Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) vtommy


vtommy
aktív tag

Nem értem, hogy miért nem lehet kicsit elfogadni, hogy milyen irányba halad a technológia, és, hogy szükség van a folyamatos zsugorításra, kompaktabb megoldásokra. Szinte már várom, hogy belépek egy új noti-teszt komment szekciójába, és a top-3 kommentben ott figyel a forrasztottramegyszÄr ... :F

Rengeteg ultrabookban van fix memória, milliónyi külföldi fórumon vagyok jelen, de én még olyannal nem találkoztam, hogy 1, 2, 3 év után menne a sírás, mert elfüstölt a ram..

A 2015-ös X1C-m megjelenés óta van meg, van, hogy másfél hétig folyamatosan megy, alvó-állapot 80%-ban, amúgy nagy felbontású Photoshop fájlokkal, videókkal, zeneírással van terhelve, akár párhuzamosan több feladat is egyszerre, mégsem halt meg 2 évesen..
Forrasztott ram = kevesebb nyák, egyszerűbb konstrukció, erre nem is gondol senki?

Nem csatlakozok be a korábbi kommentekbe, de az említett dolgok mellett azért azt is gyakran észreveszem, hogy aki legjobban osztja az észt egy 10x éves gépet használgat, mert akkor bezzeg még volt neve a thinkpad-nek, meg így, úgy, amúgy.. ez van :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.