Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) hallador


hallador
addikt

Mondjuk a Lenovo jó letolta a minőség érzetet, az olcsósítás szép dolog, de ebből is látszik, hogy a userek nem annyira érdeklik ezt a céget. Az már csak egy dolog, hogy a Lenovo szerelhetősége lassan krimi, de még a memóriát is rá forrasztják, hogy tuti alaplapot kelljen cserélni, ha a memória összeszarja magát. Az hagyján, de a 2,5"-os hard drive sem fért el benne, mert az "természetes", ugyanakkor azt nem értem gondolom egyedül vagyok, mert a közszféra "szakértői" lehet azt sem tudják mi az az nVME, vagy mi az a forrasztott memória, de azért a Dell, HP, Toshiba miért tudja megoldani úgy, hogy ne b@***0n ki a felhasználóval, a Lenovo ennyi pénzért meg "business" gépet ad amennyiért más tényleg azt ad.

A hülyének is megéri, meg annak is, akinek nem számít a pénz. Legalább most jöhet a sok nagyon "hozzáértő" hogy ez mekkora durva jó gép ez, az ám.... ;]

(#4) vicze1

Szerintem, az még el is megy egy asus, apple, dell xps konzumer eszköznél, hogy mindent forrasztunk, aztán 1 év múlva veszünk másikat, de a egy rendes ultrabook. ami business, az nem itt kezdődik. Hanem a Latitude 74xx, és a HP EliteBook-nál indul. Azért nehogy már cserélni egy fél gépet, mert mindent forrasztottak. Ez messze van a rendestől. Ez azoknak a nagyvállalati ügyfeleknek rendes, akik 3 évente kukázzák a gépeket, na ez nem Magyarország, meg ott esetleg, mint a magyar közbeszerzés, mire b@***uk el a lét, na vegyünk Lenovo-t, mert az "ThinkPad", gazsi is megmondta a nagykerben, hogy ez mekkora f@sz@ cucc..., meg amúgy is maradt a stadion büdzséből...

Szerintem, ez nem annak a kérdése, hogy ki mennyire van elmaradva a 10 éves "féltégla" vagy nem, az, hanem aki kicsit értelmesebb, az rájön, hogy, ha mindenért szervizt kell kiáltani, akkor az messze van a business-től.
Ez nem neked szólt csak megjegyzésvolt.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.