Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Látom volt még elfekvőben a Samsungnál régi alkatrészekből. Kicsi az aksi, TFT a kijelző 2019. középén (gondolom a jó öreg, oldalról inverzbe forduló fajtából, közepes fényerő maximummal), a formaterv is ósdi (attól függetlenül is, hogy a strapatelók nem igénylik a faltól falig érő kijelzőt), 3/32.. De legalább drága is. :N

[ Szerkesztve ]

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tök korrekt is lehetne, de, legalább 4GB memóriát és 64GB-os tárhelyet kellett volna beletenni.

És az aksit akkor Strapához híven minimum 3500-ra... Ez így mindig olyan érzést kelt, hogy mintha maradék alkatrészből legóznának össze valami strapát... Erőltessék már meg magukat egy kicsit..

300 euróba kerül, akkor tényleg veszek inkább egy BV-t vagy kettőt..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Mr.Silkó válasza Graphics (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértek, hasonló gondolatok fogalmazódtak meg bennem is ezzel a mobillal kapcsolatban.

(#4) TCSZ


TCSZ
senior tag

Ennek a telefonban legalább 4000es akksi kéne. Ez így csak strand és buli telefon.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#5) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Maradt volna lepel alatt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hogyhogy ilyen kicsi az akksi??

Ez tényleg egy maradék összeollózásnak látszik.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

"Bár 172 grammjával az XCover 4s nem túl könnyű"
Egy strapa telóhoz képest ez a súly elég könnyű.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#8) Fred23 válasza Polarstar (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az Xcover 4 házát kapta meg egy az egyben; ami változott, az a fizikai nyomógombokon a rányomott minta.
Egy napra elég lesz az akku, de azért erre nem nagyon vágyik senki. Qi töltés is minimum lenne már egy rugged telónál, ahol ugye bármikor nedves lehet a töltőcsati; ezt igazán nem lett volna nagy ügy akár a levehető hátlapba beépíteni, de még a minimális áttervezésre is sajnálták a pénzt. Nekem a 720p-s kijelző is kevés már 5"-on. Nagy kár érte! :(

[ Szerkesztve ]

(#9) bepe79


bepe79
addikt

Marad a CAT S41.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#10) Mr.Silkó válasza enginev3.0 (#5) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:C

(#11) Narancskoma


Narancskoma
tag

Raktárkisöprés. De legalább az akksit megtolták volna, így nem értem az egészet

(#12) Gyöször


Gyöször
senior tag

Kinéztem ezt a telót, amit tud nekem megfelelne mondjuk úgy 60ért és akkor még sztem bilibe se lógott a kezem. Viszont ez a teló 90, tudtok-e valami normálisat 60-90 közti árfekvésben?
A legdurvábbdolog amivel "nyüstölném" az az android auto apk, waze + zenehallgatás. Illetve a fotózgatás, amikor nincs nálam a kisgépem. Néha videó, ha hirtelen szembejön valami téma. Üdv!

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#13) Gyöször


Gyöször
senior tag

Várható teszt erről a telóról?

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#14) Tangerine


Tangerine
senior tag

Pont ilyesmit keresek navigálásra. Motorra/kocsiba.
Nem túl nagy, vízálló.
Kinéztem a Galaxy A5-öt, de mire megvettem volna kifutott, és nem kapható.
Ez még annyiban jobb, hogy ütésálló, fizikai gombok vannak, és cserélhető akku.
Nem is találnék jobbat. Nem túl combos hardver, de amire nekem kell, pont elég. :C
A többi paraméter (kamera, ilyesmi) nem számít.
A jelenlegi navim (12 éves Mio P560) 320x240 (3,5"), úgyhogy a kissé gyenge felbontás is nagy előrelépés lesz. :DDD

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#15) Gyöször válasza Tangerine (#14) üzenetére


Gyöször
senior tag

Kb 1 hónapja megvettem, nekem tetszik. Megvetted te is? Most azért jöttem, mert tegnap kipróbáltam az fm rádiót és recseg. Tapasztalat ezzel kapcsolatban esetleg? Ugyan ott ugyanazt az adót a régi telóval hallgatva kristálytiszta.
Nekem is navira kellett, ez bírja procival az android autot.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#16) Tangerine válasza Gyöször (#15) üzenetére


Tangerine
senior tag

Pár hete megvettem én is. De még nem nagyon foglalkoztam vele. Egyelőre rendeltem rá egy ilyen [link] tokot, azt várom.
Rádiót sosem hallgatok, úgyhogy nem tudom.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#17) Gyöször válasza Tangerine (#16) üzenetére


Gyöször
senior tag

Én nem vagyok ilyen külföldről rendelgetős típus, egy ilyen jó lett volna az enyémre is. Nem tudod módosítani, hogy kettőt küldjenek? :-))

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#18) Tangerine válasza Gyöször (#17) üzenetére


Tangerine
senior tag

Már megjött, de nem külföldről vettem, hanem a berkótel gsm-ben, de van egy csomó helyen itthon:
https://www.argep.hu/trend/SPIG/Spigen-Slim-Armor-Samsung-Galaxy-Xcover-4.html

Igazából a berkótelnél el volt árazva szerintem, mert 3400+posta volt (itt volt a legolcsóbb). Odaadták a kiírt áron, de úgy látom azóta felemelték. :(

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#19) Gyöször válasza Tangerine (#18) üzenetére


Gyöször
senior tag

Mennyivel növeli meg a készülék méreteit? Esetleg nehezebb megnyomni a power gombot? Olyan bajom van a telóval, hogy állandóan megnyomom a gombokat pld mikor zsebre teszem, egy kellemes hozománya lenne a toknak ez szamomra.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#20) Gyöször válasza Tangerine (#18) üzenetére


Gyöször
senior tag

Végülis azért rendeltem meg mert valami árukháza webshopban 3340 lett az ára. De most is akkörül van máshol. Nagyon tetszik, nem nyomom meg véletlenül a gombokat és egy elég masszív tok. Jó cucc. Kössz a tippet!

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#21) DAVID0000


DAVID0000
aktív tag

Sziasztok!
Van ennek a telónak az előlapján olyan led ami jelez ha pl volt egy elmulasztott hivas vagy érkezik egy üzenet?

(#22) Gyöször válasza DAVID0000 (#21) üzenetére


Gyöször
senior tag

Nincs semmi. Drága dolog ezért kihagyták, mert nem tudnád megfizetni :))
Annyit tud, ha smsed van olvasatlan, akkor ha kezedbe veszed a telód akkor rezzen egyet. Nem szórakoztam vele, hogy ezt nem fogadott hívás vagy emailre lehet e beállítani, de sztem nem. Amúgy meg vagyok vele elégedve így a spigen tokkal. Nem lett túl nagy de legalább nem nyomom meg állandóan a bekapcs gombot.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#23) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nézegetem a strapafonokat, Ulefone, Blackview 6-10Ah-s akksik, 4-6GB RAM, stb. Értemén, hogy a samu ramok jobban optimalizáltak, de ENNYIRE? Felejtsék el...

Nyilván nem akartak a való életben is biztonsággal használható konkurrenciát semelyik szappanos tojás "normál" telefonjuknak.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#24) Gyöször válasza t72killer (#23) üzenetére


Gyöször
senior tag

És ezzel mit akartál mondani? Dobjam ki az ablakon csak szóljak mikor mert aláállsz? :Y
Milyen ulefonod vagy blekk akármid van?

Az a baj, hogy ez egy JÓ teló, nekem bevált. Sokan szopnak az android autóval, ezen hiba nélkül működik, és tudja pici utcákban is, merre van az orrom. Előző telóm Pesten 3 utcányit tévedett, és 2 kanyarral le volt maradva. Úgy durva volt navigálni. Nekem ez a legfontosabb! Van benne fényképező, használható. Ha több kell akkor pana tz100. Ha videózni kell akkor sony pj810.

Este meg töltöm. Naés? Egyéb kérdés, észrevétel? Szívesen meghallgatom!

Egyébként azért jöttem mert este kaptam meg a vanúi 2.0 és android 10 frissítést. Feltette már valaki? Tangerine? Az asszonynak A40 van, mint kiderült ő már ápr24én megkapta. De fészbukozni ugyan úgy tud rajta, nem vette észre az áttörést :))
Nyilván kénytelen leszek feltenni... Remélem az Android auto jó marad.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#25) t72killer válasza Gyöször (#24) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Semmilyen, mostanában vennék strapafont. De nem 3giga RAM-mal...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#26) Gyöször válasza t72killer (#25) üzenetére


Gyöször
senior tag

Akkor nem ilyet veszel. Én pld nem tartottam puskát a fejedhez, hogy ilyet KELL venni :))

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.