Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ViZion


ViZion
félisten

"a mostanában feszült amerikai-kínai „kiberviszonynak” pedig biztos nem tenne jót a BlackBerry kínai kézbe kerülése" hát, csókolom... amcsik is megvehetik, vagy tilos? :U

Jók a Lenovo laptopok, szimpatikus márka egyébként is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2) DaveJr válasza ViZion (#1) üzenetére


DaveJr
őstag

Szerencsére az IBM megbízhatóságát sikerült a saját termékeikbe is beültetni. Nem nagyon hallok panaszokat emberektől hogy gond lenne a laptopjaikkal. Én is már egy 4-5 éves T61p-t nyúzok és semmi baja. Múltkor meglepődve láttam hogy még mindig ad ki a lenevo frissítést a géphez.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#3) Ygg


Ygg
senior tag

Kíváncsi leszek.
Engem PC/notebook kategóriában annyira nem győzött meg.

(#4) bobsys válasza DaveJr (#2) üzenetére


bobsys
addikt

Az uzleti laptopok masszivak (w520 a ceges) de az $500 koruli aru laptopjaik, olyanok is, olcso es ez latszik is rajta. Ezzel nincsen semmi baj, ennyi penzert ez jar, de legalabb olcsobb volt mint a konkurensek hasonlo tudasu cuccaik

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#5) DaveJr válasza bobsys (#4) üzenetére


DaveJr
őstag

Ismeretségi körben van 2db nem üzleti Lenovo laptop és teljesen hibátlanok. Egyik már vagy 4 éves és soha semmi probléma nem volt vele ellenben más nevesebb gyártó gépeivel.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#6) 3RROR válasza DaveJr (#2) üzenetére


3RROR
aktív tag

Ezzel vitatkoznék.A g580,g570,stb.. laptopokról folyamatosan csak hibákat hallok.

(#7) Integra


Integra
titán

ezzel a hardverrel már második a lenovo a kínai piacon??? :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8) DaveJr válasza 3RROR (#6) üzenetére


DaveJr
őstag

Azt nem állítottam hogy csak olyan gépet gyártanak amivel nincsenek gondok. Mindig van egy rossz széria. A többi gyártóhoz viszonyítva saját személyes tapasztalatok alapján nagyon megbízható

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#9) TROGLODITA


TROGLODITA
csendes tag

Nekem jelenleg a Lenovo a legszinpatikusabb cégem.

Jók a termékeik.
Olcsók.
Jó a támogatottság
Jó a garanciáztatás

Lenovo A660 with Cybermaus 3.21

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.