Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem kérdezted meg a barátodat, hogy még is minek szólt neked? Ez csak egy kis karc még simán használható ettől a kocsi. ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2) elektrotank


elektrotank
tag

Ismerősnek cseng nekem ez a "Lenne egy kis meló" dolog. Csak én vagy azt szoktam mondani, hogy "Van egy kis gond" vagy épp kapni. Az előbbi azért még mindig jobb, mert nem nekem kell elvégezni a piszkos munkát :DDD Ám grat a javításhoz.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#3) tomiii. válasza bitpork (#1) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Az én kérdésem így szólt:

-Ezt mi a fenének vetted meg?
-"Há' mer' 3-4 litert fogyaszt, 4 személlyel fele annyi, mint busszal suliba járni."

Egyébként lábon jött ide is, meg kiszakadni sem a szomszéd előtt szakadt, szóval ment ez, csak kisebb volt az utazó sebessége. :DDD

(#2) elektrotank:

"Lenne egy kis meló"

Ez is elhangzott, mikor megvette az autót. :DDD

Hát, szépnek nem szép, de csak lelkes amatőrök vagyunk, senki nem tanult semmi ilyesmit. Csak vót' itthon villáskulcs, meg hegesztő, aztán innentől már történelem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ahhoz képest, hogy műkedvelő amatőrök vagytok, nagyon szép munkát csináltatok, gratulálok!

(#5) elektrotank válasza tomiii. (#3) üzenetére


elektrotank
tag

Ez a jobbik eset. Mi volt, hogy elvittük a kocsit szerelőhoz, mert kiszakadt a jobb vagy balhátsó torony, konkrétan feljött valamelyik hátsó lengés csillapító. Megcsinálták, kiperkáltuk a lóvét, mire hazaért vele apám (3-4 km talán) újra kiszakadt... aztán nekünk kellett újra meghegeszteni, és érdekes... akkor jó volt :C

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#6) tomiii. válasza ^Clown (#4) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Fogjuk rá. :D Köszi. Reméljük a futóműállítás utáni papírt is mutogathatjuk majd. :DDD

(#5) elektrotank:

Magad, Uramm ha szolgád nincsen. :K

[ Szerkesztve ]

(#7) elektrotank válasza tomiii. (#6) üzenetére


elektrotank
tag

Amikor kicseréltük a két hátsó tornyot, azt már magunk csináltuk, vagyis apám meg haverja. A kocsi eredeti lemeze 0,5 mm... ha jól tudom, amit meg beraktak másfél vagy 2 mm ha nem vastagabb... szóval elvileg minden a helyén marad :DDD

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#8) tomiii. válasza elektrotank (#7) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Mi is megtámogattuk 2-es lemezzel is. Ezzel nem lesz gond, de nem tartom kizártnak, hogy valamelyik ugratás után a nyúlvány szakad fel mindenestül. :DDD Egyébként ott van elrohadva ez az autó, ahol már valaki próbálta lekezelni rozsda ellen...

(#9) bitpork
Én megyek távol ettől az autótól, egy ideig hallani sem akarok róla, kikapcsolom a telefont is. :D( bár jövőhéten csináljuk a másik tornyot is, megelőzvén a bajt, de annyit még megtűröm a szemem előtt) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) bitpork válasza elektrotank (#7) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Osztán nehogy holnap meg idegyere panaszkonni hogy a hátsó toronyról lerohadt az autó :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10) elektrotank válasza bitpork (#9) üzenetére


elektrotank
tag

Az még messze van! :) :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#11) tomiii. válasza bitpork (#9) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Nincs mit hozzáfűznöm... Megadta magát a hátsó torony :D De lassan körbeérünk.

[ Szerkesztve ]

(#12) elektrotank válasza tomiii. (#11) üzenetére


elektrotank
tag

Tanulj a mi esetünkből... az még két életet is kibír :DDD

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#13) tomiii.


tomiii.
aktív tag

Mivel visszajött a kocsi a futómű állításról és a legnagyobb eltérés 2 tizedfok volt, így bátran felteszem a képeket a torony visszafeszítéséről. A módszer mindegy, ha az eredmény tökéletes. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.