Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D.Orion


D.Orion
veterán

Én sajna nem kaptam levelet. :( Pedig a minimum minimuma megvan. :B

Sok szerencsét a beta-hoz, és ha majd lehet némi információkat is csöpögtess nekünk. Persze csak a törvényesség keretén belül. :R

[ Szerkesztve ]

(#2) monsta007


monsta007
tag

Én is kaptam meghívót :DDD Egyébként ha nem láttam volna ezt a hírt meg se néztem volna az inbox-omat

(#3) sirdond


sirdond
őstag

Ha valaki kapott kulcsot,de mégsem használja fel,akkor én szívesen élnék a lehetőséggel

(#4) Feruendios válasza sirdond (#3) üzenetére


Feruendios
aktív tag

Szerintem én átruházom ez a játék nem az én korosztályomnak való. Igazából ez tényleg a kis gyerekeknek készült. Aranyos jópofa és nagyon könnyen játszható. Ennyit tudok róla mondani ha kell az acc-om akkor írjál PM-et.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#5) Sarakrael


Sarakrael
csendes tag

Van egy hely ahol nem tudok tovább menni, valami nimbushoz kéne átmenni rakétával, de mind a 3nál azt írja hogy még nincs nyitva vagy mi.

(#6) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Hét igen odáig tart a BETA.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#7) Sarakrael


Sarakrael
csendes tag

Jatszottam vele jól, írtam róla sokat, meg videót is vettem fel:
[link]

(#8) Moldren


Moldren
csendes tag

Én is kaptam levelet :DD :DD :DD :DD :C :C :C :C :C :C :)) :)) :)) :)) :)) :)) :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#9) Stardox


Stardox
csendes tag

Hello!
Sajnos énse kaptam mail-t : (
ha valaki küldene egy account-ot annak nagyon hálás lennék!
93dirt@gmail.com :U

[ Szerkesztve ]

(#10) GooD1993


GooD1993
csendes tag

Hy! Nekem nagyon tetszett a játék, és a gépigénye is elfogadható, de sajnos én nem kaptam meghívást a Béta tesztere. Aki megunta vagy hasonló gondjai voltak annak átvenném szívesen a karakterét. :) Ide küldje akinek nem kell a karaktere: gyarmati93@freemail.hu

Thx: GooD

[ Szerkesztve ]

(#11) vadasz70


vadasz70
aktív tag

SZIASZTOK! HOGY LEHET EZZEL A JÁTÉKKAL JÁTSZANI? LETÖLTÖTTEM DE SERIAL SZÁMOT KÉR HONNAN LEHET SZEREZNI? KÖSZI.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.