-e a rendszer a tabletjén/telefonján :D

Én is egy ilyennel szemezek, már csak az egyedi alakja miatt is (nem az a sablon tégla forma). Remélem majd számomra is megfelel majd arra, amire szánom (tanulás, net+esetleg játékok).

(#28) Wieder12 válasza Axe Miskolc (#24) üzenetére


Wieder12
tag

Ez amit belinkeltél MTK procis, 1gb Ram van benne, és a kijelző HD, de 55-öt így is simán megért szerintem!

iPad 2 nem mai darab már, ios 7-es rendszertől igen lassúcskák lettek :) Az a lényeg, hogy egy eszköz szerethető legyen!

(#29) banhammer


banhammer
veterán

120 ezeret rablas.
Nekem egy Samsung Galaxy Tab Pro 8.4-em van.
Igaz csak 8,4 huvelykes a kijelzo, az akkumulator netezessel ugy 7-8 orat bir (ez nagyon sok mindentol fugg, meg attol is, hogy milyen bongeszot hasznal az ember), de Snapdragon 800-as van benne (megy, mint a villam).

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30) Wieder12 válasza Fryskitt (#25) üzenetére


Wieder12
tag

Tény, hogy ennyiért akár már laptopot is vehet az ember! De mondjuk ha valaki sokat skype-ol, hordozhatóbb mint egy noti! Meg kevés noti tud 13,5 óra kijelző időt :) amelyik meg tud az nem 120 ezer :) Ennek ellenére nekem is van lapim, vannak előnyei annak is :DD

(#31) Wieder12 válasza Chaser (#26) üzenetére


Wieder12
tag

Win-es tabletet nem használtam ezért arról nem tudok mit mondani, de azért van ennyi rendszer, hogy mindenki megtalálja a magának valót! Win-es telót viszont használtam, jó volt használni, gördülékeny volt, voltak dolgok amik jók voltak, de vannak betegségei a rendszernek, progi felhozatal is gyengébb! Veszel bármilyen kiegészítőt, ios/android nagyrészt! Legalábbis telefontéren!

(#32) Wieder12 válasza descence (#27) üzenetére


Wieder12
tag

Simán elég lehet!

Banhammer: jo cucc a a samu

[ Szerkesztve ]

(#33) jimbimx


jimbimx
csendes tag

Hogy mire jó egy tablet...
Sosem értettem, hol lehet értelme, mindig úgy voltam, hogy a laptop jobb, nincs értelme a táblagépnek.
Aztán mikor meglett....mellékhelyiségben elengedhetetlen, sokkal egyszerűbben kezelhető, mint egy "lapos". Hírfogyasztásra, egyszerű játékokra, esetleg este ágyban filmnézéshez szintén kiváló, sokkal kezelhetőbb, de jól jön - na nem minden nap - de időnként a konyhaasztalnál evésnél, főzésnél is. Így revideálnom kellett korábbi véleményemet: Igen, van helye a hétköznapi életben.

(#34) tDr1v3r válasza jimbimx (#33) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én személy szerint pont azért nem veszek mert félek hogy többet használnám mint a nagygépet... netezni, fórumozni, alap képszerkesztésre nekem sokkal effektívebb lenne. De félek hogy tényleg csak porosodna utána az asztal meg a noti...

Viszont ez a tablet semmiképp sem kéne. Tényleg remek cikk ide vagy oda, de nekem az Android marad telefonos szinten (sóhajjal a Mi 3-am miatt), tableten az Apple viszi a prímet részemről.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#35) banhammer válasza tDr1v3r (#34) üzenetére


banhammer
veterán

Egy rossz élmény miatt nem kell leírni az androidot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#36) Garada


Garada
őstag

Az árával nem vagyok kibékülve, de a tesztképek megleptek, nem olyan rossz ez a kamera. :K

(#37) Chaser válasza Wieder12 (#31) üzenetére


Chaser
titán

nem érted:) nem wp a tablet, hanem normál windows, itt a lényeg, ua. mintha pc-t használnál, persze hardcore gameket nem fogsz tudni futtatni nyilván:) aki egyszer kipróbálja droidra meg ipadra sztem többet nem néz rá

descence ha nézi ha nem, akkor is egy jogtiszta w8,1-et kapsz a tablethez, ennyiért vicc egy ilyen tablet, ha kinti rendelős is

nem rossz ez a lenovo, telefonban is csinál jókat, de ez a tablet eléggé túlárazott, ennyiért legalább egy ütősebb soc mehetett volna bele

most nézem van már nekik is win tablet, 3g+gps-szel 80k-ért nem is rossz, azok nélküli verziója ha van 60-70k-ért az elég jó

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38) Wieder12 válasza Chaser (#37) üzenetére


Wieder12
tag

Most már értem! Remélem lesz majd lehetőségem kipróbálni 1-et legalább :) Tény, hogy erősebb harver belefért volna lenovoba, de ezt írtam is már! Én a 10"-ból nem engedek, mobilok tartanak 5-6"-nál!

(#39) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Nekem nagyon tetszik, kipróbálnám élőben is

(#40) Wieder12 válasza kocsisdavid5 (#39) üzenetére


Wieder12
tag

Keszthely felé jársz írj rám, szívessen megmutatom, ha gondolod!

(#41) Baggins86 válasza tDr1v3r (#34) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Én ezt most nem értem. Mi baj van a Mi3-al? És hogy jön egy tablet ahhoz, hogy neked droidos telód van? :O

(#42) tDr1v3r válasza Baggins86 (#41) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az a bajom hogy ellopták tavaly ősszel. :( Telefonon szeretem az Androidot használni (attól független hogy most iPhone-om van), de tabletre nem kéne semmiképp az alkalmazáskínálat miatt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#43) Baggins86 válasza tDr1v3r (#42) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Ó így már értem :( Bár netezés, fórumozás, képszerkesztés, erre egy iPad árának az 1/3 részéből beszerzett androidos tab is tökéletes. Én mondjuk pont win 8.1-est használok, nekem az vált be :)

(#44) eventus


eventus
veterán

Koszonom a bemutatot! Igaz en majd a yoga 2 tablet windows valtozatot fogom megvenni, droid kizarva nalam :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#45) Wieder12 válasza eventus (#44) üzenetére


Wieder12
tag

Igazán nincs mit :) Jó cucc jól fogsz vele járni!

(#46) GGAllin


GGAllin
tag

[link]

Sziasztok!

Egy Lenovo Yoga B8080-F tablet bekapcsolás után egy érdekes képernyőt adott ki, mintha hibakereső lett volna 10 menű ponttal, visszaállítás, reboot, board test stb.
Ez beépített dolog, és akkor hogy lehet előhozni? Vagy csak nem stimmel valami a játékossal?

Köszi! :)

bite it you scum !! ~GGA

(#47) Wieder12 válasza GGAllin (#46) üzenetére


Wieder12
tag

Nekem még ilyen nem volt, úgyhogy erről nem tudok mit mondani!

(#48) Gézengúz válasza GGAllin (#46) üzenetére


Gézengúz
addikt

Teljesen egyértelmű, bekapcsolás közben nyomod a hangerő lefelét.... :)

[ Szerkesztve ]

(#49) Gézengúz válasza Gézengúz (#48) üzenetére


Gézengúz
addikt

Na most a root tényleg kimerül annyiban, hogy 7-szer megnyomom a build gombot? ;)

(#50) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Ez valós lehet?

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.