Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Fred23 válasza Plazmacucci (#43) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ettől még a #15-ös hozzászólásban foglaltak szerintem igazak. Empátia nélkül maximum csúnyábban fejezzük ki ugyanazt: a kis nebáncsvirág nem szólt a megerőszakolásáról senkinek, ezért részben ő is felelős azért, amiért aztán az erőszakolója mást is megerőszakolt.

Micsurin: ha a harmadik randin nem fektetem meg a kinézett nőt, nem lesz több randi. :D Mondjuk ez már a múlt, megnősültem idén nyáron.

(#52) helixP válasza bambano (#50) üzenetére


helixP
nagyúr

Gondolom napi 2-3 megerőszakolással a hátad mögött, tapasztalatból beszélsz, gondolom férfiként.

Az általad bagatellizált dolog teljesen jellemző folyamat, még ha nem is tudod ezt elképzelni.

[ Szerkesztve ]

(#53) dabadab válasza #95561216 (#10) üzenetére


dabadab
titán

"Ez nettó bűnpártolás"


Tekintve, hogy a komplett "igazságszolgáltatás" jól láthatóan az egyébként dúsgazdag, jó kapcsolatokkal rendelkező, messzire elérő kezű Epsteint védte, ez azért ennél eggyel bonyolultabb ügy.

A mostani metoo kampány kellett ahhoz, hogy ezek az ügyek egyáltalán előkerülhessenek és ez elég sokat elmond arról a helyről, ahonnan az inga most a másik irányba készül lendülni

DRM is theft

(#54) dabadab válasza bambano (#15) üzenetére


dabadab
titán

Remélem, te már megtetted a feljelentést a megfelelő emberek ellen a szemünk ellőt zajló százmilliárdos lopások miatt, hiszen ha nem, akkor bűnpártoló vagy. Ja, és Polt Péterék természetesen ki is fogják vizsgálni az ügyeket, nagyon alaposan.

DRM is theft

(#55) dabadab válasza hallador (#42) üzenetére


dabadab
titán

"Zsanett pont rossz példa volt, mert ott sem derült ki semmit, cserébe meghurcoltak ki tudja mennyi embert..."

A végén leginkább Zsanettet hurcolták meg. Egyébként az is egy remek illusztráció volt arra, hogy miért NE jelentsék az erőszakot a megerőszakolt nők: egyrészt elég beszédes volt, hogy egy ilyen ügyben a rendőrség baszott nyomozni addig, amig a média rá nem szállt az ügyre és még MIELŐTT bármit nyomoztak volna, a budapesti rendőrfőkapitánynak első dolga volt kijelenteni, hogy a vád hamis, az ügy során meg simán lekurvázta Zsanettet: és ezek olyan dolgok, amik teljesen függetlenek attól, hogy a vád igaz volt-e vagy sem, mert aki ezeket a kijelentéseket tette, annak erről fogalma se lehetett.

DRM is theft

(#56) kenwood


kenwood
veterán

En ugy tudom, hogy az Epstein ugyben nem konkret nemi eroszakokrol volt szo,hanem a pali egy strici volt, aki tul fiatal lanyokat futtatott.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#57) bambano válasza helixP (#52) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

meg az is teljesen jellemző folyamat, hogy sokan teljesen mást értenek egy hsz-en, mint ami oda van írva.
igen, bagatelizáltam, de nem az erőszakot és nem a mitut, hanem azt az állítást, hogy valakiben évek után kristályosodik ki, hogy őt megerőszakolták. ez nevetséges állítás, teljesen kizártnak tartom, hogy valakinek évekig kelljen gondolkodni rajta, hogy akkor ő most akarta vagy sem.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#58) jerry311 válasza helixP (#52) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha megfogod valaki mellét/fenekét egy kocsmában az már erőszak?
Ha magadhoz szorítasz valakit és megcsókolod akarata ellenére (vagy mert meglepődöttségében nem is tudja mit csináljon) az már erőszak?

(#59) bambano válasza kenwood (#56) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

uhh, sokkal jobb :P

nem :)
(#58) jerry311
1. igen.
2. igen.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#60) bambano válasza dabadab (#54) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

adatvédelmi kérdésekben igen, bocs, hogy a többit meghagyom másnak. te teszel legalább ennyit?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#61) Depression válasza bambano (#50) üzenetére


Depression
veterán

Voltál már feljelentést tenni? Ha igen, akkor jól tudod, hogy mennyire kifaggatják ott az embert. Nekem csak a telefonomat lopták ki a zsebemből, és hiába találták meg a bűnöst nem lett belőle tárgyalás. Úgy megbántam, hogy a rendőrséghez fordultam, pedig ez aztán tényleg egy semmiség volt.
Gondolj bele, ha téged erőszakolnának meg, és neked kellene kiállni a világ elé, hogy ez történt veled. Ismerhetnéd az embereket annyira, hogy az áldozatot is rengetegen megvetik, ferdén néznek rá, vagy csak kerülik, esetleg újra és újra ráfognak kérdezni.
Aztán jön a per, ahol a védőügyvéd a földig gyaláz éveken át. Sosem engedik elfelejteni, és ha pár hónappal, évvel később nem azt mondod, hogy zöld volt a zoknija, hanem kék, akkor már hazudsz. De legalább látnod kell a tettest újra.

Szóval tényleg meg lehetne érteni azokat, akik nem vetik magukat ennek alá.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#62) Fred23 válasza Depression (#61) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ezért jobb szerintem a flimo által említett saját péklapát a feljelentésnél. Nők esetén meg a férfi rokoné. De hát tudjuk, önbíráskodni nem szabad...

Mintha pár hete olvastam volna valami olyasmit, hogy a nőt megerőszakolták -talán Mexikóban-, de a tettest a helyi férfiak (rokonok?) egy pitbullal kasztrálták.

(#63) dabadab válasza kenwood (#56) üzenetére


dabadab
titán

Minsky esetén lett volna "statutory rape" az, ha lefekszik egy 18 év alatti lánnyal - viszont (plot twist!) ez egy másik, annak idején a helyszínen lévő ember beszámolója szerint nem történt meg (Minsky elutasította a lány közeledését) és a szóbanforgó vallomásban sem volt ez benne, csak az, hogy Epstein megbízta azzal, hogy szórakoztassa Minskyt.

DRM is theft

(#64) dabadab válasza Fred23 (#62) üzenetére


dabadab
titán

"Mintha pár hete olvastam volna valami olyasmit, hogy a nőt megerőszakolták -talán Mexikóban-, de a tettest a helyi férfiak (rokonok?) egy pitbullal kasztrálták."

Én meg olyat olvastam, hogy hasonló rokonok megöltek egy embert, akiről kiderült, hogy semmi köze nem volt semmihez.
Az se egy nagyon jó módszer, direkt erre tartjuk az igazságszolgáltatást, csak hogy az ezekkel az esetekkel nagyon-nagyon rossz eredményességgel dolgozik.

DRM is theft

(#65) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Azért ezekre az erőszak egy erős kifejezés. Zaklatás? :F

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#66) kenwood válasza dabadab (#63) üzenetére


kenwood
veterán

Egyebkent fiatal lanyokat behulyiteni,es prsitit csinalni beloluk szinten sulyos buncselekmeny, sot ilyen szolgaltatast igenybevenni is az. Meg akkoris, ha felnottnek nez ki.
En inkabb arra reflektaltam, hogy sokan kaszaval oldanak meg az ilyen ugyeket, ami meg akkor sem elfogadhato,ha nem ez tortent,hanem mondjuk modell munkara hivtak el oket,es ott megeroszakolta valaki. Azt nem tudom, hogy volt-e az utobbibol,vagy csak az elso verziobol.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#67) Alogonomus válasza MCGaiwer (#18) üzenetére


Alogonomus
őstag

"Bizonyíthatóan hamis vád miatt meg a váddal megegyező büntetést kellene kapnia mindenkinek, akkor talán kétszer meggondolnák, kinek az életét akarják tönkretenni."

Évek óta ezt mondom én is. Kiegészítve azzal, hogy aki pénzt akart szerezni a pereléssel, az se tudjon kibújni vagyon hiányában a büntetés alól, hanem írják a nevére az adósságot, és amíg az adósságot nem törlesztette, addig egyáltalán ne legyen joga kártérítési pert indítani. Semmilyen esetben. Lényegében egy a regisztrált szexuális bűnözői rendszerhez hasonló adatbázisba kerüljön be.
Akkor jelentősen lecsökkennének a névleg kártérítésért, valójában peren kívüli megegyezés reményében össze-vissza indított perek, amiket ha elveszít a perelő, csak szétteszi a kezét, hogy nincs pénze, írják a többi adósságához.

(#68) dabadab válasza Alogonomus (#67) üzenetére


dabadab
titán

"Évek óta ezt mondom én is"

Most szerinted milyen büntetést kap az, aki bizonyíthatóan hamisan megvádol valakit?

Egyébként az látszik, hogy nem nagyon gondoltad át ezt és nem is nagyon látod át, hogy hogyan is működik az a rendszer, amit ilyen durván át akarnál alakítani.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#69) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Kár volt lemondania, tudtommal ő ilyen szabadságért küzdő harcos, akkor a saját véleményének szabadságáért is küzdenie kellett volna, nem pedig meghunyászkodni.

Amúgy meg nem tegnap óta lehet tudni hogy létezik a szereposztó dívány, minek megy oda akinek nincs kedve hozzá? Én se megyek kisebbségi telepre sétálni, mert oké hogy jogom az van hozzá, de épeszű ember azért tudja hogy nagy eséllyel nem egy darabban távozik, ergo nem megy be. Amit lehet, azt nem kötelező. Szereposztó díványt felkeresni se. Ahogy a mondás tartja: aki k-nak áll, az ne sírjon ha b-ák!

(#70) MCGaiwer válasza kenwood (#66) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Meg akkoris, ha felnottnek nez ki
egyébként a 17 éves most fiatal vagy nem? Egyik országban oké, másikban már 14-től oké lenne, a harmadikban meg még 18 sem elég idős. Vagy most akkor a származási ország szerint nézzük? Ha nem, miért nem? Ha A országban oké lenne, majd a lány átmegy B országba, akkor ott már hírtelen nem oké?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#71) MageRG válasza #95561216 (#41) üzenetére


MageRG
addikt

Mondom hogy sűrű, sötét.
Gondolj bele, mi lenne ha más bűncselekményeknél is bevezetnék?
Pl. aki 1 héten belül nem jelentkezik testi sértés szemtanújaként, annak később megy a bünti. Könnyebb lenne tanút találni?
Vagy mondok más, ami inkább hasonlít: iskolai bullying.
Az agresszorok nagyon is tisztában vannak vele, hogy nekik jó, ha az áldozat csöndben marad.
Nem csak fenyegethetik, hanem megpróbálnak szégyent ébreszteni benne.
Ha az áldozat magát okolja, akkor egy plusz büntetés nem fog segíteni, hogy később bátorságot gyűjtve előálljon.
Ha meg lejárt a "türelmi idő" akkor a bullynak még egy zsarolási lehetőséget ad: ha most feldobsz, akkor téged is meg fognak büntetni.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#72) MCGaiwer válasza dabadab (#68) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Most szerinted milyen büntetést kap az, aki bizonyíthatóan hamisan megvádol valakit?

1-5 évet, ami akár 0-ra is enyhíthető.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#73) MCGaiwer válasza MageRG (#71) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Ilyen 5-25 éves ügyek esetén a minimum az a teljes anonimitás biztosítása lenne a vádlottnak a bizonyítás végéig. (és nem, az hogy több "áldozat" jön elő a barlangjából a felhajtás hatására még nem bizonyíték az elindító vád esetén, miután az alap vádat bizonyították, közzé lehet tenni a nevét/képét, és ha még valakinek beugrik, hogy vele is ez volt X éve, akkor azt is fel lehet venni a büntetési tételekbe)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#74) bambano válasza Depression (#61) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

persze, hogy voltam.
de válasszuk szét azt, hogy érzelmileg mit gondolok a kérdésben attól, hogy jogilag.
te például mit szeretnél abban az esetben, ha téged meggyanúsítanak nemi erőszakkal:
1. a tanúk és az áldozat puhány, gagyi kikérdezése után elítéljenek
2. alaposan kérdezzenek ki mindenkit, és az igazi tettest ítéljék el?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#75) #33253120 válasza bambano (#57) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hja. 20 éve összebalhézás volt a csajjal, akkor puncimegvonás volt a büntetés, mot meg meetoo alapú karaktergyilkosság, mert mindenki a kisírt szeműt simogatja.
És bizony divat lett erre karriert is építeni.

(#76) Micsurin válasza #33253120 (#75) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kezdj rettegni az exeid miatt szerintem. Bárki bármikor állíthat bármit. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#77) dabadab válasza bambano (#74) üzenetére


dabadab
titán

"te például mit szeretnél abban az esetben, ha téged meggyanúsítanak nemi erőszakkal:
1. a tanúk és az áldozat puhány, gagyi kikérdezése után elítéljenek
2. alaposan kérdezzenek ki mindenkit, és az igazi tettest ítéljék el?"

A dolog erősen függ attól, hogy elkövettem-e a nemi erőszakot - ha igen, akkor inkább a most létező gyakorlatra szavaznék:

3. Az eljárás minden lépésében alázzák meg a vádlót (hátha megunja) és utána lehetőleg semmit se csináljanak.

DRM is theft

(#78) Depression válasza MCGaiwer (#70) üzenetére


Depression
veterán

Kicsit gáz itthon, amikor csak pár hónap különbség van a pár között, az egyik 18 év 1 hónap, a lány 17 év 11 hónapos, akkor törvény szerint kiskorú megrontásával lehet vádolni.
Én is belefutottam ebbe, és csak a feljelentés hiányában nem vagyok büntetett előéletű, nem is 2 hónap volt a korkülönbség.
De őszintén, ki kérte el egy diszkóban a másik személyiét, hogy meggyőződjön az életkorárol? Persze amint megtudtam, vége lett, de attól még ülhetnék is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#79) dabadab válasza Depression (#78) üzenetére


dabadab
titán

"az egyik 18 év 1 hónap, a lány 17 év 11 hónapos, akkor törvény szerint kiskorú megrontásával lehet vádolni."

Nem.

DRM is theft

(#80) helixP válasza bambano (#57) üzenetére


helixP
nagyúr

Az, hogy Te kizártnak tartod, attól ez még egy tipikus pszichológiai jelenség.
Attól, hogy Te nem tudod elképzelni, még így van.

(#81) MageRG válasza MCGaiwer (#73) üzenetére


MageRG
addikt

Ez jogos, de ugyanez az áldozatnak is járna, nem?
Egyébként van olyan olvasata a dolognak, hogy ezek a nők azért állnak a nyilvánosság elé, mert nem bíznak az igazságszolgáltatásban.
Így viszont a meetoo-mozgalomnak is megvannak a túlkapásai.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#82) arnyekxxx válasza Plazmacucci (#43) üzenetére


arnyekxxx
veterán

"Nem csak az az erőszak amikor megvernek és véresre b...nak."

- Asszonyom, ez a 100€-s hamis.
- Basszus akkor engem tegnap megerőszakoltak.

(#83) pengwin válasza MCGaiwer (#70) üzenetére


pengwin
addikt

Úgy kell nézni, ahogy a törvény előírja.
Egy amerikai állampolgárnak az amerikai törvényeket külföldön is be kell tartania, vagyis nem mehet 17 éves lányokat dugni Thaiföldre, Mexikóba vagy éppen ide, Európába.
Egy európait viszont csak akkor vonhatnak ugyanezért felelősségre, ha mondjuk az USA-ban csinálta, mert a helyi törvényeket megszegte. És akkor is mehet a börtönbe, ha egyébként a 18 év 1 hónapos európai srác a 17 év 11 hónapos európai barátnőjével utazgat az USA-ban.

Nyilván ez egy teljesen mesterségesen kreált rendszer, semmi köze a moralitáshoz. De itt nem is az a kérdés, hogy (morális) bűn-e egy 17 évessel szexuális kapcsolatot létesíteni, hanem hogy bűntett vagy bűntény-e az alkalmazandó törvények szerint.

Ugyanakkor idehaza is voltak érdekességek, pl. a nyíregyházi eset 1-2 évvel ezelőttről: három 18 év alatti srác leitatott egy 15-16 éves lányt, megerőszakolták, és a videót posztolták is róla. Majd a magyar bíróság felmentette őket elsőfokon, mivel "jó családból származnak, és nem akarják az életüket tönkretenni fiatalkori kíváncsiság miatt". A vastaggal kiemelt részek konkrétan szerepeltek az itélet indoklásában.

Én ugyan azt preferálnnám, ha azonnal menne a feljelnetés, mert csak úgy lenne lehetőség igazságot szolgáltatni, de sajnos valóban kétélű kérdés, hogy merjen-e az igazságszolgáltatáshoz fordulni egy áldozat.

(#78) Depression
Ez nem egészen így van idehaza... amerikában működik így a dolog.
14 év fölött idehaza fiatalkorúnak számítasz, ami saját bűncselekmények elbírálásától kezdődően nagyon sok dolgot megváltoztat.

(#77) dabadab
Ezzel annyi a probléma, hogy csak tanúvallomások alapján senkit sem lehetne elítélni.
Vagyis teljesen mindegy, hogy hányan tanúskodnak 10-20 évvel később annak büntetőjogi következményei nem lehetnének bizonyíték hiányában.
Ameddig nincsen DNS, vagy pénzügyi bizonyíték, addig sajnos, nem sajnos, ennek kéne a helyzetnek lennie.

Az meg végképp elfogadhatatlan, hogy jelenleg elég egy nyilvános kijelentés emberek életének az összeomlasztására.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#84) pengwin válasza Micsurin (#76) üzenetére


pengwin
addikt

Mi több, a fejlett nyugati (USA) joggyakorlat jelen állása szerint egy nő már utólag is dönthet úgy, hogy vele nemi erőszak történt. Vagyis hiába volt benne az aktusban ott helyben, később meggondolhatja magát.

Üdv, pengwin

(#85) buherton


buherton
őstag

Bár egyetértek veletek, de egy picit vicces, hogy a cikket végig sem olvatátok becsülettel, mert nem az MIT, hanem az MTI indított belsővizsgálatot.

;]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#86) Micsurin válasza pengwin (#84) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hmmm, cölibátus!
//Egy mérnők kar meg egy műszaki szakközép felér vele....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#87) #33253120 válasza Micsurin (#76) üzenetére


#33253120
törölt tag

Most röhögsz, de ott ilyesmik alapján mehetsz börtönbe, vagy veszted el az egzisztenciád. :(
Nem tetszel valakinek, ráduszít egy szőkét, egy ezeréves sztorival, és próbáld meg bebizonyítani, hogy hazugság. Pláne a mai közöségi médiás világban, ahol nagyon jó kamu sztorikat lehet felhúzni pl az FB profilod 10 évvel ezelőtti nyaralási fotóira.

(#88) #33253120 válasza helixP (#80) üzenetére


#33253120
törölt tag

El tudja képzelni. Te nem tudod elképzelni, hogy ezzel vissza lehet élni, vélt/valós anyagi, vagy karrier alapú előnyökért.

(#89) Micsurin válasza #33253120 (#87) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Gond egy száll se, nekem ott legfeljebb kanyar fotó meg VW talis fótokat találsz, amiken én nem szereplek csak valamilyen fémkupac.

De egyébként valóban elkeserítő a trend ami folyik, de nem csak a MeToo-val kapcsolatban. Lassan annyira PC a nyugati világ, hogy ha rendes hetero érzületű egészséges férfi egyén vagy akkor egy aberrált állatnak fognak tekinteni. Mert nincs minimum egy leszbikus, megerőszakolt néger kínai fiú barátod sem, akit elkísérnél évente a felvonulásra és skandálnád a tömeggel a jogaikat.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#90) MCGaiwer válasza MageRG (#81) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Az "áldozatoknak" a legtöbb helyen biztosított az anonimítás. Az, hogy ő úgy dönt, bíróság helyett inkább a médiában próbálna koholt vádakkal elítéltettni valakit, ezzel a nyílvánosság elé állva az ő dolga.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#91) Alogonomus válasza dabadab (#68) üzenetére


Alogonomus
őstag

Hát nincsenek tele a börtönök a hamis (bizonyítást nem nyert) vádak kapcsán. Legtöbb, amiben bízhat a felmentett, az a vádló próbaidőre "ítélése".

Egyébként nyilván nem állná ki az alkotmányossági vizsgálatot, hogy valaki bukhatná a perelési jogát, jelenleg viszont nagyon rossz irányba megy a világ a valódi kockázat nélküli perelési lehetőséggel. Ezt valahogy kezelni kellene, ahogy például a patent trollokat is.

Bár azért az USA több államában létezik még a rabszolgaság. [link]

[ Szerkesztve ]

(#92) #33253120 válasza Micsurin (#89) üzenetére


#33253120
törölt tag

Szóval azért nincs ott arról a bizonyos nyaralásról kép, mert akkor tetted tönkre egy feltörekvő szépség életét, amikor nem vetted figyelembe a másságát, és előreengedted a liftben? Most tekintsünk el a külső biológiai nemi jegyektől, az csak veleszületett, de neked látnod kellett volna. Hiszen a gallérja hátsó oldalán mindig hordja a kitűzőt.
Tudat alatt ezt te is érezted, és ezért nem töltötted fel a képeket. Belegondolva neked majdnem üres a közösségi média csatornád. Ennyi titkolnivalód van? Hány embert tettél még tönkre?

Ugye érzed miről beszélek?

(#93) dabadab válasza Micsurin (#89) üzenetére


dabadab
titán

" Lassan annyira PC a nyugati világ, hogy ha rendes hetero érzületű egészséges férfi egyén vagy akkor egy aberrált állatnak fognak tekinteni"

Soha nem értettem, hogy mi vezet valakit arra, hogy ezt hazudja.

DRM is theft

(#94) #33253120 válasza dabadab (#93) üzenetére


#33253120
törölt tag

Amikor a másság lesz egyre jobban a konzervativizmus, akkor ezzel lehetsz igazi punk!
Szerk.: Mint amikor azzal lázadsz a trendek ellen, hogy nem vagy mondjuk mesekönyvre tetoválva. :)

[ Szerkesztve ]

(#95) arnyekxxx válasza #33253120 (#94) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Én igazi punk vagyok, nem iszok, nincs tetoválásom, nincs pöcspirszingem, nös vagyok és van két gyerekem.

(#96) helixP válasza #33253120 (#88) üzenetére


helixP
nagyúr

Lehet, mindenki jobban járna, ha se helyette, se helyettem ne nyilatkoznál? ;)

(El tudom képzelni, sehol nem állítottam, hogy nem)

(#97) #33253120 válasza helixP (#96) üzenetére


#33253120
törölt tag


Bocs.

Általánosságban meg: Maradjunk már annyira európaiak, hogy amíg ide nem gyűrűzik be a "túlPC" divat, merjük kimondani kultúrált formában amit gondolunk. Amíg megtehetjük. Már nem sok időnk van rá.

(#98) Depression válasza bambano (#74) üzenetére


Depression
veterán

Kiválastasz egy mellékkérdést, arra ferdén válaszolsz, és le van tudva részedről. Arra válaszolj, ha mondjuk téged 3 férfi megszeretget, akkor kiállsz-e a tv, és ország-világ előtt, hogy ezt csinálták veled! Mert te ezt várod el minden áldozattól.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#99) Ringman válasza Depression (#98) üzenetére


Ringman
nagyúr

miközben nem kizárt, hogy maguk a rendőrök is megpróbálnak lebeszélni erről.

(#100) MCGaiwer válasza Depression (#98) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Erősen kétlem, hogy egy feljelentésnek kötelező eleme lenne a médiaszereplés is.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.