Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

A 136 x 768-as kijelző kevés lesz, még ha IPS is :DD Az időzítés hibás sztem, hiába lesz olcsó, mire kijön, már lesznek temashos alternatívák, amik mellett nem hiszem, hogy labdába fog rugni.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#3) Ati1979


Ati1979
veterán

Atom... nem is folytatom....

(#4) bunevo válasza satz18 (#1) üzenetére


bunevo
tag

Így van, mit akarnak ezek 500-800 dolláros atomos cuccokkal? Úgy kell annak, aki megveszi! :W

(#5) stratova válasza satz18 (#1) üzenetére


stratova
veterán

Csak nekem furcsa?
Rendben, hogy kevésnek tartható 10,1"-on a HD, de amikor a 15,6"-os gépek 90%-ának ekkora a felbontása és a 17,3"-asok döntő többsége is csak HD+, akkor elcsodálkozom az előbbi felbontásproblémán.

...mire kijön, már lesznek temashos alternatívák...

Nagyon remélem, hogy ez beigazolódik, de sajnos szkeptikus vagyok :( túl erős a lobbi.

(#6) #13260800


#13260800
törölt tag

hiányolom a pöcök egeret :DDD

(#7) erdoke válasza stratova (#5) üzenetére


erdoke
titán

Vedd figyelembe, hogy erősen eltér a nézési távolság!

A legjobb aláírás a héten

(#8) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Nem akarják már végre standardizálni a dokkolót?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#9) apatyas


apatyas
Korrektor

Öh izé.. Azt megszoktuk, hogy kattintás homokóra és aztán történik valami. De tapicskolós rendszerben a késés rohadtul idegesítő tud lenni. Ez az atomos izé hogy viselkedik ebből a szempontból?

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#10) kolosanyi válasza Ati1979 (#3) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pedig tetszene. Egy ilyesmit azzal a tokkal elfogadnék, de nem Atommal. Azzal kell a kutyának...

(#11) Gusztáv válasza apatyas (#9) üzenetére


Gusztáv
addikt

Jellemzően egy program első indítása kicsit lassabb, de ha már fut akkor nincs homokóra, meg ilyesmi. A futó progik közötti váltás is teljesen jó sebességgel megy.

Laci

(#12) wody21


wody21
tag

Az volt a mókás, hogy szépen fel lett sorolva, hogy mi nincs a "ThinkPad" Tablet-ben / mit nem tud a szóban forgó tablet, és a végén ott sunyít az 500+ $-os ár... Csak pislogtam. Végül is megfizethető, csak értelme nincs sok ezért adni ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#13) Gusztáv válasza wody21 (#12) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igazából az a mókás, hogy az alap Thinkpad Tablet 2-ben sincs 3G és digitalizáló tol támogatás, és billentyűzetes dokkolót sem adnak hozzá. Amit itt bukik az ember, az az NFC, hátlapi kamera és gondolom a dokkoló csatlakozó, mindezt 230$-ért cserébe.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#14) salesman


salesman
őstag

Üdv!

Ehhez a tablethez hol lehet érintőceruzát kapni?

Türűűűdrááá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.