Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kbyte1024


kbyte1024
addikt

KATASZTRÓFÁLIS :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

En 15-+5ert vettem kekeknel, boven megerte. Kamera mai fos, a tobbi nagyon eleg.

Ma valoszinuleg meg veszek egyet, mert ennyiert nem talalok mast.
Az Antutu nalam 24ezret hozott, akit ez a szam erdekel annak nem alacson aksinal kell tesztelnie, hanem kozepes szinten.

A szinek ennyire drasztikusan nem fordulnak at, alulrol leginkabb a tobbi jo.

Fuggetlenul draga, sajna. De szolgaltatonal ennyiert perfekt.

Gyors , van LTE, szoftver is eleg friss. Tok es folia van hozza ebayen. Nalam egy Elephone G9-et valtott, ott nem volt tartozekkinalat / persze a P70 megvan :D

Karacsonyra elso telefonnak, vagy idoseknek is jo. Meg aki telefonalni akar. Es nem magasak az elvarasai

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) mike1334


mike1334
veterán

Hú ez után nem bánom, hogy pillanatnyilag elfogyott a készlet és végül LG Leon LTE mellett döntöttem...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4) kortic válasza Graphics (#2) üzenetére


kortic
tag

kártyásan 20 guriga a kékeknél, annyiért nem olyan rossz, 30-ért nem kellene

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Nem rossz telefon, de 30-ért vannak jobb pályázók, de 15+5-ért, mint (#2) Duliee is írta, már verhetetlen ár. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a tesztet.

(#7) Graphics válasza Graphics (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Plusz az emlitett 2ev gari szamomra indok volt, habar nalam meg Lenovo nem szart be... Parom A390-ese most ket eves, igaz hergelt ROMmal megy, de a mai napig arra amire hasznalja megfelel.

Jo a hardver is, remelem ebbol hoznak meg ki jovore valami utosebbet is :)
Akinek kerdese van, keressen privatban, ma meg tudom nyuzni kicsit.

@Fejvadi: Mindennap egy megkoszones ? :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) rdt89 válasza Graphics (#7) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem egy bajom van a Lenovo-val a támogatottság. Elég gyérül állnak a frissítésekkel, még a csúcskategóriát se nagyon szeretik frissíteni.

(#9) SkyLine3000 válasza Graphics (#2) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ők még az 5ös antutut használják, te pedig valszeg a legújabb, 6ost. Ezért mér ennyivel többet. Nálam Xiaomin ugyanez van. Mondjuk engem hót nem érdekel.

Akármennyire is olcsó, ilyen hardverrel már tuti nem vennék telót.

(#10) Graphics válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ilyen hardverrel?

Ez eleg friss pedig :) vagy mire erted? Also-kozep kategoriaban ez van leginkabb, es eleg jo :)

En pont, hogy ezen az arszinten csak ilyen hardvert vennek. Lasd, X5 Pro, Meizu M2. Kulonfele orajeleken

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

A Telenor kártyásan 20 ezerért kínálta. Ennyiért oké. A kamerára nem mentség a fix fókusz. A Lumia 530 is az, mégis ennél sokkal jobb (sőt meglepően használható) képeket lő.
Viszont valóban a Telenoros áron megérheti (gondolom már úgy is elkapkodták).

Az egyik fórumon olvastam, hogy a touch érzékenysége a gyengébbeket (Alcatel Pop széria, Vodafone Smárt minik) idézi. Jó hát biztos ennyiért nem pakolnak bele egy 10 ujjas szörnyeteget, de kétujjasból is lehet normálisát csinálni (Sony Xperia E1, bizony ilyen téren az frankó volt) és kevésbé, még éppen határeseti használhatót (Huawei Y550).

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) Graphics válasza janeszgol (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Online igen, boltokbsn meg van keszleten nehol :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) SkyLine3000 válasza Graphics (#10) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ja, bocs én az antutura gondoltam. Az új, 6os nálam is 3ezerrel többet mér Xiaomi Redminél, mint az 5ös.

(#14) BeastMode


BeastMode
őstag

Bevezetőben:
"harmincezres forintos"
Bocs, de szúrja a szemem:)

(#15) atosan válasza Graphics (#10) üzenetére


atosan
addikt

Tesztben azt írják dual simes. A Telenoros is az, mindkét kártya szolgáltató függő?

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#16) Graphics válasza atosan (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Telenor single sim, szolgaltatohoz ritkan kerul be dual. Neha tescoban praktikum express csomaggal

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) atosan válasza Graphics (#16) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm a gyors választ :R

Maine coon

(#18) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem valami eget rengető, meg is lepett, hogy 32 bites android van rajta, ez miért jó lépés? :F

Finn the human

(#19) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ezt a "befordulós" TFT-t meg a fixfókuszt elfelejthetnék már egy életre.... :O

B.Cs.

(#20) Graphics válasza bollokcs80 (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A befordulas kicsit tulzo a tesztben :)

De teny, hogy volt a Lenovo A516-osban 4,5"-on gyonyoru IPS panelt raktak.. Nem hiszem nem lehetett volna abbol rakni... / az is filleres kategoria volt anno....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Hallosz


Hallosz
senior tag

Összegezve, ez egy okos telefonnak látszó tárgy.

Mert lakni, muszáj.

(#22) Graphics válasza Hallosz (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Okostelefon, minden funkcioja amely kell mukodik.

Facebook, email, messenger, jatek, bongeszes... Ellatja. Akadas nelkul :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) bocimód válasza Graphics (#22) üzenetére


bocimód
csendes tag

elephone ivory 30e-ért, egy-két éven belül huawei szinten lesznek. nézzétek meg az elephone.hk (gyári oldal), elephone.cc (itt vettem) oldalakon. csak annyit kell bevállalnotok, hogy kínából rendelitek, de nem bánjátok meg. szép, jól összerakott és a legjobb sebességet kapod a pénzedért a piacon. ha most nem lenne p7000-es elephonom több mint fél éve(szuper elégedettséggel), akkor megvenném ezt az Ivory-t.

a lenovo meg elcseszi a brand-jét a szutyok szervízhálózatával(tapasztalatból írom), egyébként nem lenne rossz márka. de design-ja semmi ennek a phonnak és kispóroltak mindent a brand és a reklám miatt.

(#24) Graphics válasza bocimód (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Lenovonak nincs szervizhalozata... :)

A mobilokat kulsos partner javitja. Mint ahogy az mas mobiloknal is van...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) gabim81


gabim81
újonc

Szerintem megérdemelte volna az ajánlott plecsnit.Föleg mert telenornál kártyás csomagba vettem 24900 ft ért amihez van kezdésnek kb 1.5 gb internet meg fél évig 500 mega net meg 15600ft feltöltés. Szoval ingyen van 4g telcsi én nagyon megszerettem 2 év gari hüségnyilatkozat és csekk nélkül.Tuti vétel.Nem egy samsung s6 edge de ár érték arányban jelenleg verhetetlen szeritem.15000 ft feltöltés esetén 9900 ft ért adják kártyás csomagba tuti vétel.

[ Szerkesztve ]

(#26) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Vettem meg egyet :) :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) gabim81 válasza Graphics (#26) üzenetére


gabim81
újonc

15000 ft os feltöltéssel vásároltad?Mert akkor 9900 ft a telcsi praktikum csomagba az a legjobb konstrukcio.Én is kettöt vettem egész évre lessz mobil netem is telcsihez

(#28) Graphics válasza gabim81 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

15+5 ezer :) nekem nem kell a sim kartya, majd elpasszolom

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Egon


Egon
nagyúr

Jöhetett volna egy nappal korábban a teszt, akkor lehet hogy nem ezt vettem volna...:(
Mondjuk nem nagyon volt más. A (12 éves) lányomnak kellett egy telefon karácsonyra. Volt egy Lumia 520-a, de elvesztette. Most az én korábbi Xperia U-mmal szenved. Így belekóstolt a WP-be és a droidba is. Két követelménye volt: szeret sokat fotózni, és legyen droidos (mivel bejött neki a bővebb szoftverkínálat). A keret viszont limitált volt: 30K (ennél többet nem szántunk rá, többek között azért, mert ha megint elveszti/a suliban ellopják stb. akkor nem kell nagyobb veszteség).
Sajnos a két követelményt nehéz volt összehozni. Androidos vonalon a 40-50K alatti telefonok kamerája katasztrófa, WP meg elvérzik a szoftverkínálaton (pedig személy szerint jobban preferáltam volna akár egy 532-est is).
Az összegzésben alternatívaként említett telefonok nálunk azért nem játszottak, mert egyrészt nem akartunk batár 5 colos mobilt egy kislány kezébe, másrészt a szürkeimportos telefonokat lehetőleg mellőznénk. Így nem nagyon volt más, vállalható alternatíva.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#30) Csapoati válasza Graphics (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ebben csak az az érdekes, hogy a tesztben meg akadásokról volt szó. Most akkor mi az igazság? Mert ha ennyiért akadozik, akkor inkább a Doogee X5 Pro, ráadásul az HD is. Amúgy nem tudom hova tűnt a qHD, ilyen méretre egész jó lenne és mégsem FWVGA már...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) Graphics válasza Csapoati (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nálam ami van ez megy rendesen, nem egy Snap801, de azért teszi a dolgát.

Akadással, fagyással nem találkoztam, és restart sem volt.

Ami tény, az 1GHz órajel érződik, ha épp a Playből telepít egy appot, akkor nem ugrik egyből, de más zavaró dolgot nem tapasztaltam.

Lesz hosszabb tapasztalat is, mert két családtag fogja használni, tehát visszatérünk erre majd január körül , akkor lesz pontosabb képem, meg szerintem még addig jöhet javítócsomag is, ha esetleg a Droid lelkében lenne gonosz

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) vimes válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére


vimes
senior tag

Nem érdemes az AnTuTu-ra támaszkodni, ha már benchmarkokról van szó. Gyakran mér rossz eredményt, pl. két teszt egymás utáni futtatásakor elsőre valamivel 20k feletti pontszámot dobott, majd 5 perccel később már 25k kapott a telefon. A különbség abban állt, hogy az első alkalommal a memória 40 pontot ért el, másodjára több mint 4000-et. Sűrűn láttam ilyet, gratulálok nekik :C :W Ennyit a benchmarkokról.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#33) vimes


vimes
senior tag

Amúgy meg ebben a 15k + 5k feltöltés konstrukcióban verhetetlen. Aki azt mondja rá hogy "elmegy", az sincs magánál.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#34) mike1334 válasza Egon (#29) üzenetére


mike1334
veterán

Szülőknek ma jött meg az LG Leon 4G...eddig jónak tűnik :) Az nem lett volna alternatíva? Mondjuk a fix fókuszból már látni lehetett volna, hogy nem egy fényképező bajnok...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35) helixP válasza Graphics (#31) üzenetére


helixP
nagyúr

Dettó egyetértek. Itt is lesz egy karácsonyi ajándék, én laktam, állítottam be. Abszolút gyors, semmi akadás, meglepő volt. Kijelző, tényleg nem egy nagy etwas, de láttam már sokkal rosszabb TFT-t. Kamerát ajándékozott nem használ.
Email, böngető, telefonálás, naptár. Ennyire, ennyiért tökéletes megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#36) Graphics válasza helixP (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Te hogy látod amúgy, van rajta gyárilag fólia? Mert nagyon passzentosnak tűnik, de úgy látom került még rá az is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Amúgy kíváncsi vagyok mikor engedi a Telenor az update-t.... Csak mert van már frissebb ROM, de gondolom az a dualosoké...

[link]

Na mindegy, várok vele, mert azért csak új a készülék, és nem akarom első nap megmókolni ,főleg, hogy nincs rá szükség.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) zdanee


zdanee
őstag

A modellszám akár a kiadás éve is lehetne...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#39) Sombrerokid


Sombrerokid
tag

"Pulya" telefonnak tökéletes.20-ért van egy kagyló ,5000-el feltöltve, fél évig 500 Mb neted ...
(Telenoros persze)

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

(#40) Graphics válasza zdanee (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha 2010-ben ilyen telefonok lettek volna, szerintem mindenki orult volna :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) cs.zs. válasza zdanee (#38) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az is. A koordinátor be volt tépve, rossz helyre depózta, és most került elő. :)

...

(#42) cs.zs. válasza Graphics (#40) üzenetére


cs.zs.
addikt

2010-ben vettem a SE WT19i-t. 1GHz 1 mag , 512 RAM , 420MB belső tárhely !!
5MP AF kamera , 720P HD videó , 3,2" 320x480 , tyűűűűűű mindenki elájult!!
:D
(szerettem!)

[ Szerkesztve ]

...

(#43) szimpláncsak


szimpláncsak
tag

Mi a barátnőmnek vettünk ilyen telefont. Doogee-n én is gondolkoztam, de az 5" neki már sok. Mi függetlenül vettük és szerintem 30e-t is korrekt telefon. Érdemes megnézni milyen független telefonok vannak ennyiért jelenleg hazai garanciával. A kijelző szerintem sem olyan rossz, mint a tesztben írják. Nekem pop c7-em van, annak sokkal rosszabbak a betekintési szögei. Nyilván nem egy IPS, de jelentősen csak felülről invertálódnak a színek.A gyári füles is teljesen használható, nem a doboz hangú 500ft-os vacak. Kb. egy 2-3 ezer ft-os füles szintjén van, az meg buszon zenét hallgatni bőven jó. A kamera nem volt szempont, kb. sosem használja. Szerintem ennyiért nem rossz függetlenül.

(#44) mike1334 válasza Sombrerokid (#39) üzenetére


mike1334
veterán

Valaki szabolcsi? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#45) cs.zs. válasza mike1334 (#44) üzenetére


cs.zs.
addikt

pulya ? pucuka ? gyere át nálunk , ilyesmik :)

...

(#46) Diák66


Diák66
őstag

Üdv!

GLONASS?? Biztosan veszi a Glonass gps jeleit?

(mert amúgy nincs, most próbáltam ki egy dual sim-es verzión)

[ Szerkesztve ]

(#47) mike1334 válasza cs.zs. (#45) üzenetére


mike1334
veterán

Úgy-úgy :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#48) Graphics válasza Diák66 (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hogy próbáltad ki, hogy nincs? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) helixP válasza Graphics (#36) üzenetére


helixP
nagyúr

Aha, szerintem van. Nagyon szépen felrakott, pontosan körbevágott. Legalább is én csak egy tokot vettem, hozzá, fóliát nem :)

[ Szerkesztve ]

(#50) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ahhoz képest, hogy a cikkíró a végszóban azt írja, hogy nem keseríti meg egy új felhasználó életét a belépő android, a cikkből nem ez jön le. Harmatos zenelejátszás, gyenge kamera, akadozó felület. Még mindig úgy látom, hogy felejtős a belépő szint, csak megutálják az okostelefont az újonnan váltók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.