Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

Nem értem ezt a hírt. Ha ebben a negyedévben jön ki új szolgáltatás e helyett, akkor nem lett volna elég annyi, hogy Megjelent az új cucc, kiváltja ezt, tessék arra váltani, azt támogatjuk tovább.Így sokakban az fog csak megmaradni, hogy amit most használnak, azt lelövik, kész, vége.

(#2) E.Kaufmann válasza #06658560 (#1) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Tavaszig vettek támogatást, úgy volt, hogy a lejáratig kész lesz az új változat, de a vírus betett a céldátumnak, a késés miatt meg a franc fog fizetni a fejlesztőcégnek még plusz támogatásért. Szerintem.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#3) Cathulhu válasza E.Kaufmann (#2) üzenetére


Cathulhu
addikt

Szerintem is ez lehet, eddig elt a szerzodes, ez van.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#4) opr válasza Cathulhu (#3) üzenetére


opr
veterán

Ez teljesen ertheto, ettol fuggetlenul En Kopi31415 kollegaval ertek egyet, ez ugy lett volna tlejesen korrekt, ha kitoljak meg 3 honappal a szerzodest.
Persze nem lehet tudni, hogy ez egyaltalan opcio volt-e, meg azert nem tragedia a dolog, mert maga a szoftver tovabb mukodik, csak a tamogatas szunt meg, de akkor is ugy lett volna igazan korrekt a dolog.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#5) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Én nagyon örülnék ha az újban lenne Cache-féle mód... nem csak ez a dinamikus tárhelyezés....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6) #06658560 válasza opr (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ilyen szempontból nem véleményezek, csak a marketing oldalát nem értem. Akár maradhattak is volna csöndben, amíg meg nem jelenik az új. Akkor csak pozitív hírek lettek volna.

(#7) opr válasza #06658560 (#6) üzenetére


opr
veterán

Ezt nem lehet tudni, mert ha meg megprobaljak elsunnyogni, arra le lehet am csapni kegyetlenul es csinalni belole egy jo kis gumicsontot, amit lehet ragcsalni evekig.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8) Cathulhu válasza opr (#4) üzenetére


Cathulhu
addikt

Mert az kimaradt ebbol a hirbol, pedig mas oldalak azt is lehoztak, hogy az atmeneti idoszakban (majus 15ig) az Enmotus ellatja a support feladatokat dijmentesen es azoknak az ugyfeleknek, akik ragaszkodnak a technologiahoz, kedvezmenyes liszenszet biztositanak a tovabbiakban.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9) opr válasza Cathulhu (#8) üzenetére


opr
veterán

Igy viszont mar teljesen korrekt, nincs kerdes. Koszi az infot! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10) Predatorr


Predatorr
őstag

Nem nagyon olvastam a gyártót szidó dörgedelmek hadát, mint a zintel cikkben, pedig ugyanarról van szó... :U

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#11) opr válasza Predatorr (#10) üzenetére


opr
veterán

Igen, pont ugyanúgy, mint ahogy kiinni a bilit, meg kivinni a bilit is ugyanazt jelenti. :U

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#12) Synthwave válasza opr (#11) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Most mé? Vannak olyanok, akiknek a szótárában egy és ugyanaz a kettő. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13) Predatorr válasza opr (#11) üzenetére


Predatorr
őstag

Mindkét gyártó szoftveres támogatást szüntetett meg. Piros szemüvegben nem látni. :P
Mulatságos a nyilvánvaló tagadása. :C

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#14) Synthwave válasza Predatorr (#13) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szemüveg nélkül meg semmit se látni.

:DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.