Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silenzio


Silenzio
addikt

Áhh, ez... A színkombó esztétikus. De ezért 30 is sok lenne.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez nagyon kevés lett.

(#3) jUUh


jUUh
addikt

Értelmezhetetlen ajánlat a konkurencia mellett.

Samsung Galaxy S23+

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez ugyan az, mait már több márka is kihozott. Gondolom egy helyről veszik összeszerelten, csak más márkanévre jelölve. Ugyan az a képátlóhossz, felbontás, kamera, hangzás.
Amúgy a kamerával készült képek nekem tetszenek, pontosan annyira, mint a többi esetén (pl Honor 8a), viszont a videóban ugyan azok a hibák vannak, lüktet, és a hangzás gyenge.

Ahogy megnézzük, a konkurencia sem ad jobbat, még a Xiaomi sem. Én ebben az árban a P Smart 2019-et venném, igaz az max megkapja még a 10-es droidot és kifújt. Ha meg szigorúan 50k alatt nézelődünk, akkor Galaxy A10. Ott legalább a felvett hang minősége nagyon jó.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Ez egy nagy rakás kaki, sőt környezetszennyezésnek nevezném inkább. :W

[ Szerkesztve ]

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az a baj a Lenovo-val, hogy anno, amikor még én is "tesztelgettem'" őket, akkor voltak értelmes telefonjaik, mindössze nem követték a trendeket, nem nyitottak időben EU felé....

Aztán elkezdték a hisztit a Moto-val , mi melyik és hol legyen, és akkor még top5-ben voltak...

Addig vergődtek, hogy a konkurencia simán lelépte őket... Így aztán én is kiábrándultam belőlük...

Pedig milyen remek cuccaik voltak az elején, P780, akkor ott volt a gyönyörű K900, igaz elcseszett Intel SoC-kal, vagy például a szintén hibátlan külsős Z2 Pro...

De volt a Vibe Shot is, igaz nagyon szar Snap615-tel... De a Vibe X2 is pl jól nézett ki...

Voltak egyedi telefonjaik, jól kinéző termékek... De valahogy késbe futottak.

Hozták a hülye döntéseket... Cseszték szét az egészet a Moto kedvéért, amely hát nem lett felénk sem annyira tuti...

Itt persze lehet mondani, hogy okos vagyok ,de egyszerű lett volna a dolog... Lenovo-ból is lehetett volna kihozni jót... Csak időben kellett volna piacra vezetni.

Ja és nem mellesleg volt nekik egy kellemes felhasználói felületük, ami megjelenésekor kb MIUI szintű beállíthatóságot biztosított... Azt is kukázták.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

"Kivéve, ha mogorván néztem, mert akkor harmincas pasiként azonosított a vörös rúzsom ellenére. Ez kérem, AI technológia." - ezen jót röhögtem. :DD

Amúgy ahhoz képest, hogy pár éve milyen jókat csinált a Lenovo, elég vérszegény, ha kivesszük a Xiaomit a képből, akkor is inkább választanám az Alice által felsorolt bármelyik telót. (Még akár a Nokiát is.)

B.Cs.

(#8) Graphics válasza janeszgol (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel az alkatrészeket veszik, így érthető, hogy lehetnek azonos paraméterek, ehhez nem kell sherlock-i képesség sem :D

De az, hogy egy helyről veszik összeszerelten, csak akkor írjuk ezt, ha megalapozott.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Juhaszatti válasza Graphics (#6) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Egy piros Vibe X2-t még én is bevállaltam anno. Így utólag már érzem, hogy voltak korlátai, de ennek ellenére is nagyon szerettem. Az még tényleg karakteres és egyedi volt, az biztos.

(#10) janeszgol válasza Graphics (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha megalapozott, ha nem, ezt látom.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) #41360896


#41360896
törölt tag

Az jutott eszembe, hogy kína így tolja ki a gyerekjátékok gyártására alkalmatlan műanyagot az országból :C

(#12) Graphics válasza janeszgol (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez oké. De mi az alapja?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) rdt89 válasza Graphics (#6) üzenetére


rdt89
addikt

Vibe Z2 Pro korszaka legjobb és legszebb telefonja volt. Gyors, szép és brutális kijelző aránnyal, nekem is volt a birtokomba belőle. Minden szavaddal egyetértek Lenovoval kapcsolatban, szép emlékek idéződtek fel. :R

(#14) ates


ates
aktív tag

A teszt elolvasása után is csak azt a konklúziót lehet levonni, hogy a 40 - 50 ezres kategóriában a Meizu - Xiaomi párost nem tudják megszoítani a használhatóság terén v. az ár -érték tekintetében. Mindenesetre azért köszi.

(#15) Bwin87


Bwin87
tag

Szerintem a Lenovo engedje el ezt a kategóriát....

Sony Xperia 1 V

(#16) persil válasza ates (#14) üzenetére


persil
nagyúr

Sokkal inkabb azt, hogy tovabbra sem erdemes ~50 ezeré' smartphone-t venni. Tul sok a kompromisszum. Ez szar, az szar, ez sem megy, az is bena...

Persze ismerek en is kismillio xiaomi/meizu fant, akik szerint a 200 ezres csucsokkal is felveszik a versenyt a jobban sikerult kinai telok, de hiaba sikerul nemelyik tenyleg remekul arahoz kepest, akkor is erezni a korlatokat, foleg, ha elotte az embernek komolyabb keszulekei voltak.

Felreertes ne essek, nem vitatom el a jobb ar/ertek aranyu kinai(barmilyen) telok erdemeit az olcsobb kategoriaban(sem), egyszeruen azt mondom, hogy maga az okostelefon, mint olyan, egy "draga" termek es vagy kifizeted erte azt a kb. 70-100 ezer penzt, ahol mar kezdodnek a tenyleg jol hasznalhato ajanlatok, vagy vallalod azokat a benasagokat, amiket olcsositas gyanant belealmodnak a gyartok.

Ezek a keszulekek, mint a tesztben szereplo is, arra jok, hogy a costa-ban egy kave melle/szolgaltatonal elofizu melle odaadjak, es akkor van dobalos teloja a gyereknek/melosnak/nagyszulonek, amit nem annyira fog sajnalni, ha veletlen tortenik valami.

Epitoiparos haverom szokta ilyenekkel kitamasztani a malteros vodrot, mert munkaba nem viszi el az s10-et. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17) Graphics válasza persil (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Éveken keresztül 50 ezer körüli összegekért vettem okostelefont.

Helyén kell kezelni a kategóriákat.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) cappa72 válasza Graphics (#6) üzenetére


cappa72
nagyúr

Régi szép idők... Szépen szummáztad. :K

De a régieknél is lassú, akadozós volt a menürendszer. Ezt akkor az évek során nem nagyon sikerült orvosolni - ennél az A6 Note-nál sem; pedig ez már nem Lenovo UI vagy Vibe UI.
Annak idején elég volt egy aosp jellegű romot rátenni, és megtáltosodott.

Egy ideig én is bírtam a Lenovo-t, aztán eltávolodtam... ezek szerint nem is baj.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#19) Dhampir válasza Graphics (#17) üzenetére


Dhampir
félisten

Például a Lumia telefonok jó ár-érték arányt képviseltek.

(#20) Graphics válasza Dhampir (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na ott engem a rendszer készített ki. Nem az én világom volt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Dhampir válasza Graphics (#20) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Androidhoz képest kevesebb mozgásteret engedett, de legalább stabil volt.

(#22) persil válasza Graphics (#17) üzenetére


persil
nagyúr

Ezt mondtam en is, csak bovebb lere eresztve.

50-ert azt kapod, ami "jar". Hol jobban sikerul(xiaomi telok pl), hol rosszabbul.(mondjuk a jelen lenovo)

De "helyen kell kezelni" es tudni, hogy miben kapsz kevesebbet/rosszabbat.

Nyilvan eros, hogy nem erdemes olcsobb telot venni, de teny, hogy alapvetoen egy mobilban olyan dolgok vannak, amiket bizony meg kell fizetni(kijelzo, kamera, dac stb), igy az ilyen 50 alatti kategoriak mindig is nagyon mostohak maradnak.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23) zozzo72 válasza Graphics (#6) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Pedig komolyan elgondolkodtam,(a teszt elolvasása után, amikor még csak három komment volt) hogy beírom:

jön majd Graphics kolléga és jól megvédi ezt a készüléket.
:)

[ Szerkesztve ]

(#24) Graphics válasza zozzo72 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Áh, megvédeni nem tudnám... Keresztbe megeszi egy Redmi7 is...

Szerettem a Lenovokat, de nem látok semmi okot arra, hogy valaki ezt vegye.. Kiherélt tucat...

Esetleg szolgáltatónál lenne létjogosultsága, de amúgy nem nagyon van.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) zozzo72 válasza Graphics (#24) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Anno, pedig a csúcson z Vibe Pro, mekkora ász teló volt.

(#26) eclipse19


eclipse19
senior tag

Ezek után kíváncsian várom a K10 vonal tesztjeit, mert ránézésre nagyon ígéretesnek tűnnek a maguk ár kategóriájában.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#27) joey04


joey04
titán

Ezzel is csak a környezetet terhelik...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) rigoberto


rigoberto
őstag

Azok a csúnya vastag kávák..3 éve még talán belefért volna, most ez így csak 1 izlésficam.

(#29) cappa72 válasza rigoberto (#28) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az teljesen egyedi, kinek mi tetszik. Nem az évszám határozza meg.
Neked izlésficam. Másnak meg tetszik, illetve akár lehet ettől kevésbé sérülékeny is a kijelző.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#30) Ati3120


Ati3120
tag

1.5 hónapja használók egy Lenovo z5s-t és nagyon meg vagyok elégedve vele. Volt nagyon régen egy A536 ami nem volt egy csúcs készülék de ennek ellenére 3.5 évig működött, tèlen nyáron a kocsiban felejtettem :DDD teljesen le merülve.

(#31) gombasm


gombasm
aktív tag

"Helyén kell kezelni az árat."
Már aki újat akar venni mindig.

Két hete vettem (itt a HWAprón) egy Honor 10 -et hibátlanul, karcmentesen, (még) egy évig érvényes magyar garanciával 50 ezerért. Új korában ez 160e volt. Aki pedig a teljesen új, bontatlan készülékekre hajt, az is talál olyan tavalyi v. 2018 végi csúcsmodellt, amit ő bonthat ki és az új árának töredékért megveheti most.
Egy ilyen Lenovo -nál egy MIX2 pl. meg sem mondható, mennyivel többet ér, 55e körül vannak belőle még beragadt, bontatlan példányok, számlával, igaz bolti garival.

Kár, hogy sokan csak a boltban, újként vásárolt készülékekben hisznek és megvesznek ilyesmiket, mint ez a Lenovo :Y ...

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#32) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Aki (hozzám hasonlóan) nem tudná, mi az az "id est": [link]. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#33) Headbang


Headbang
aktív tag

k10 note-ról is lehetne teszt. :)
Attól tartok, hogy csak papíron mutat jól.

[ Szerkesztve ]

(#34) Graphics válasza Headbang (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Snap 710, annyira nem lehet elrontani :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) tomson67


tomson67
tag

Van egy Redmi 8T a családban, hát az kifogástalan ebben az árkategóriában. Semmi vonzó nincs ebben a készülékben.

I was trojan...

(#36) kbyte1024 válasza Headbang (#33) üzenetére


kbyte1024
addikt

Z6 lite, kB 1hete költöztem bele. Életem első lenovo teloja és mindent tud. Idáig nincs gondom vele.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#37) Graphics válasza kbyte1024 (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jól megkavartak az elnevezéseket.

K6 Lite az aláírásodban mi? Ilyen készüléket én nem találtam

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) kbyte1024 válasza Graphics (#37) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja. Nem nagyon tudom követni de valami nem EU-s széria a Z6 lite. Van b20, meg minden na meg az enyém 6giga ram és 64giga rom. Elvileg az(ugyanaz lenovo k10 note egy az egyben ugyanaz csak EU kiadás.) azokból meg nem csináltak 6/64 kiadást.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#39) kbyte1024 válasza Graphics (#37) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nézd

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#40) kbyte1024 válasza Graphics (#37) üzenetére


kbyte1024
addikt

Minden más stimmel, snapi 710 stb

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#41) kbyte1024 válasza kbyte1024 (#40) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ezért nem vágom ennek a f.s cikkben szereplőnek mi értelme? Mert a pl a Z6 lite nevetséges áron volt.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#42) Graphics válasza kbyte1024 (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De aláírásodban K6 Lite van.kinai árakat ne hasonlítsd.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Headbang válasza kbyte1024 (#41) üzenetére


Headbang
aktív tag

A rom az nem kínai rajta? Nem mókolt?
Fura, hogy kintről rendelted és magát k10notera írja nem z6litenak. :)

(#44) kbyte1024 válasza Graphics (#42) üzenetére


kbyte1024
addikt

Igen a dobozon nincs a lite felirat de én azt rendeltem😄amúgy mint írtam a Z6 az egy az egyben a Lenovo k10 note. Érti a franc ezeket a variaciokat.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#45) kbyte1024 válasza Headbang (#43) üzenetére


kbyte1024
addikt

Semmi mokolas, 3telot árulta ez maradt utoljára, gondoltam akkor poénból bekoltozok. Sim karik be, és simán beallitotam mindent.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#46) Graphics válasza kbyte1024 (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na most akkor nekem magas a történet...

Hogy kerül képbe a "K6 Lite" ?

Z6 Lite kínai , K10 Note nemzetközi.

Honnan rendelted?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) kbyte1024 válasza Graphics (#46) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nézegettem a Lenovo telokat, és meglattam hogy z6 lite. Megrendeltem. Aztán bekoltozes után láttam hogy tulajdonképpen ez egy k10 note. Nekem is magas elhiheted:) de lehetne tovább fokozni! Mert az enyém nemzetközi verzió, és van ebből global is. Na ezt rakd össze :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#48) Graphics válasza kbyte1024 (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy kérdésre válaszolj kérlek. Mert már 3x kérdeztem meg :D

Mi az K6 Lite????

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) kbyte1024 válasza Graphics (#46) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ja.. értelek. Bocsi nem a cikkhez írtam csak a kolléga kérdezte, hogy a K note 10-rol nem e lesz teszt. Arra írtam a Z6 lite ugyan az.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#50) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehetne, hogy nem offoltok, de ha már teszitek, használjátok az OFF-gombot? :U
Köszi! :R

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.