Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Nem olcsó alaplapok, de minőségiek, az biztos.

#tarcsad

(#2) grunge


grunge
addikt

Szép szép, de kár hogy nincs legalább egy PCI slot sem rajta. Sajnálnám kidobni az ASUS Xonar D2-met..:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#3) marositech


marositech
senior tag

Hmm igen igen nagyon jó eza EVGA. Csak így tovább.
Most már nehezebb dolgom lesz, vagy Asus ROG lap vagy EVGA lap.
Bravó!

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#4) Locutus


Locutus
veterán

160$ egy hűtetlen mosfetes mATX alaplapért? lol... akkor már ott az ASUS maximus IV Gene-Z.

(Amúgy az egész Z68 sorozatnak nem sok értelme van, csak egy bőrlehúzás a P67-ről. Egyik új feature sem igazán említésre méltó.)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#5) Petike1007 válasza grunge (#2) üzenetére


Petike1007
tag

Ez jogos...én is szeretem az x-fim:)
Amúgymeg ez már nem is FTW,hanem WTF :Y :D

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#6) Recon666


Recon666
Közösségépítő

A Z68 Sli-t elfogadnám, bejövős. :K

(#7) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

ForTheWin!

⭐ Stella

(#8) yakuza.tora válasza Locutus (#4) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Árban tényleg nem gyenge! Pedig az alap ötlet - ami nem lenne rossz - éppen arról szólna, hogy olcsó deszka SLI támogatással. :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#9) D.Orion


D.Orion
veterán

EVGA Z68 SLI Micro

Nme vitték túlzásba a nyáklap tervezését. Majdnem úgy sorakoznak rajta a különböző alkatrészek, mintha a 7 éves unokahúgom marékkal felszórta volna őket. Hogy lehet ilyet legyártani? :F Ha még olcsó lenne azt mondanám oké.. de ennyiért... Pláne, hogy a lap hűtése is, hogy van már megoldva. Pontosabban hogyan nincs kivitelezve... Pedig egész értelmes alaplap lenne...

(#10) kerelo


kerelo
senior tag

Jó lapok,csak sajnos erősen túlárazottak.nem is egy gyártó kínál jobb lapokat olcsóbban

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#11) yakuza.tora válasza D.Orion (#9) üzenetére


yakuza.tora
addikt

A belépő szintű lapoknál úgy néz ki, hogy ez lesz a trend. Gondolom, el akarják kerülni azt, hogy egy korrekt hűtővel esetleg többet tudj kicsikarni a cuccból, s így megúszd a drágább lap vásárlását. /pl a fesszab vizezése eleve kiesik, hiszen nincs furat a nyákon.../

Alléz Olympique de Marseille!

(#12) #83381760


#83381760
törölt tag

Szerintem nem nagy számok ezek a deszkák... Különbet Xarok =DDD
EVGA FTW (fučk the world) ;]
:R

[ Szerkesztve ]

(#13) V.Dave


V.Dave
senior tag

ez a 90 fokkal elforgatott 24pines tápaljaz valami eszméletlen jó ötlet, ezt külön is be lehet szerezni "hosszabbítóval" vagy csak az EVGA etalonja? :Y

Xiaomi mi 8 6/128

(#14) yakuza.tora válasza V.Dave (#13) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Kábelrendezés szempontjából tényleg nagy ötlet. Persze ők is csak a prémium deszkán alkalmazzák, de biztos, hogy ez a fícsör is leszivárog majd az alacsonyabb kategóriákba. Csak idő kérdése... ;]

KvardAlien: Hát akkor te nagyon ügyes gyerek vagy! Már csak viselkedni kellene megtanulni... :(((

Alléz Olympique de Marseille!

(#15) Narasim


Narasim
aktív tag

ftw - fuck the watt :)

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#16) jokeman


jokeman
aktív tag

Valaki tud EVGA lapokat beszerezni? Vagy marad e-bay? :DDD

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#17) Boxi88


Boxi88
őstag

Nagyon penge lapot hozott össze az evga. :K

(#18) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

evga. ennyi:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) NixonHUN


NixonHUN
tag

Teljesen korrekt. Tényleg minőségi cuccokat produkálnak. Még a színválasztás is sikerült.. :R

(#20) tome.jr


tome.jr
addikt

Ez a leleplezés mintha megkésett volna egy kicsit. Már mindenki több hónapja piacon van a Z68-as lapokkal, ráadásul épp az uborkaszezon közepén járunk.

(#21) V.Dave válasza tome.jr (#20) üzenetére


V.Dave
senior tag

azt hogy elkéstek-e vagy nem, sztem csak ők tudják a legjobban

Az evga mindig is ilyn "későn erő" típus volt

Xiaomi mi 8 6/128

(#22) Imperator999


Imperator999
aktív tag

Sziasztok!

Akkor még korai a kérdés, mivel gondolom elég új a lap.
Tapasztalatok érdekelnének Z68 FTW-ről? Vajon van-e olyan jó mint az X58 Classifield volt tuning terén? :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.