Hirdetés

2019. november 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Tim82

Tim82
(nagyúr)

Mélyenszántó, magvas, szakmai. ;] (Tudtam, hogy beugrik! :DDD )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - JVC HA-S500 fejes és JBL Control 1C hangfalpár eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2) Samus

Samus
(addikt)
LOGOUT blog (1)

kérlek. a helyesírási hibákat javítsd ki. roulerem, bluetoot (:D:D:D:D) néhány szakszó, mondtatot NAGY betűvel szokás kezdeni, pont után illik szóközt alkalmazni, az egészet szórd be word-be és újra tedd fel. ugyanezt ajánlom a macbook air tesztjében is (nár a moderátorok kíváncsi leszek mit szólnak a két címlapos írás egyidőben való publikálásának... egyébként én ezt bemutatónak mondanám, nem tesztnek. de nem kötök bele, énsem alkottam jobbat (bár sokak szerint az MX1000 bemutatása jól sikerült :D), de azért a felsorolt hibákra figyelj oda.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) ígyvanferi

ígyvanferi
(addikt)

Nem túl sok magyar órán vehettél részt.

(#4) Vladi

Vladi
(nagyúr)

Tisztelt szerző!

Szedd össze magad, mert a vége az lesz, hogy elküldenek pihenni. :U

V

Jani másszál fel! Maradj a kompon!

(#5) cizoe

cizoe
(őstag)

ez valami szopatás mert a mai macbookos tesztjébe írtuk poénból hogy "csinálj x300 tesztet" erre ittvan. Vmelyik idiota forumos kolléga erre veri a fa**át. :((( :((

[ Szerkesztve ]

(#6) Sandormaster

Sandormaster
(aktív tag)

Mért van olyan érzésem hogy mint a macbook-os írásnál, itt is át lesz húzva oldalt az írás, és nem fogok tudni rámenni, hogy nevessek egyet ;]

(#7) agent_k válasza cizoe (#5) üzenetére

agent_k
(senior tag)

ez nagyon állat... írnom kell egy újabb blog bejegyzést! :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.