Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9465) zavatar


zavatar
csendes tag

Sziasztok!
Vettem a napokban egy MiBand2-es okoseszközt és szeretném használni a telefonnal. Az eszközhöz a minimum követelmény 4.4-es Android.
A telefonom át van partícionálva, így (gyakorlatilag) nincs belső SD és Cappa féle 4.1.2 rom van rajta. Így stabil a telo.
Olvasgattam érdeklődtem és kinéztem ezt a romot magamnak.
Tegnap este bele is vágtam a dologba. Mivel a 4.1 felett szükség van ismét valamennyi belső SD-re ezért egy factory resetet követően.
1. első lépésként CWM 6.0.4.4 - S150 alól lefuttattam a partíció visszaállítása eredeti állapotra CWM szkriptet
2. majd ismét csináltam egy factory reset-et
3 majd lefuttattam a hozzá tartozó belső sd engedélyező CWM szkriptet
Ezt követően elindítottam telefont ami sokáig nem akart elindulni. Csak egy kék kört láttam körbefutni a CWM háttere előtt és periódikusan elsötétült a képernyő. Végül nagy nehezen csak elindult a rom.
Probléma a következő:
- a ROM-ba belépve a tárhelyek között nem látható csak a belső SD, a külsőt SD kártya nem. (CWM -be lépve látom az SD kártyát) Már pedig a következő lépés a TWRP felrakása lenne amihez telepítenem kellene egy programot aminek az APK-ja az SD kártyámon van.
Nem tudom, hogy merjek -e így tovább menni (belső SD-re másolva az apk-t) másrészt csak jó/megnyugtató lenne látni a külső SD-t a rom alól a továbblépés előtt.
Újabb factory reset nem segített...
Mit tanácsoltok?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.