Hirdetés

2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) troviko

troviko
(senior tag)

Az már a legeslegalja, hogy a saját hardvereikre sem tudnak fejleszteni. :( :( :W

Sony Fan, Samsung hater -> Samsung fan, Sony hater - Nem én változtam, a piac... - Most S7E, és rühellem...

(#2) dSERiES

dSERiES
(senior tag)

Nagyon jó progi, régóta használom a 7577-en :) Undervolt-ra lényegében, de tuti ami tuti én is kilőttem a BD Prochot-ot.

Privát üzenetre illik válaszolni.

(#3) Kopi31415

Kopi31415
(félisten)

És mi váltotta ki az egészet? Windows frissítés, vagy a termékek megjelenése óta létezik a probléma?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#4) t72killer

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

MegaLoL, a M$ szív a winfosch frissítések miatt :DDD

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#5) burriebonz válasza Kopi31415 (#3) üzenetére

burriebonz
(tag)

Másik oldal szerint BIOS update óta van.

(#6) kromatika

kromatika
(veterán)

CIKI.

Korg DS DAC 100M eladó

(#7) hemaka válasza troviko (#1) üzenetére

hemaka
(nagyúr)

hatalmas :DDD

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#8) Predatorr

Predatorr
(tag)

A mindennapi híreket olvasva úgy vélem, igazán itt már az ideje a lapcsaládban egy szórakoztató viccmagazinnak, főleg, hogy több cikk kerülhetne bele, mint a többé-kevésbé szakmai részbe.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#9) ted_tris válasza troviko (#1) üzenetére

ted_tris
(junior tag)

Ez mar apple szinvonal.
Stimmel az ar is.
Mar csak robbano aksik kellenek meg beszaro billentyuzet.

(#10) Lacika112 válasza Predatorr (#8) üzenetére

Lacika112
(aktív tag)

Ebbe azt hiszem igazad van. Egy-két gyártó már a vicc rovatba kerülhetne de ez nem a lapcsalád sara. Ha nem írnák meg sok gyártó balnemiszerveskedését oda lenne a függetlenség. A gyártóknak vérkínos az ilyen nem a ph-nak.

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#11) burriebonz válasza troviko (#1) üzenetére

burriebonz
(tag)

Lehet talán annak a jele hogy nem is igazán akarják már vinni a hw vonalat? Kérdés, mivel én nem nagyon követem, meg hát nem is igazán érintenek az ms hardverek.

(#12) zolee001 válasza burriebonz (#11) üzenetére

zolee001
(senior tag)

Az MS jó 10 éve majmolja az Apple megoldásait némi fáziskésésekkel,1 éven belül volt a Macbook botrány,hogy tulmelegedés miatt vette vissza a proci teljesitményét
Manapság minkét cégre igaz a szlogen,drágán xart

zolee001

(#13) Kékes525

Kékes525
(veterán)

Brávó Microsoft! :D

A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.

(#14) ted_tris válasza zolee001 (#12) üzenetére

ted_tris
(junior tag)

Mert kell hozni az elvart szamokat, hogy a mellyen letisztelt reszvenyesek ki tudjak fizetni a yacht-okat.
Ez most a globalis felmelegedessel letkerdes mert minden nap keletkezik uj tocsa amin meg nincs.
Nem a vasarlo a lenyeg. Az mar reg le van szarva.
Fillerbaszasnak hivjak ezt.
Mar barmelyik kinai termek jobb minosegu mint egy usak marka.
Csak a kinai 5-od annyiba kerul.
Ez nem tetszik igazabol a seggszoret hajja fesulo diszbaromnak. :U

[ Szerkesztve ]

(#15) Predatorr válasza Lacika112 (#10) üzenetére

Predatorr
(tag)

Hát én nem is írtam, hogy a lapcsalád sara lenne, csak hát az ember adjon a hírnevére, mert a vicces témák komoly tálalása meglehetősen rontja azt.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#16) olbaidhun válasza Predatorr (#15) üzenetére

olbaidhun
(őstag)

Kedves ragadozó Ufó! Ez nem vicc. Helyzet az, hogy valóban előfordult az almával is.. majd miután nagy vihart kavart, hozzáláttak a javításhoz. Nem lenne ezzel gond, de olyan kategóriákról beszélünk, amelyek presztízse megköveteli legalább a hűtés korrekt működését.

Szóval a hírcsatornákba éppen megfér az objektív hírek leközlése is.. nem csupán az ajnározás.

Nincs törékeny küldemény, max gondatlan csomagolás ☎ 7O 638 9O93 ★ ¹⁰⁺ ᵉ́ᵛᵉ ʰᵃʳᵈᵛᵉʳᵃᵖʳᵒ́

(#17) Akula

Akula
(senior tag)

Ezeket a sz@r0kat ugye intel procikkal szerelik? :F

(#1) troviko: +1 :C
(#9) ted_tris: +1 :C

[ Szerkesztve ]

az erő legyen veled!

(#18) Jesus_Shaves

Jesus_Shaves
(tag)

Ez van, amikor szó szerint mindenkit átcsoportosítanak a minőségügyi osztályról a marketingre.

[ Szerkesztve ]

(#19) horppc

horppc
(tag)

Egy amd szakértőt is megkérdeztek, aki azt válaszolta, ha rajtuk múlna 110 fokig nem lenne throttling.

https://www.youtube.com/watch?v=Ec486jU2Jn0

(#20) ceia

ceia
(őstag)

Jajj de kis ügyikék, már a privacy és a minőség is úgy megy nekik, mint az Applenek. Csak egy grafikust is fel kéne venni, mert az Applenek is van, a m$-nál meg az Android stílusát próbálja utánozni egy coder, aki 3-mas volt rajzból. ;)

it's more fun to compute

(#21) Lacok válasza Akula (#17) üzenetére

Lacok
(őstag)

"Ezeket a sz@r0kat ugye intel procikkal szerelik?"

Igen az összeset.

(#22) kilua válasza ted_tris (#14) üzenetére

kilua
(tag)

"Mar barmelyik kinai termek jobb minosegu mint egy usak marka.
Csak a kinai 5-od annyiba kerul"

*pontosabban fele-harmad annyiba kerül ... jogos, de az igazság árnyaltabb

[link]

Az a kínai telefon ami 1000 dollárt közelíti (Huawei) rendre a legjobb okostelefon kb akármit nézünk benne.

Nekem 60Ks chuwi tabletem van, teljesen jó, de biztos voltam benne hogy egy surface biztos sokkal jobb, ma már nem vagyok biztos benne :)

(#23) Balika911 válasza ted_tris (#14) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

"Mar barmelyik kinai termek jobb minosegu mint egy usak marka."

Én a Xiaomi Redmi telefonokról hittem el majdnem az ilyet. Annyiért remek készülékek, de a gyakorlatban számomra hamar kiderült, hogy az iPhone és társai nem véletlenül kerülnek ötször annyiba.

[ Szerkesztve ]

(#24) ted_tris válasza Balika911 (#23) üzenetére

ted_tris
(junior tag)

Persze, hogy nem veletlen.
Azert van mert van aki egy muanyag gagyiert kepes 5*-os arat fizetni.
Nem er 5, de meg 3-szor annyit sem.
Ez baromsag.
Kosz.
Inkabb veszek 40-50-ert kinait 2 evente mint valami cefres fost 150+-ert (annyiert csak egy ajfost kapsz) 3-4 evente.
Most nezem lemaradt valami.
"Ez most a globalis felmelegedessel letkerdes mert minden nap keletkezik uj tocsa amin meg nincs"... Yacht.
Na igy.

[ Szerkesztve ]

(#25) ted_tris válasza kilua (#22) üzenetére

ted_tris
(junior tag)

Par napja a kolegam mutogatta a 3-4 eves ipad minijet nagy buszken, hogy meg mukodik.
Nezegettem es lassult mint a fos.
Egy hasznalhatatlan vacak. (Mennyi volt akkoriban 100-120?)
En januarban lesz 5 eve, hogy vettem a gyereknek egy lenovo 3500fl-t. (29000-ert)
2 evig kuldte neki kemenyen.
3 eve en hasznalom netre.
Az ifos minihez kepest egy kapkodo idegbeteg.
Egyszer sem fagyott szet az 5 ev hasznalat alatt.
Boot utan kicsit gondolkodik ugyan a 4 beallitott email cim miatt, de ennyi.
Igaz nem is engedtem ra egyetlen rendszer frissitest sem.
A mai napig 4-6 ora netezest bir.
Fl studiot tolok rajta.
El lehet erni a korlatait ha sok az effekt es sok a csatotna, de na.
5 ev, 29 rugo, kinai.

[ Szerkesztve ]

(#26) hunluki válasza ted_tris (#25) üzenetére

hunluki
(aktív tag)

Melyik iPad mini volt az? Nekem négyes van napi 5-6 óra használatban felváltva asszony és általam, BT billel, ez a komment is épp rajta születik. Nem mondanám lassúnak.

Első gen mini viszont nagyon rottyra lett téve ios 9-el, ha arra gondolsz akkor tökéletesen jogos a meglátásod.

(#27) Reggie0 válasza horppc (#19) üzenetére

Reggie0
(nagyúr)

Vegulis ja, ha 2 eves gepet ujra kell BGA-zni az mar nem az o problemajuk.

(#28) ricsi99 válasza ted_tris (#25) üzenetére

ricsi99
(őstag)

Látod látod... te képes voltál aljas módon kihagyni az összes kötelező biztonsági frissitést ,ami kizárólag a te érdekedben a te jóléted a te biztonságod a te... etc etc....
Hogyan fog igy terv szerűen elavulni? Te kis zodiákus :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#29) arty válasza Balika911 (#23) üzenetére

arty
(addikt)

rájöttél, hogy ötször ... ÖTSZÖR!!4! olyan jó az alma? ha az alma hatszor annyiba kerülne és csak négyszer lenne jobb, akkor nem érné meg? (az alma vagy a redmi)
és mi a helyzet az alma felébe, harmadába kerülő, redmi feletti xiaomikkal?

;)

szerintem ez őrületesen szubjektív dolog, hogy kinek mennyit ér (egy redmihez képest!) az alma jobbsága...
viszont az fontos lenne, ha a piac bebüntetné az alma árazását, mert ők az egész "ipart" magukkal húzzák :( (meg lehet nézni, mennyibe kerül egy samsung, huawei vagy akár egy oneplus is már....)

stadion, kisvasút, freemail

(#30) Balika911 válasza arty (#29) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

"szerintem ez őrületesen szubjektív dolog, hogy kinek mennyit ér (egy redmihez képest!) az alma jobbsága..."

Csakhogy az eredeti állítás az volt, hogy a kínai a jobb, ráadásul ötödáron.

Erre írtam, hogy az iPhone (és társai) márpedig nem véletlenül kerülnek ötször annyiba. Ebben nincs benn, hogy annyival jobbak is - nyilván érvényesül a csökkenő hozadék.

[ Szerkesztve ]

(#31) ricsi99 válasza arty (#29) üzenetére

ricsi99
(őstag)

Minőség kb egykutya.
Ha eléd teszek egy macos gépet ,meg elét teszek egy hackintos gépet ,nem fogod észrevenni a különbséget... csak ha megfordítod ,hogy hiányzik az almás logó.
Lehet szeretni a rendszert... vannak előnyei és hátrányai is!

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#32) ge.k.ko válasza ted_tris (#24) üzenetére

ge.k.ko
(tag)

Ezt hívják kognitiv disszonanciának. Ha csak 40-ed van egy telóra, akkor megideologizálod, hogy miért jobb a szar. Csak hogy tudd, ez egy nagyon kontraproduktiv állapot, ugyan is nem serkell a tanulásra, fejlődésre, ellenben keserűvé tesz. De persze a Te dolgod.
Mindenki másnak, megelőzve a felesleges kommenteket: nem gáz a 40 ezres telefon, csak az enyhén agressziv fröcsögés, az nem szimpi. És igen, egy 3x annyiba kerülő teló valszeg csak 2x olyan jó, de ugye ezt hívjak piacnak. Annyi az ára, amennyit adnak érte.

[ Szerkesztve ]

(#33) ge.k.ko válasza arty (#29) üzenetére

ge.k.ko
(tag)

Figyu, a piac az nem egy gittegylet, egy bizottság, ami elönti, hogy mennyi legyen az ára. Azt szocializmusnak hivták, engedjük már el, mert nagyon nem működött, és nagyon nem volt jó. Ez a piac. Ha a kínaiak tudnának olcsón az almával megegyező minőséget gyártani, akkor az alma csődbe menne. De nem tudnak, látható módon. A tények makacs dolgok. De még a Samu szintjét sem érik el.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.