Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GIJoe


GIJoe
addikt

Le a kalappal a Lenovo és az MTK előtt! Szeretem mikor bebizonyosodik, "a gagyi Kínai" csipből is lehet jó dolgokat kihozni, nem csak alma, és alma..

[ Szerkesztve ]

(#2) nbg


nbg
senior tag

Azert eleg eros az "uj" jelzo, nagyon regota kaphato mar ez a cucc...
November ota hasznalom nagy megelegedessel. Az uzemidorol pedig annyit, hogy 4-5 napot alaphangon elmegy, par ora skype, sok internet, sok chat mellet.

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#3) gdevil


gdevil
aktív tag

"A hardver teljesítményének határára csak a komolyabb, 3D-s játékokkal kerültünk."
Kár. Kíváncsi lennék, hogy ezen a vason hogyan fut egy MC4, vagy a NOVA3......

(#4) gebro válasza nbg (#2) üzenetére


gebro
aktív tag

Igen, úgy kb. fél éve volt egy Mobilarena cikk róla. :K
Már akkor is tetszett ez a tablet, de a teszt alapján is nagyon jónak tűnik.

(#5) Garada


Garada
őstag

Nekem ez a gagyi tartó ami rajta található és állítva is lehet tartani a tabletot egyáltalán nem jön be.Én ha tabletről van szó akkor ott a Ipad Air.

(#6) rudi válasza nbg (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem az van írva, hogy új, hanem az, hogy a Lenovo legújabb 8"-os, androidos tabletje, és az teljes mértékben igaz a Yoga 8-ra, még akkor is, ha már tavalytól kapható :) Csak most fért bele a menetrendünkbe, és mindenképp írni akartunk róla, mert egy elég érdekes megoldás.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) QwErTy42 válasza rudi (#6) üzenetére


QwErTy42
addikt

Köszönjük. :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#8) Peat;)


Peat;)
veterán

Egy rövid ideig nagyon akciós áron hirdették, talán 55 körül, szerintem azon az áron lenne reális.

(#9) nbg válasza Garada (#5) üzenetére


nbg
senior tag

Nekem meg tobbek kozott a nyelvtanod... ;)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#10) tjb007


tjb007
nagyúr

„Az MT8389 rendszerchipnek (amit MT8125 néven is emlegetnek)”

A 8389 a 8125 3G-s változata, szóval előbbit nem igazán lehetne utóbbi nevén emlegetni.

(#11) Graphics válasza GIJoe (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kínai a SoC :) Nagy téveszme ez.

Cikkírónak: Nem csak a tabletek frontján jön fel :)

Amúgy örülök, hogy tesztre került ismét. Ami még nagyon jó cucc tőlük az a Miix 2-es. Erősen gondolkozok egy olyan beszerzésén, ha kicsit erősebbé tennék, és nagyobb tárhelyet tudnának beletenni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) bostone


bostone
addikt

Mesés lenne ez a tab, ha az mtk proci helyét egy Snapdragon 800 foglalná el.

(#13) Graphics válasza bostone (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Minek Snapdragon 800? Mi használná ki?

Sose értettem a teljesítmény hajszolást... Van a piacon olyan megoldás? Elérhető árban?

Nekem egy MT8312-es van a tabomban, és tökéletesen lehet tartalomfogyasztásra használni.. Snap 800 pazarlásnak tökéletes lenne... Meg hogy ne bírja az aksi.

MTK, alacsony fogyasztású chipekkel arat sikert, szerintem

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) tjb007 válasza Graphics (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

Van, az Amazon Kindle Fire HDX személyében.
A MediaTek processzorait meg az áruk miatt szeretik, a fogyasztás valahol az utolsó helyen áll a gyártók 90%-ánál.

[ Szerkesztve ]

(#15) Graphics válasza tjb007 (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De el is érhető, vagy csak USA

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) bostone válasza Graphics (#13) üzenetére


bostone
addikt

Elég izmos akksit pakoltak ebbe a gépsárkányba, biztos elzümmögne egy darabig.

Ha lenne egy Ferrarim nem biztos, hogy folyamatosan 300-al közlekednék vele, de megnyugtatna a tudat, hogy van némi tartalék a motorban.

Emlegethetnék közhelyeket, hogy más embernek mások az igényei. Példánk okáért előfordul, aki szereti, ha a picsa kicsit büdös...

Nekem ez egy Yoga light.

(#17) banhammer


banhammer
veterán

Kingsoft Office nem Kingston.
Amugy meg kellemes kis program.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

10-essel többért ár ott az LG G-pad ami fényéveket ver erre.

(#19) Freiherr válasza gekkoXT (#18) üzenetére


Freiherr
őstag

Üzemidőben is?Mert pl. nekem az az elsődleges szempont,nem játszok tabon,vagy nem recskázok bencsekre.

XXX

(#20) Graphics válasza gekkoXT (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vagy nem... :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) h_and


h_and
tag

teljesen használhatatlan ekkora méretben, dobjanak rá két hüvelyket és húszezret

(#22) siti válasza h_and (#21) üzenetére


siti
senior tag

yes my lord.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#23) Graphics válasza h_and (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a Te nézőpontod, van akinek ennél nagyobb nem kell :) De ott a 10-es Neked találták ki

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) flexxx2


flexxx2
őstag

Ha könyvet olvasok rajta, állítva pl 4 órán át, akkor milyen lehet a fogása? Jó lenne ilyen tapasztalat is a tesztben, ha ilyen extrém tabot teszteltek.

[ Szerkesztve ]

(#25) smkb válasza gdevil (#3) üzenetére


smkb
őstag

Simán mennek. MT6589 es soc-el el szerelt telómon, 1280*800 as felbontáson gond nélkül megy mindegyik.

(#26) siti


siti
senior tag

az a menü sáv az alján, az kikapcsolható, eltüntethető, mert azért értékes területet foglal a kijelzőből.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#27) allinterez


allinterez
csendes tag

Lehet, hogy én vagyok elfogult meg, hogy "alma,alma" de tény az tény,hogy ami jó az jó. Nem vagyok nagy tablet rajongó de hamár egyszer is vennem kéne még mindig maradnék az Ipadnél. Tetszik ez a Lenovo de nálam egy android Oprendszer alapból halott ügy. Maga a készülék király viszont design-ra is tetszik. :)

(#28) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Bevallom, hogy az első képek után nem olvastam tovább. Az az akkutartó megoldás megöli a mobilitását ennek a tabletnek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#29) siti válasza Tigerclaw (#28) üzenetére


siti
senior tag

megtiltom hogy bárhová is elvidd :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#30) Shatter98 válasza GIJoe (#1) üzenetére


Shatter98
tag

+1

(#31) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Tigerclaw: Nekem speciel teljesen kézre áll, szerintem óriási pozitívum.

Amúgy még mindig felfoghatatlan, hogy december elején 55k-ért be lehetett szerezni, most meg 20k-val több. Akksija amúgy tényleg sokat bír. A használója teljesen meg van vele elégedve (nálam csak pár napig volt), semmi panasza nem volt rá.

(#32) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Miért nagy cucc ez a kapacitás, ráadásul ilyen ronda hurkával, amikor az iPad mini retinaban 6500-as akksi van, vékony házban? :U

(#33) QwErTy42 válasza r3dsnake (#32) üzenetére


QwErTy42
addikt

Wow. Tényleg? Ezt nem is tudtam.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#34) Nigér


Nigér
őstag

Tetszetős tábla, az elődjén gondolkoztam néhány hónapja.
A 8"-os méret is faja mert a 7" szerintem kicsike, a tízes meg nem annyira mobilis.

(#35) Graphics válasza r3dsnake (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert van a Lenovonál nem hurka verziós tablet is :)

És mert kitalálták, ha bejön ez van, akinek tetszik megveszi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Ez borzasztóan gyagyi nyolcvanas évek beli hatást kellt.

(#37) Graphics válasza bbTamas77 (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Melyik része?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) Godefroy válasza bbTamas77 (#36) üzenetére


Godefroy
senior tag

a '80 as évek a gagyik? jesszusom....

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#39) Graphics válasza Godefroy (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hagyd, majd kinövi... :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) havasa


havasa
aktív tag

Ez most új Yoga?

4 honap tavlatabol azt tudom mondani, hogy az elso kiadassal egy jol hasznalhato tabletet dobott piacra a Lenovo (pedig a brandet ki nem allhatom :DDD )

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#41) tjb007 válasza havasa (#40) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem új.

(#42) havasa válasza tjb007 (#41) üzenetére


havasa
aktív tag

Jöhetne az új, mert a hw elég gyenge és lassú, de egy gyereknek tökéletes szerintem, jól bírja a strapát.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#43) nbg válasza havasa (#42) üzenetére


nbg
senior tag

Akkor en rohadt oreg egy gyerek vagyok... :DDD

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#44) siti válasza havasa (#42) üzenetére


siti
senior tag

már az is kijött. Snapdragon400 van benne, bár kíváncsi vagyok, hogy az erősebb vas miatt sírók a gépidő hány százalékában járatják maxon a procit, hogy ennyire gond egy Cortex-A7.

r3dsnake
az ipad mini üzem ideje lapos batterivel meg sajna nem 50k kategória, de mindegy, trabival is lehet száguldani :)
amúgy az a hurka nagyon kényelmes fél kézben tartani.

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#45) havasa válasza nbg (#43) üzenetére


havasa
aktív tag

minden relatív :DDD

(#44) siti: szintén relatív, gyorsabb eszközök után furcsa kézbe venni a Yoga-t.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#46) tjb007 válasza siti (#44) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak a 10 hüvelykes változatból jött, a 8 hüvelykesből nem.

(#47) ollie válasza r3dsnake (#32) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert mondjuk az iPad 2x ennyibe kerül?

***

(#48) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Tegnap kapam egy 10" yoga-t születésnapomra. Van valahol topicja külön? Mert én nem találtam.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#49) jFox válasza jFox (#48) üzenetére


jFox
őstag

Ha érdekel valakit már van hozzá KitKat frissítés. [link]
Meg a 10"-hoz is. Este meg is nézem. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#50) Csubakka_ válasza jFox (#49) üzenetére


Csubakka_
tag

Érezhetően gyorsabb lett! Érdemes feltenni. Pacsi a Lenovonak :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.