Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Grat, meg ilyen tesztet se olvastam! :C A lekvar tenyleg jol szerepelt. :DDD

(#2) vPhis


vPhis
aktív tag

Hurrráááárárááá!
köszi bacsis! :R

(#3) malwy


malwy
senior tag

Annyit elárulnál,h a kézkrém az ha felmelegszik nem kezd el szivárogni, folydogálni? Ez lenne az utolsó megerősítés ahhoz,h azt használjam:)

(#4) bacsis válasza malwy (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ne kenj olyan sokat a procira, s akkor nem tud lefolyni róla,több napos használat után kicsit keményebb lesz.

(#5) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Köszönöm a tesztet! :R :R

...

(#6) paleinho válasza malwy (#3) üzenetére


paleinho
senior tag

miért használnál kézkrémet? ha csak nem azért, mert nincs otthon lekvár :DD

[ Szerkesztve ]

(#7) TOM!K@


TOM!K@
tag

Egy lekvár-lekvár tesztet nem csinálnál? A piacon, szomszédban lévő összes lekvár összehasonlítása. Lehet hogy csak a ti lekvárotok ilyen speckó.:D Lehetne így versenyezni: az anyukák-nagyik harca, ki tud hővezetőbb lekvárt kreálni:D
Figyelem, figyelem, gigateszt a világ összes tájáról érkezett lekvárról:D Tuti siker :))

(#8) r-chee


r-chee
őstag

"célszerű inkább lenyalni a processzorról a lekvárt" :C .
Ilyen teszteket sem olvasni nagyon a neten :D .
A házi megoldások között nem nagy az eltérés hőfokokban.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

bacsis :C

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

grat... hatalmas respect... :C

szerintem alphacool pasztát kaptam a 3800+ x2-höz, mert a külleme is nagyon hasonlít és kb 1.5évig ment az alaplapomban, ami után az eltávolítás úgy sikerült, mint neked: a bordával együtt kijött a foglalatból... hirtelen elkapott az ideg, de szerencsére 1 lába sem szakadt ki vagy görbült meg a procinak... fémtartalmú pasztával járt úgy ismerősöm, hogy az 1ghz körüli thunderbird-jén rövidre zárta vele a cache-eket és cseszhette a prociját... boltban is elhajtották vele a fenébe :( pedig nem volt akkor olcsó móka...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Daveedka


Daveedka
tag

köszi bacsis az új tesztet :C :) , és nagy tisztelet OC-nak :R :R

(#12) Zwiebel


Zwiebel
tag

Bacsis te nagyon tudod, hogyan kell mindig újat mutatni :C Grat a teszthez, az ember nem is gondolná, hogy mikre jó egy kis házi lekvár :DDD

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#13) Atis707


Atis707
tag

Pff mikor elöszőr szedtem szét gépemet, egy 754-es amd-t, elöszőr nem találtam a procit, mert hozzáragadt a hűtőhöz :DDD :DDD de annyira, hogy leszedni se bírtam, és egybe kellet visszatenni a helyére :C bár jó proci volt...35 foknál nem tudott felmelegedni jobban, bezzeg a 7750... :U

Ja és a cikk nagyon jó! :D Dzsemmel nem próbálod ki? :B Annak az állaga sokkal jobb, mármint a 2 felület közti rést jobban kitöltené ;)

[ Szerkesztve ]

(#14) #97544192


#97544192
törölt tag

Baszki, LOL.
Végre, itt a várva várt lekváros teszt.
Respect bacsis! :R :C :)) :D

(#15) sviba


sviba
tag

mekkorák lennének a hőfokok paszta, és mindenféle köztes anyag nélkül?

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#16) Daveedka válasza sviba (#15) üzenetére


Daveedka
tag

nagyok :DDD

(#17) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

:C Szokásos bacsis minőség :C
Hatalmas :R :R :R , nagyon jó teszt lett!

sweetlou6.wordpress.com

(#18) Solten


Solten
addikt

OMG... :C

Saor Alba

(#19) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Nagy Respect! :))
A szokásos Bacsis minőség ezúttal is. :)

(#20) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jajj, ez fájt :D

Mondjuk a Collaboratory győzelme nem meglepő :) A lekvárok meg pariban a pasztákkal :) Frankó :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#21) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mi a fenéért fizetünk olyan sokat a pasztáért? Irány a spejz, nagyi lekvárjánál úgysincs jobb. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) Gulumaci


Gulumaci
tag

Már vártam az újabb tesztet és nem csalódtam. :R
És még hasznos is! Én meg lenéztem a gyári zalman fehér pasztát.
Bevallom 1 dolgot hiányolok a tesztből. Coollaboratory Liquid MetalPad...
Ennek ellenére a tesztet :R

Teljes körű pc szervíz, igény szerint, Valóban olcsón. 0630-547-7126 Kispesten és Vecsésen ingyenes kiszállással!

(#23) #95904256


#95904256
törölt tag

A lekvár visszavág...
...Zalmanék tanulhatnának a mamitól. :C

szerk.: Illetve egy dolgot hiányolok a tesztből. Hogy teljesít a hűtő paszta nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#24) woker


woker
aktív tag

Jó teszt :D NanoBluem volt nekem is egyszer, az se jobb mint az ezüst paszták ha az ember összekeni magát vele :D .
Mustárból szerintem érdemesebb lenne kipróbálni a dijonit, az sokkal krémszerűbb, homogénebb mint a hagyományos.

(#25) vergilx


vergilx
őstag

Csak rákellett nézni a címre,már tudtam ki írta:D

(#26) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Gratula!
Nagyon tetszett. :))
Nekem jelenleg Heat sink van a procimon.
De most mikor vettem egy GFX Chillat, kaptam hozzá,
ha jól emléxem egy Alphacool-t.
Gondoltam átkenem Alphára, de látom a tesztből hogy
a kettő szinte ugyan az, ezért most fölöslegessé vált. :(((
Pedig ugy reménykedtem hogy az majd jobban lehűti....
Na mind1, marad tartalékba.

(#27) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Grat!

Mikor megláttam a címet tudtam hogy te vagy az elkövető.

Csak egy kérdés: a Silver Grease névre hallgato paszta nem véletlenül Titan gyártmány? mert most készülök újrapasztázni a procit egy ilyennel. most nincs kéznél, de azt hiszem Titan Silver Grease TTG-S104 a neve és érdekelne, hogy te is ezt használtad-e és hogy mi a véleményed konkrétan erről.

Aurea mediocritas

(#28) Egzee


Egzee
őstag

Mikor megláttam... Nah mondom bacsis megint alakított! De még mekkorát!!! Respect a türelemharcos előtt!!!

(#29) bacsis válasza #95904256 (#23) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Paszta nélkül meg sem mertem próbálni :DDD
AXisBOLD! Dee Titan gyártány, és nagyon nem ajánlom, nagyon rossz értékeket értem el vele :(

(#30) AXisBOLD válasza AXisBOLD (#27) üzenetére


AXisBOLD
addikt

Na közben végigolvastam a cikket és látom ez lett a leggyengébb :C.

Szerk:

(#29) bacsis: köszi :R akkor inkább beruházok egy MX-2 -re. szomorú hogy ilyen fost töltöttek a tubusba, azt hittem hogy legalább közép kategóriás, még jó hogy ingyé szereztem. majd rákenem a radiátorra és teszek rá egy fém kávéscsészét télen ;]

köszi a segítséget! nekem ez duplát ért!!!

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#31) bacsis válasza AXisBOLD (#30) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Örülök, hogy segíthettem :R

(#32) total90


total90
veterán

Hatalmas :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#33) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

:R :R :C Grat, jó volt olvasni.

10g bacsis-féle lekvárt kérnék szépen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) hoffman_


hoffman_
nagyúr

bacsis mester újra alkotott, hatalmasat méghozzá :DDD Te egyszer még világhírű leszel, figyeld meg :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#35) fagy53


fagy53
nagyúr

Remek összehasonlítás, de már egy korábbi cikkből kiderült a lekvár eddig elrejtett kiváló tulajdonsága, ezért jó lett volna a különböző lekvárokat tesztelni! Egyáltalán nem biztos, hogy a feketeszeder a legjobb!

(#36) Tulkas


Tulkas
tag

Más egyéb állati eredetű "paszták"?(ÓÓÓÓ már megint csinálom :W !!!)
Grat a cikkhez, jómagam az MX-2 táborát erősítem, és persze elégedetten!
U.I.:az "állati" pasztának használat közben...óóó... :W :O

"Nevess, és a világ veled nevet...Horkolj, és egyedül alszol..."

(#37) adam320


adam320
senior tag

Respect.. :K
Én a lekvár helyett összeturmixoltam egy kis kolbászzsirt head & sholdersel..rá a procira..hát mitnemondjak,nemvoltrossz...csak a szobámat elöntötte a kolbászszag.. :B Szoval inkább elfelejtettem :K

[ Szerkesztve ]

(#38) Netdeal09


Netdeal09
csendes tag

Ez nagyon jó! Egyszerűen frenetikus!
Ahogy a mondás tartja, ha a kreativitás hajtaná a biciklidet, kontrázva mennél fel a Himalájára! :))
Hogy híres ember leszel-e, azt nem tudom, de hogy nagyon talpraesett vagy, az biztos. -és ez a lényeg!

Üdvözlettel:
Sanyi(2007)

Privit irj, azt észreveszem

(#39) #65675776 válasza bacsis (#29) üzenetére


#65675776
törölt tag

Annak a Titan pasztának megvan az a rossz tulajdonsága, hogy ha kezd száradni, akkor már nem ér sokat. Ha a felkenés idején még megvan a nedvességtartalma, akkor nincs gond vele, az egyszerűbb szilikonoknál sokkal jobb eredményt hoz (legalábbis K7-en, de ott a kis hőleadó felület miatt volt lényeges a paszta).

A GlobalWin csomagolta azt a zacsis kis micsodát a coolereihez, tényleg eléggé semmilyen.

A mainstream-ebb paszták közül talán még a Noctua NT-H1 befért volna, lévén általában sokkal könnyebben beszerezhető, mint az AC MX-2, és lényegében ugyan azt tudja.

Ha nagyobb különbséget akarsz kimutatni paszta és paszta között, akkor kisebb coolert érdemes használni. Pl a stock cooler-t.

mephi666: Ha a gyári cooler aljára szitázott cuccra célzol, akkor az jó eséllyel Dow Corning TC-5022, legalábbis az AMD két főbb stock cooler beszállítója (AVC és Ajigo) ezt használja többnyire. Egyébként meg nem rossz anyag az sem, nem feltétlenül érdemes cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#40) bartucc


bartucc
addikt

Sztem akkor egy üveg lekvárral évekig meg van oldva a pasztázás:DDD

mephi666: nekem is az van itthon :D

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#41) mephi666 válasza #65675776 (#39) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, tényleg... az volt az... a kence korábbról maradt... meg is találtam... az aerocool phantom-hoz adták talán :) aero-700 a becses neve... de a tubus ugyanolyan, mint amit bacsis kolléga is linkelt: piros kupakos szürke fecskendő... :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#42) mmdms


mmdms
addikt

Shin-EtsuMicroSi - ilyet árul valaki a PH!-n vajon? Milyen árban lehet?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#43) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Köszi a tesztet bacsis :R
Az MX-3-mat azért hiányoltam, hát hiába kértelek föl hivatalosan? :DDD
Amúgy a Collaboratory nem tartalmazhat higanyt, mert az különösen veszélyes, mérgező anyag. Egy kidobandó higanyos hőmérő is veszélyes hulladéknak minősül.

<-ƘƘ->

(#44) aram01


aram01
nagyúr

nagyon kemény :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#45) zzolika


zzolika
aktív tag

Grat a teszthez, iszonyat jó!

Eddig csak olyan pasztateszteket láttam, ami cpu-n volt. Mi lenne, ha videokártyán is kipróbálnád a pasztákat? Ott még magasabb hõfokok vannak, lehet a különbségek is jobban kijönnének.

Egy kis javítás: a cikk elején 15 versenyzõt írsz, de 16 szerepel benne.

(#46) Móci


Móci
addikt

Gratula a teszthez, örömlányjó!
Jó látni, ahogy a lekvár, kézkrém szépen teljesít a pasztákhoz képest. Én általában a legelső, zacskós pasztával szoktam kenni, de lehet, hogy átállok valami másra ezek után. :D
Örülök, hogy van ilyen teszt a logouton, valóban színesíti az oldalt! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#47) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ez volt aztán a teszt. Grat. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#48) V!ck


V!ck
aktív tag

Grat a teszthez :)
Pont jól jött, elég kazán procim van és úgy látom tényleg nem mindegy, hogy mit kenek alá...
Szóval hatalmas :R
Csak nem PROFTEC KFT matricát látok az alaplapodon? :DDD Gyöngyös rulZ :D

Üdv :)

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#49) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Nagyon jó kis teszt, gratula!

kecsöp vs mustár? Mustárnak drukkolok.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#50) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Megint jól sikerült a teszt, gratula! :R
Az háztartási kencék jól szerepeltek. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.