Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dabadab


dabadab
titán

Ez a cikk azért egy kicsit túltolja a borongást.
A 3DS 2011-es konzol és bár azóta kapott egy szolid HW upgrade-et, de ettől még kifejezetten látszik rajta a kora (hogy csak a legnyilvánvalóbbat hozzam ide: a két kijelzője 400×240 és 320x240 felbontású), ráadásul a következő generációt képviselő Switch is megjött 2017-ben, idén már tulajdonképpen semmi sem jelent meg rá, tavaly is leginkább csak pár remake, szóval kétségtelenül öreg konzolról van szó, látszott, hogy ez kb. ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#2) Narxis


Narxis
nagyúr

Neeeeeeeem, ezt nem tehetik!!! :W Simán lehetne rá support, még Minecraft is elérhető rá ami azért elég durva.

Thanos was right.

(#3) dabadab válasza Narxis (#2) üzenetére


dabadab
titán

Nagy baj azért nem történt egyelőre, új játék amúgy se jelent már meg, 3DS-t lehet venni még egy darabig a már meglévő készletekből (ha valakinek még nem lenne), eShop is van, ha meg már az se lesz, akkor meg lehet rootolni a gépeket.

DRM is theft

(#4) noPublicFG válasza dabadab (#3) üzenetére


noPublicFG
senior tag

2013-ban próbálhattam ki, és roppant pozitív meglepetést okozott! Az akkori szemüveg nélküli 3D egyszerűen fenomenálisnak érződött!

plus ça change, plus c'est la même chose

(#5) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Lehet inkább a Nintendo Switch Lite tette be nekik a kaput. Ma már alig drágább.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6) ldave


ldave
félisten

Nálam ott a helye legjobb konzolok között:

A Slime draws near! Command?

(#7) Ciccuka válasza ldave (#6) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mi a PSP-t jobbat szerettük, hogy őszinte legyek. Amíg el nem romlott persze magától állásában (pedig teljesen megkímélt volt). Eddig se szerettem a Sony-t.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8) ldave válasza Ciccuka (#7) üzenetére


ldave
félisten

Szerencsére az én PSP-m még működik, azt is nagyon kedveltem.

A Slime draws near! Command?

(#9) sarruken válasza ldave (#6) üzenetére


sarruken
csendes tag

Ah, Chrono Trigger! Nem eladó véletlenül? :)

(#10) dabadab válasza sarruken (#9) üzenetére


dabadab
titán

Ha ldave egészen véletlenül most pont nem akarná eladni, akkor van ebayen is, úgy 100 EUR táján (na most sírjon valaki, hogy drágák a 80 eurós PS5 játékok :DDD )

DRM is theft

(#11) ldave válasza sarruken (#9) üzenetére


ldave
félisten

Hát, erről a képről legfeljebb a szekrény, ami eladó :D

A Slime draws near! Command?

(#12) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Gondoltam ez végett én is beszerzek egy 2ds xl-t, de sajnos most nem ugrálhatok anyagilag nagyon.
Ebből adódóan újra ránéztem a Citra emulátorra, meglepően jól futtat már egy csomó engem érdeklő játékot (Persona Q-Q2, Bravely 1-2, Shin részek, Kirby stb.)

(#13) Rigormortiis válasza dabadab (#10) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ennek pedig töredékéért meg lehet venni ios/android telefonra.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#14) Szabi® válasza sarruken (#9) üzenetére


Szabi®
addikt

10-12 körül tudok szerezni,dobozost :)

(#15) kilua válasza Rigormortiis (#13) üzenetére


kilua
senior tag

Nem tudom miért, de nekem valahogy nincs kedvem mobilon ilyeneket tolni, míg old2DSen, vitán és switchen meg annál inkább.

(#16) Duree


Duree
veterán

Szép volt, jó volt, béke poraira.

duree54

(#17) #54625216


#54625216
törölt tag

9 év után komolyan meglepetés, ha nyugdíjaznak egy konzol platformot?
Az utóbbi pár évben a 3DS egyetlen előnye a Swtich-el szemben már csak az volt, hogy minden létező játék warezolható rá.

(#18) Sirandrish válasza ldave (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oszt az mennyi? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Narxis válasza #54625216 (#17) üzenetére


Narxis
nagyúr

lol azért a Switch játékkönyvtárának a minősége messze van még a 3DS-től. Én úgy mondanám, hogy akinek számít a grafika az vegyen switch-et. A warez kétségtelen lehet előny de úgy tudom lehet a switch-et is moddolni csak macerásabb. Amúgy az most warez ha olyan játékkal játszom 3DS-en ami meg se jelent rá? :D

Thanos was right.

(#20) ldave válasza Narxis (#19) üzenetére


ldave
félisten

A Switch legnagyobb előnye, hogy az új játékok már csak arra jönnek :DDD

A Slime draws near! Command?

(#21) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Én inkább PSP párti voltam, de ettől függetlenül volt rá pár game ami nagyon tetszet, pl Luigi Mansion 2 stb.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#22) Rigormortiis válasza kilua (#15) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Teljesen jól játszható mobilon is. Én is imádtam a ds-emet a psp-met és a vitámat is, de most már nem fizetnék ekkora felárat értük, amikor ugyanaz elérhető esetleg bővített funkciókkal jóval olcsóbban is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#23) #54625216 válasza Narxis (#19) üzenetére


#54625216
törölt tag

Nekem is itt figyel a 3DS (tavaly vettem ebayen), az unokaöcsiknek viszont már Switch-et vettünk, mert arra van csak Fortnite. :DDD
Azon kívül meg tök jól elvannak azzal a néhány játékkal, amit szülinapra meg karácsonyra vett nekik a család. Nincs ez az "ugrálok 150 különböző játék között", mint PC-n.

(#24) sonar válasza Szabi® (#14) üzenetére


sonar
addikt

Valóban?
Engem lehet érdekelne :B

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#25) #54625216 válasza Rigormortiis (#22) üzenetére


#54625216
törölt tag

A mobil és a kézi konzol között pont az a különbség, mint a PC és a konzol között:
a konzol célhardver, így a programokat hozzá lehet csiszolni, így kevesebb a bug, nincsenek kompatibilitási nyűgök, a kézikonzolon nem fut még ezer más process a háttérben, ami a legváratlanabb pillanatokban akasztja meg a játékot, így nincs performance ingadozás és nincs OS frissítésből (vagy annak hiányából) fakadó bizonytalanság sem. Ezen túl a kézikonzolok életciklusa hosszabb, mint a mobiloké (a Switch 2017 elején jelent meg, azóta az emberek átlag kétszer cseréltek már mobilt), így a fejlesztők - akár csak PC-n - mindig lemaradásban vannak a hardverhez képest, ezért nem optimalizálnak rendesen.
Ez így együtt sokaknak megéri a kézikonzolokért a felárat a mobil gaminghez képest.

(#26) Rigormortiis válasza #54625216 (#25) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mondjuk a Square pont úgy készíti el a mobilos portokat, hogy sok-sok főverzió frissítésig működjenek. A telefon pedig mindig nálam van.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#27) g@bo válasza ldave (#6) üzenetére


g@bo
nagyúr

van eladó?? :D

bontatlan 3ds xl és 2ds xl el várom a jövőt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.