Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) hallador válasza buvartacsko (#22) üzenetére


hallador
addikt

igen, de itt mindenki epic-mega-giga csillagközi vállalatoknál dolgozik, ahol ám vPro meg egyéb ilyenek mindenképpen kellenek, hiszen hallador is legalább 5000 gépet menedzsel egyszerre. és hát ott sokkal gyakrabban meghal biztosan a forrasztott ram, mint a ne forrasztott ram. :D

Az, hogy neked a technológiáról a trollkodáson felül halvány lila fingod sincs az jól látszódik. De ha másnak van, az nem azt jelenti, hogy te okos vagy, hanem azt, hogy nem. Ez a te bajod. Nem másé... Érted ugye? Ez ilyen magyaros, ha te nem értesz hozzá, akkor a másik se értsen...

hallador: mégis mi a gondod az apple garanciával? sajnos én nem ismerkedtem meg vele a 3 év alatt, de a lenovo szervizét már nagyon jól ismertem, mert mindegyik thinkpadem legalább 1x járt ott, az általad sorolt T61 4x is. az X200amba negyedjére sikerült kijelzőt cserélnie a kiérkező szervizesnek, hiszen csodatévő next biznisz déj garancia volt rajta ami ezen a szar meken nincs, de így is 1 hónap volt mire olyan kijelzőt, meg úgy egyáltalán KIJELZŐ érkezett a központi szervízből.. szerencsétlen macbookon is van 3 év gari de minek...
apple topic van elég, csak itt évente nem 40-50 gépet ad ki egy gyártó feleslegesen. :)

balblablabla... :)

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.