Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gfefe


gfefe
őstag

Nem rosz lapos... nekem tetszik, de akkra kiványcsi lennék, hogy maximális terhelésnél mit bír az aku...

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#2) D.Orion


D.Orion
veterán

Itten van a második fecske. Tetszik a színe.

(#3) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Na végre megjött ez is. Nagyon impozáns, bejövős, frankó. Akinek ionos cucc kell, már viheti is. Megy bele 4 giga RAM is, jó lesz ez mindenre. Ez kell ide nekünk.
A felbontása is elég jó, 1366x768 már okésos, a cuda vigye el. :D

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#4) Chaser


Chaser
titán

Nem rossz, de súlyát és kijelzőjét nézve ez igencsak subnoti, nem netbook.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5) PuMbA válasza gfefe (#1) üzenetére


PuMbA
titán

3,5-4 órát bírnia kéne HD film nézéssel.
[link] Ez a gép 4,5-5 órát bír 5500mah-val és ugyanannyit fogyaszt kb.

[ Szerkesztve ]

(#6) Stiky


Stiky
senior tag

Ejha, a végén mindenki ASRock subnotival fog járkálni. :D
Várjuk a többi versenyzőt :K

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#7) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

DVD-író, 12 colos kijelző, nagy felbontás, 4 giga ram. Így is lehet ezt csinálni :) Gondolom a többi gyártó nem fogja szó nélkül hagyni a dolgot. Várjuk a többi versenyzőt :)

(#8) negyedes


negyedes
addikt

Ej de randa. :DD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#9) Bici


Bici
félisten

Nekem tetszik! :K
Egészen pontosan ilyen tudású notira lenne szükségem, ha lenne rá pénzem. :D
Ha ez a kategória sokáig fog élni, akkor nekem is lesz majd valamikor notim. :B

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#10) Mercutio_ válasza ^Clown (#7) üzenetére


Mercutio_
félisten

Már csak egy izmosabb proci kellene bele :DDD
Ha nem lesz túl drága a gyereknek előadásokra jegyzetelni, otthon netezni pont jó lenne :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11) Neil Watts válasza Mercutio_ (#10) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Jóvan' tudom, ott a smiley, de akkor is! Erősebb proci? Mi a fenének? A HD anyagokat így is viszi! :)

(#12) Killing


Killing
addikt

Tetszik. :C

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#13) schawo


schawo
titán

Végre, végre! Alakul az új netbook/subnotebook piac. Látszik, hogy netbooknak szánják, ha úgy tekintek rá akkor elmegy a formája, színe, subnotebookként viszont kész röhej. Remélem hamarosan jön valami konzervatívabb festés (eccerű sötétszürke) mondjuk ASUS márkanév alatt, és már be is nevezek rá :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14) szuper-t


szuper-t
senior tag

alakul érdekelne a 2 magos atom mit tud.:D / én tuti megizzasztanám/

(#15) Stiky válasza schawo (#13) üzenetére


Stiky
senior tag

Ha ugyanerre a konfigra rákerül az ANUS logó, rögtön 40-50 ropogóssal drágább lesz... :U

(#11) core2 - Hát kell a crysis alá vas. :DDD

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#16) CHIPman


CHIPman
nagyúr

De hülyén néz ki rajta az ASRock logo, még jó, hogy ilyen kicsi :DDD
Tisztelem az ASRockot, mert fejlődik igencsak, és még mindig olcsón adja a cuccokat, nem félreérteni!

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#17) rolko


rolko
őstag

Nekem kell egy ilyen :C
aki tud majd szerezni dobjon meg egy Pü-vel ;) :B

(#18) footy


footy
addikt

Zsííír , mondtam én hogy beindul az ION :))

(#19) WilliamGhost


WilliamGhost
tag

nagyon érdekel az ára :)

There is no cloud, just other people's computers!

(#20) Neil Watts válasza Stiky (#15) üzenetére


Neil Watts
veterán

ZOMG, bazzeg :DDD

(#21) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Az ASRock elvileg már tisztázta, hogy félreértés történt, ez a gép nem Atomos hanem CULV-os. Mindenesetre tetszik, főleg, hogy lesz végre olyan 12"-es is amiben van optikai meghajtó.

[ Szerkesztve ]

(#22) ^Clown válasza Kobaljov (#21) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Úgy se rossz :)

(#23) Bici válasza Kobaljov (#21) üzenetére


Bici
félisten

Szark: Ja, hülyeséget írtam. :D

Ezek szerint nem is ION-os... De akkor most a VGA is intel benne, vagy azért a külön nG GPU igaz volt? :U
Intel VGA-val nem is tetszik. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#24) dezz válasza Kobaljov (#21) üzenetére


dezz
nagyúr

Lehet, hogy rájuk szóltak az Inteltől, hogy ezt nem kéne, mert baj lesz... :DDD

(#25) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Csak az a fránya AsRock név... Magával a névvel van csak bajom, de nálam már bizonyított alaplapban :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#26) Xirtam


Xirtam
veterán

árat kérünk! :C :C

(#27) nixx-21


nixx-21
senior tag

némá'
AsRock nem kicsit fogyaszhato dolgot ad ki :C :C :Y ha jo ára lesz akkor Asus leányvállalata kinövi magát anyavállalatnak :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28) dbius válasza Kobaljov (#21) üzenetére


dbius
veterán

Ej... pedig egészen elgondolkoztam ezen a gépecskén, egyáltalán nem tűnik rossznak.

No, de ha már nem ION és ATOM, akkor ez már valóban SUB és nem NET.

Majd kiderül, mire ideér, az itthoni felhasználók úgyis az ár alapján döntik el, hogy ez most micsoda :D

(#29) bartucc


bartucc
addikt

Nagyon baba cucc, akár játszani is lehet néha rajta, és keveset fogyaszt. (nemtudom ki hogy van vele, de ez ki tud váltani már egy közepes multimédiás gépet, kisebb játszára is alkalmas, nem fullon, de néha-néha jó lehet. Nekem bejön, a szine kevésbé, fekete a kedvencem. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30) #56573440


#56573440
törölt tag

ez már valami. asus kíváncsi lennék mikor koppint az arcára hogy skacok ezt hagyhatjátok is abba kb most:) ha ez értelmes áron kijön, és nem csak a "nekünk van, de kapni nem lehet" kategória lesz akkor a többieknek igencsak fel kell kötni a gatyát.

(#31) Ste


Ste
addikt

Jó lenne tisztázni akkor mi is van benne. Így már nem kell megkérni őket, hogy okosan számoljanak neki árat

(#32) Puma K


Puma K
veterán

Olyan Asus-os :B :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Közben kijött egy teszt az Atom 330 + Ion + Blu-ray meghajtós nettop modelről is

(#34) Füge007


Füge007
senior tag

Kiváncsi leszek az árára? Asrock név engem nem kicsit riaszt el, alaplapjai élen járnak a gariztatásban. Igaz ezelőtt 10 évvel a Samsungról sem volt jó véleményem. Meglátom a felhasználók mit írnak majd róla, én nekik hiszek nem a kozmetikázot teszteknek.

Füge

(#35) subaruwrc


subaruwrc
félisten

vállalat mobil gépezete 12,1 hüvelykes kijelzővel rendelkezik, a 4400 mAh kapacitású akkumulátor nélkül pedig 1,5 kg-ot nyom.
már nem azért de ki az a gyík ki egy laptopot akksi nélkül használ? ez miért érdemi információ? :DDD

(#36) bartucc válasza subaruwrc (#35) üzenetére


bartucc
addikt

Vhogy szépíteni kell a dolgon, akkor ez 2kg is megvan. :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#37) FRENK1988 válasza bartucc (#36) üzenetére


FRENK1988
veterán

Az olyan rémisző súly?
Füge007: Amúgy a tudás már megvan az AsRock-nak a kilépéshez de lehet anyuci még szeretné a köténye körül tudni a fiút :D

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#38) Dr. Romano válasza Füge007 (#34) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"...alaplapjai élen járnak a gariztatásban..."

Személyes tapasztalataim alapján ez totál nem igaz. Hozzánk pl. több Asus, MSI deszkát hoznak vissza, mint Asrockot, pedig abból több megy el.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#39) nixx-21 válasza Kobaljov (#33) üzenetére


nixx-21
senior tag

ja csak MO-n nem kapsz Blu-ray meghajtósat :(((

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#40) Kobaljov válasza nixx-21 (#39) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Nem is állítottam ezt ;) Egyébként gondolom előbb-utóbb ideér majd az is

(#41) bartucc válasza FRENK1988 (#37) üzenetére


bartucc
addikt

A mérethez képest sokallom, bár a 15,4"-esem 2,7kg-ja pont még jó, de az nagyobb is.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#42) nkmedve válasza FRENK1988 (#37) üzenetére


nkmedve
őstag

Az én 14-esem 2.3 kiló 6 cellás akkuval és az már szerintem elég sok a méretéhez képest (igaz hogy fémvázas). 12-esben az 1.8-2 kiló egy "nájlon" géptől rengeteg.

(#43) nixx-21 válasza Kobaljov (#40) üzenetére


nixx-21
senior tag

ideérhetne mert vevő lennék egyre :U max ha nem ér ide építek eggyet kb 110K-ból megvan blu-ray-el + 1TB-os vinyoval :K :C

mellesleg ien jól húzható az atom h a gyárilag be meri vállalni az ASRock a 2,1ghz-et(EZ OC-vel)? :Y

btw:ha jól látom 2,5ghz a WR vele :D volt az a barom aki erre is LN2-t rakott :DDD

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#44) FRENK1988 válasza nkmedve (#42) üzenetére


FRENK1988
veterán

Igaz nekem nincs notim (de talán a közeljövőben) de szerintem nem vészes ez a súly. Meg sztem 0.2-0.4 kg nem oszt nem oszoroz, ugysem méred le mivel mászkálsz meg amúgyis az érzés dönt (ha minőségi a noti akkor szerintem beválallható)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#45) bartucc válasza FRENK1988 (#44) üzenetére


bartucc
addikt

Igen, ha minőségi akkor el tudom fogadni, de akkor legyen is az. Kiváncsi leszek az erről jövő vásárlói tapasztalatokra, és az árára.

nixx-21: vki nagyon unatkozhatott az extrém tuningosok közül. :DDD (bár nem tudom hogy az kellett-e rá, nem nagyon melegedhet még ott se...)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#46) resetelek


resetelek
csendes tag

köszi AsRock :R azt hiszem ez lesz az első laposom. csak legyen normális áron a polcokon, nem pedig a földtől elrugaszkodva minden hazai forgalmazó által felül árazottan, még az eredeti árhoz képest is

egyébként meg csak én emlékszem rosszul, hogy a netbookok kiötlésének eredeti célja alacsony fogyasztással megáldott és NAGYON OLCSÓ, netezésre alkalmas notik gyártása volt? :F

per aspera ad astra

(#47) marositech


marositech
senior tag

Melyik játékba vót?
"ION cannon ready..." :DD
Nekem is ION-os netbookom lesz az tuti. És biztos ASSROCK!

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#48) BloodRay válasza marositech (#47) üzenetére


BloodRay
veterán

Én meghagyom neked az ASSROCK-ot. :))
Egyébként a hírben szereplő adatok akkor most jók vagy sem? :F

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#49) phpmoli


phpmoli
tag

EZ NEM NETBOOK! mar megint. van benne dvd, ~2kg, stb

(#50) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Felkerestük az ASRock-ot, hogy tisztázzuk a processzor meglétét. A hírt e szerint kiegészítettük. :) Megpróbálok utánakérdezni, hogy milyen feltételekkel lehet Atom processzort rendelni, hogy ténylegesen kiderüljön a probléma oka.

phpmoli: Az ASRock netbooknak hívja, nem állíthatom, hogy nem az.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.