Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) troviko


troviko
senior tag

Ekkora fellendülésre számítani szerintem esztelenség. Én már azt is kétlem, hogy az iSheep-ek tolonganának majd az új ipadért, de azért valamekkora növekedésre lehet számítani. Ugyanakkor ez közel sem lesz 19%-os, az fix. A többi szereplő pedig - szerintem - rohadtul nem fog nőni semmit, még annak is örülhetnek, ha nem csökkennek tovább az eladások.

Az emberek kezdenek rájönni, hogy a tabletek nem képesek alternatívái lenni a notebookoknak. Valahogy úgy érzem a gyártók sem akarják ezt, és az Apple-t leszámítva látványosan tesznek az egész kategóriára, semmit nem fejlesztenek, az Apple meg fejleszt, cserébe ők szoftveresen ölik meg a tableteket, nehogy kanibalizálni kezdjék a macbookokat.
Szóval igazából a tablet még mindig ott tart, ahol a megjelenésük napján, egy nagy, színes képregényolvasó, semmi másra nem alkalmas kompromisszumok nélkül. (Még az ipadre rámondom, hogy el lehet rajta rajzolgatni, jegyzetelgetni, de ennyi). Erre pedig felesleges egy drága tablet, erre egy olcsó is megteszi, amit 5 évente lecserél az ember egy másik olcsóra.

Nem értem amúgy, hogy miért csodálkoznak a gyártók, hogy nem pörög a biznisz, ha nem teszik az eszközöket használhatóvá. Cserébe jó drágák.

https://www.oldtech.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.