Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) noro79


noro79
tag

:O nem szép de legalább megvan a napi samsung.... :C Beszólások 3..2..1...

[ Szerkesztve ]

(#2) Viper26


Viper26
nagyúr

Gondolom EU megint ekszinoszt kap. :U

Pixel 7 | FR955

(#3) borand


borand
aktív tag

Kisebb lett a kivágás, cserébe bekerült középre... Jó az a szélen pedig. Amúgy elég Sonys lett ez a szögletesség, ami nem éppen baj.

(#4) pusszycat válasza Viper26 (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha Snapdragon kell vegyél Xiaomi-t. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Hogy Nagy Natália örökzöld slágeréből, a Bálteremből idézzek:

"...és akkor hánytam, ordítva hánytam, beleremegett a bálterem......"

Elnézést, remélem nem voltam túl meredek. Ezzel mindössze azon érzésemnek kívántam hangot adni, miszerint NEM TECCIK! :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#6) akooos


akooos
veterán

Androidauthority szerint nincsen rajta jack aljzat. Szomorú nap a mai.

(#7) nozs23 válasza borand (#3) üzenetére


nozs23
addikt

A Note széria mindig is szögletesebb volt.

Nekem amúgy bejön.

(#8) atike


atike
nagyúr

Nekem (is) tetszik. Pont a szögletessége jön be... :)

(#9) XeeN válasza Viper26 (#2) üzenetére


XeeN
senior tag

Jól értesültek szerint a Verizon kivételével az USA is Exynos-os verziót kap.

(#10) viera


viera
őstag

Nekem nagyon tetszik,már várom nagyon. :C
Szerintem sokkal szebb ha szögletesebb.A kamera lyuk nekem középen is tetszik,szebb mint az S10+ -on a szélén duplán. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#11) joey04 válasza Viper26 (#2) üzenetére


joey04
titán

Sajnos tuti.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) AS


AS
félisten

3.5 jack átalakító:
https://www.gsmarena.com/future_samsung_galaxy_note10_owners_get_ready_for_the_donglelife-news-38466.php

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) BabMester válasza akooos (#6) üzenetére


BabMester
senior tag

Úristen na most mi lesz.. hétvégén régi teszteket olvastam, ugyan ezt csinálták az emberek az FM rádió miatt is.. a jack consumer kategóriában halott és ideje volt, jó lenne elfogadni végre a plebsnek.. :K

(#14) gilfoyle


gilfoyle
őstag

"Sajnos" nagyon tetszik ez a forma...
:R ;)

[ Szerkesztve ]

(#16) whatwhatwhat válasza BabMester (#13) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Ja! Nehogy egyszerre tudjon zenét hallgatni meg tölteni a telefont aki nem akar bluetooth fülest venni. Pff.. csórók. :(((

(#17) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon tetszik. Évek óta erre a design-ra várok ami ebben az évben megjelent a Samsung, Huawei részéről. Sok kihasználatlan hely volt feleslegesen a telefonokon eddig.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18) Ricardo


Ricardo
félisten

Elég pofásnak tűnik. Kíváncs vagyok a tesztekre.

(#19) fRooStzzZ válasza whatwhatwhat (#16) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Vezeték nélküli töltés??
Támogatja!!

(#20) Lacok válasza nozs23 (#7) üzenetére


Lacok
őstag

"A Note széria mindig is szögletesebb volt."

Ami nem feltétlenül negatívum mert így karakteresebb.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#21) mg1992mg válasza noro79 (#1) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Még mindig innovatívabb, mint a nagyra imádott iPhone-od.. na, jöhet az újabb felnőttes visszavágás ;]

(#22) Wesder válasza noro79 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Igazàn kinőhetnéd màr a Samsung utàlatodat. Nekem sem szimpatikus néhàny màrka mégsem megyek àllandò jelleggel szidni egy új hír vagy topik alà.
Nem tetszik? Skip.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) B.Gaboo válasza akooos (#6) üzenetére


B.Gaboo
tag

neked az, nekem boldog. note 9, 1 éve nem látott jack fülest mert már muter is BT fülest használ, mert kényelmes, hangzásban átlag embernek nincs különbség és már igazán drágának sem nevezhető. de bőgjünk együtt ezen együtt minden telefonos hír alatt, h a maradék 5% aki még nem volt hajlandó BT fülest vásárolni, az nem vesz ilyen telót. vszeg a samu is belátta h ez a jövő, ennyi, lépni kell tovább, marad még átalakító, ha ez a maradék pár embernek fájni fog.

[ Szerkesztve ]

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#24) #24536576 válasza B.Gaboo (#23) üzenetére


#24536576
törölt tag

Téged akadályoz bármiben, ha van jack? Azt kéne felfogni, hogy semmi hátrány nem származik abból ha a telefonon van, viszont ha nincs, akkor sokaknak hátránya származik belőle.

(#25) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hu de csúnya

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Nekem nagyonbejön...jo a forma jo a kamera hely jó minden rajta...ebböl egy 512 vagy 1 terás verzio és mehet a deal. Galaxy s9 plusszom is imádom de ha olyan áron lesz ahogy sejtem akkor tuti befuto nálam és nem fogok vacilálni rajta hogy cseréljek végre...nagyon várós...

(#27) logitech1


logitech1
tag

Nekem nagyon bejön. :C

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#28) Silenzio


Silenzio
addikt

Hol az ívelt kijelző? Szar minőségű a kép, de az alapján nyoma sincs. Amúgy úgy néz ki, mint egy P30 Pro, csak dagadtabb. Lehet flame-elni, de kb. annyira egyedi ez a telefon, mint amilyen egy átlagos kertváros Kaliforniában (értsd: semennyire).

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#29) roli543 válasza B.Gaboo (#23) üzenetére


roli543
őstag

Te miről beszélsz? Maradék 5%? Az 5% kb aki bluetooth fülest használ. Menj már végig az utcán... Amúgy meg szerintem is nagy hülyeség lespórolni mondom úgy, hogy én is vezetékmenteset használok, de ez szerintem is csak "divat" és kész. Arról nem beszélve, ha valakinek megvan a drága jól bejáratott vezetékes fülese, vagy egy normál füles sokszorosáért lehet azonos minőségű vezetékmenteset használni....

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#30) ollie válasza Silenzio (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig látszik a képeken, hogy kicsit ívelt a kijelző. Már a Note9-en is kisebb volt az ív, mint az S szérián, ezen úgy tűnik, hogy még kisebb.

***

(#31) Silenzio válasza roli543 (#29) üzenetére


Silenzio
addikt

Ez egyre kevésbé igaz. Galaxy buci hangminősége remek, és már 30 körül is rá tudod tenni a mancsod. A Mobilarenás tesztet valami halláskárosult írhatta. Az az 5% olyan 20-25, de a vezetékesek tényleg többen vannak.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#32) moleculez válasza BabMester (#13) üzenetére


moleculez
veterán

Egyszer rádugtam az átalakítót a fulesre, azóta rajta van. Kész pont. Hol itt a gond?!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#33) Wesder válasza moleculez (#32) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom egyszerre tölteni, és zenét hallgatni brühü...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) pusszycat válasza Wesder (#33) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak akarni kell...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#35) kalmandi


kalmandi
csendes tag

A szépség az mindig relatív :)
Tuti sok fog fogyni belőle.

(#36) ollie válasza pusszycat (#34) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, de ne tegyünk már úgy, mintha kényelmes lenne egy extra adaptert magunkkal cipelni. Én is BT-s fülest használok már több, mint másfél éve, és a jack hiánya ellenére meg fogom venni a Note10-et, de nem örülök ennek, mert ugyan évente csak pár alkalommal kell a jack csatlakozó, de akkor nagyon.

***

(#37) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Esetleg van valakinek biztosabb infója, hogy a Note 10+ vajon megkapja-e a 90hz-es kijelzőt? Nagyjából ezen múlik, hogy megveszem-e... Redditen pont ma olvastam, hogy valaki elvileg már látta és 90-es kijelző van benne. Máshol meg az ellenkezőjét láttam. Mondjuk az, hogy a sima Note 10-nél a 60hz kb atom biztos, viszont ködösítés meg a 10+-ról, talán jelent valami biztatót.

(#38) AS válasza ForRedGlory (#37) üzenetére


AS
félisten

Hamarosan kiderül, de szerintem nem.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#39) BabMester válasza ForRedGlory (#37) üzenetére


BabMester
senior tag

Szó sem volt róla komolyan, a 90hz-es kijelző öli az akkut és az Exynos-os készülékeknél így is baj van az battery drain-el, hiába fixelgetik megjelenés óta az S10-eket..

[ Szerkesztve ]

(#40) kalmandi


kalmandi
csendes tag

Melyiket válasszam?
[Tokok]

[ Szerkesztve ]

(#41) pusszycat válasza kalmandi (#40) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ucsót. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#42) Ezekiel Ston válasza kalmandi (#40) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Én tegnap rendeltem meg a átlátszó hátlaposat átlátszó kerettel, nem a fekete kereteset...úgyis fehér hát látszódjon hogy milyen gyönyörű...vigyázni fogok rá mint az állat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.