Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

Nahát, ez milyen szépre sikeredett :U

iPhone 13p

(#2) hunter84


hunter84
aktív tag

Tetszik a dizájn, de a Motorola Razr M óta minden telefont túl vastag pereműnek találok. :)

(#3) danee992


danee992
tag

kíváncsi vagyok mipénzbe fog fájni

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#4) Dante32


Dante32
tag

Ez tényleg szép lett!De nem ruháznék be rá.

(#5) bagkri01


bagkri01
őstag

Jönnek a jó kis mtk6577-el szerelt kétkártyás lenovo cuccok, csak nálunk is lehessen majd hivatalosan kapni. A vatera már tele van a nem vízálló kétkártyás, kétmagos lenovo telókkal.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#6) cabal


cabal
tag

Csak azt nem értem - és ez nem csak erre a telefonra igaz -, hogy ilyen felbontással minek a 4"-os kijelző? Vagy más telefonoknál az ennél is nagyobb.

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#7) Matada2.3 válasza danee992 (#3) üzenetére


Matada2.3
veterán

Engadgeten olvastam ezt a hírt és China only lesz. [link]

Finn the human

(#8) Xaels válasza Matada2.3 (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Kínában úgy látszik árvízre készülnek. A HTC is oda ad ki egy vízálló telefont :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) bagkri01 válasza cabal (#6) üzenetére


bagkri01
őstag

Mi baj van a felbontással, ez egy teljesen normális érték?

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#10) Matada2.3 válasza bagkri01 (#9) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igen mostanság ez a mérvadó. Bár nekem 4 inchen kicsit jobb felbontásom van.

(#8) Xaels: :DD

Finn the human

(#11) Pug


Pug
veterán

Eléggé hasonlít a Defy-ra.

(#6) cabal:

Mi a probléma a felbontással? :U :F

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#12) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

mi van itt? beindult a 2 kártyás piac.. előbb myaudio aztán 2 alcatel.. qwerty samsung most meg már vízálló is? na gyerünk még... többi gyártó is... legyen sony-ba motorolába is.. sőt az új szifon ban is legyen egy duos :D és akkor a kínaiak kénytelen lesznek 3 kártyásokkal villogni mert a dual már alapszint lesz :D

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#13) DemonDani válasza Matada2.3 (#7) üzenetére


DemonDani
addikt

mashol pozitivabbak es first in china van

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#14) lmisi


lmisi
senior tag

Na végre nemcsak a moto kezdi komolyan venni a okostrapatelefon kategóriát.
Az eu, amerikai és dél kóreai gyártók kezdhetik felkötni a gatyaszt mert ha a kínai gyártók (Főleg Huawei, Lenovo, és talán a mostanában vérszegény készülékekkel operáló ZTE)
elkezdik önteni csúcskategóriás telefonjaikat az EU és USA piacaira azt még a Samu és Alma is erősen meg fogja érezni :DDD

(#15) bagkri01 válasza lmisi (#14) üzenetére


bagkri01
őstag

Igazad van, már alig várom, hogy lehessen kapni az alcatel ot-997D-t és már megy is a nexus s a levesbe.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#16) Sacredcow


Sacredcow
csendes tag

hat szerintem ahhoz, hogy komoly teret nyerjenek az europai piacon, meg valami kis preztist kellene szerezni.
pl. "huu egy ajfon/ huu egy sgs3" de szerintem nem sok atlag usert fog el must have erzes, ha meghalljak pl. h zte.

Acta est fabula.

(#17) fateless


fateless
veterán

Ha valaki tud egy linket kínai rendelési lehetőségről, örömmel fogadom.

Nekem az eddigi Lenovo-k valahogy nem tetszettek, főként az aljál levő "nyelv" miatt. Ezen is van egy kicsi, de már nem akkora, mint pl egy A789-en.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#18) Beri78


Beri78
őstag

nagyon jó rétegtelefon lett :R

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#19) Pug válasza bagkri01 (#15) üzenetére


Pug
veterán

Én elhiszem, hogy a Te világodban nem, de azon kívül szerencsére létezik más telefon is, mint a Nexus S. :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#20) fornettisuti válasza DarknessHope (#12) üzenetére


fornettisuti
veterán

és akkor a kínaiak kénytelen lesznek 3 kártyásokkal villogni mert a dual már alapszint lesz

megsúgom, kínában már régóta alap szint a dual sim, a telefonok többségében.
sőőőt, a 3 kártyás sem megy ritkaságszáma, talán 4 kártyás is van már ezt nem tudom biztosra irni, de azzal megfejelem a dolgot, hogy vannak a már olyan karórák is, amik 2 simesek is :K

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21) maláj


maláj
őstag

na ez nekem is tetszik :K

(#22) Maxentius válasza DarknessHope (#12) üzenetére


Maxentius
addikt

Sony már van: Sony Xperia tipo dual. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#23) bagkri01 válasza Pug (#19) üzenetére


bagkri01
őstag

Komolyan írtam, tényleg várom az alcatel telefonját, nem volt benne sem cikizés. Nekem tetszenek a jó kínai gyártók telefonjai.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#24) DarknessHope válasza fornettisuti (#20) üzenetére


DarknessHope
senior tag

tudok róla de én Magyarországról beszélek.... itt 3 SIM-es ami átjön nagyrészt még csak nem is androidos.. nem hogy korrekt android... én erre gondoltam.

tehát pl egy myauido 5 szintű készülék 3 símmel hol kapható.. mert itthon tuti nem

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#25) fornettisuti válasza DarknessHope (#24) üzenetére


fornettisuti
veterán

így van, itthon tuti nem, ez tény; mert nem eu ezen készülékek felszívó piaca, hanem kína.
ott az igény, szolgáltatók sem igazán fogják itthon felvenni kínálatba ezeket, így nem is lehet nagyon számítani ilyenre szolgáltatói részről, ergo "kényszerítik a felhasználókat, hogy gsm boltokon keresztül, illetve magánimportból (+nagyobb üzletláncok) oldják meg leginkább ezek beszerzését.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26) tjb007 válasza DemonDani (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

1% esély valóban van rá, hogy nem China only lesz ;]
A tréfát félre téve pár éve olvastam a Lenovo mobiltelefonos stratégiájáról egy pár oldalas írást amiben az szerepel, hogy szinte teljes erejükkel a hazai piacra koncentrálnak és az Európai piacra belépni nem igazán érné meg nekik, nem tudom azóta változott e az álláspontjuk de a jelek szerint minden a régi.

Ha már Lenovo.
Hamarosan (szeptember vége-október leje) piacra fognak dobni egy 5 colos (AH-IPS, 1280 x 720) kijelzővel rendelkező négymagos telefont amiben a SoC a 4412 -es Exynos lesz.
Az ára 500 dollár alatt lesz.

(#27) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem mindig bejött a fekete=zöld kombó. És ez is tetszik :)

All→M8

(#28) Uzi74


Uzi74
senior tag

Pedig már reméltem ez lehet a defy-m utódja. Vízálló kétmagos rendes felbontású nem túl nagy jó akkuidejű telónak az Xperia Acro S-ről tudok csak. Amire vagynék a Razr M lenne vízálló verzióban.

(#29) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A szín, és betétek rendben vannak, de az a hátlap nekem nem nagyon áll össze... Mindegy, ez csak az én "bajom"...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#30) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Nem rossz.Jó lenne itthon is.Jobb ajánlat lehetne,mint az xperia active.De addig nálam az a befutó. :DDD

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#31) H-ger


H-ger
tag

igen egyedi, de szerintem csúnya. :(

[ Szerkesztve ]

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#32) RBJ


RBJ
addikt

Úgy látom a lenovo megtalálta azt a piaci rést amit strapaokostelónak hívnak megfelelő hardverral. legalább a 1 Gram ot pakolnának bele. :))

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#33) RBJ


RBJ
addikt

jé ha már gumifon.
ilyen is van ?
[link]
eddig irodai dolgokban hittem, hogy van eme márka.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#34) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

áráról van valami info?

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#35) RBJ válasza DarknessHope (#34) üzenetére


RBJ
addikt

300 usa dollár t irnak egyes oldalakon eddig.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#36) Pug válasza RBJ (#35) üzenetére


Pug
veterán

Az kisse soknak tunik.

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#37) RBJ


RBJ
addikt

Úgy látom elapadtak a hírek. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#38) RBJ


RBJ
addikt

kis infó több kép.
[link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39) RBJ


RBJ
addikt

[link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#40) janez


janez
aktív tag

Tetszik nekem is, de amíg nem fogtam kézben, addig nem mondom, h kell. Sajnos nem valószinű, h lesz rá lehetőség.
Az az érzésem, azért nem jön az európai, amerikai piacokra, mert nem akarnak pereskedni a nagyokkal a liszenszek, szabadalmak miatt. Már nem tudnának versenyképesek lenni. A kína, távolkeleti piac bőségesen elég nekik. Aztán ott mindent szabad...

(#41) RBJ válasza janez (#40) üzenetére


RBJ
addikt

Kíváncsi lennék milyen problémára gondoltál. egyáltalán nem hasonlít egyik telóra se. az, hogy mi van benne az meg majdnem minden telefonban egy és ugyanaz. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#42) Nyurga


Nyurga
tag

Etotalk leárazta a telefont: A660

Ha privátot írsz, írd bele, hogy mivel kapcsolatban kerestél! Az egyszerűbb kommunikáció érdekében, telefonon: +36702577646

(#43) janez válasza RBJ (#41) üzenetére


janez
aktív tag

Igen, csakhogy a gyártók fizetnek egymásnak (vagy keresztliszensz megállapodás stb.), ha egymás megoldásait, szabadalmait használják. Ha az EU-ban vagy USA-ban akarják piacra dobni, akkor vérre megy az ilyen. Kínában ez nem számít egyelőre azt hiszem, így lényegesen olcsóbban tudják szállítani, tehát piacképesek.
Nem véletlenül van az a jelenség sem, h egyik piacon olcsóbb-drágább egy termék mint a másikon. Az árazás több dolog figyelembevételével történik, nagyon kényes és összetett dolog.

[ Szerkesztve ]

(#44) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Sziasztok!

Tetszik a telefon, kizárólag a memóriát keveslem. Nem túlságosan kevés?

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#45) Tefra


Tefra
csendes tag

Akad itt valaki, akinek már van ilyen kütyüje? Nagyon érdekelne a véleménye! :R

Xiaomi MI 9T - ex: Lenovo P70

(#46) F4f0rg1 válasza Tefra (#45) üzenetére


F4f0rg1
csendes tag

Január 17-én megrendeltem az etotalk oldalán 45 napos szállítási határidővel, tegnap megérkezett.
Még ismerkedem a készülékkel, nekem teljesen új világ az Android. Siemens SL45 ill Me45-ről váltottam, így kimaradt néhány generáció. :)
Megosztom szívesen az első benyomásaimat, de azzal tisztában kell lenni, hogy még Android analfabéta vagyok. Így ha valakinek kérdése van, akkor azt ennek figyelembe vételével tegye fel nekem.
1. Etotalk által módosított ROMmal rendeltem, angol kezelőfelülettel, de volt rajta kiválasztható magyar nyelv is. Így félig angol, félig magyar a menüje. 4.0.4-es verziójú szoftver szaladgál rajta.
2. Két T-Mobilos kártyát tettem bele, látszólag jól kezeli. Hívásindításnál (sms-nél és adatkezelésnél is) beállítható, hogy melyik kártya legyen az elsődleges, de úgy is beállítható, hogy minden egyes hívásnál rákérdezzen, hogy melyik számról kezdeményezze a hívást. A bejövő hívásoknál látszódik, hogy ki, mikor és melyik számot hívta.
3. Kb 40 perc beszélgetés, 20 perc rádió, 20 perc mp3 hallgatás, 2 órányi pötyögés (alkalmazások telepítése, ismerkedés a rendszerrel, stb) 34%-os az aksija.
4. GPS és A-GPS van benne, még nem próbáltam.
5. Bluetooth, wifi van benne működik, ahogy kell.
6. Automata be- és kikapcsolási időpontok beállíthatóak rajta, működik!
7. A hozzáadott headset minősége max. átlagos, telefonálásra jó lehet a felvevő gombja miatt, de zene hallgatásra nem a legjobb. A 2001-es Siemens SL45 telefonom jobb minőségben adja vissza az mp3-akat. Szerintem csak a füles miatt, ill. remélem, hogy nem a teló jelenti a szűk keresztmetszetet.
8. Kínai leírással jött a telefon angol "user manual"-t nem adtak hozzá, és a neten sem találtam.
9. Összeszerelési minősége nekem jónak tűnik, de az IP67-es minősítést vélhetően a belső elemek kialakításának köszönheti inkább, mert a külső burkolati elemek (pattintható hátlap gumitömítés nélkül, töltő csatlakozó fedele) engem nem győztek meg 100%-ban. Ettől függetlenül a neten található videók szerint akár tudhatja is ezt a védelmi szintet. Én azért inkább nem merítem vízbe:)
10. Automata képernyő elforgatás van benne, ki/be kapcsolható.
11. Lassulást, akadást, fagyást nem tapasztaltam, kellően gyorsnak tűnik.
12. Segédfény nem segíti a kameráját, így inkább csak jó fényviszonyok közötti képalkotása hozhat értékelhető eredményt. Próbáltam egy videót is készíteni, 3gp formátumban mentette az anyagot.
13. Kijelzője nekem tetszett, szép éles képalkotás jellemzi :)
Egyelőre ennyi. Ha valakinek valamilyen kérdése lenne, tegye fel, ha tudok válaszolok.

(#47) Tefra válasza F4f0rg1 (#46) üzenetére


Tefra
csendes tag

Nagyon köszönöm! Már azt hittem senki nem fog reagálni. :)

Xiaomi MI 9T - ex: Lenovo P70

(#48) F4f0rg1


F4f0rg1
csendes tag

Etotalkon most még kedvezőbb áron elérhető, 169$!

(#49) <>#&@ válasza F4f0rg1 (#48) üzenetére


<>#&@
csendes tag

Mik az eddigi tapasztalataid a telóval?
Régóta szemezek vele, csak kicsit félek az üzemidőtől. Hogy bírja az aksi?

Köszi.

(#50) <>#&@


<>#&@
csendes tag

Etotalk már 149.9$ ! :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.