Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ez is olyan modellvasút és női mell féle dolog, hogy gyerekeknek készült (elvileg), aztán érett férfiak játszanak vele :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Az a plecsni, amit kapott, nálam így néz ki. Ember legyen a talpán, aki elolvassa:

"A grafika, hát... olyan legós. Komolyra fordítva a szót, nagyon szép. Persze ennek megvan az ára is:"

Mikor ezt elolvastam, azt hittem, valami erőmű kell neki. De a lassan 4 éves konfigom, ami akkor se volt csúcs, mikor megvettem, az ajánlott felett van. Ha jól értelmeztem, a trinity APU tulajdonságait, akkor az is az ajánlott felett van. Így furcsán hangzik, hogy nagyon szép, de megvan az ára.

(#3) sakic válasza Ghoosty (#2) üzenetére


sakic
csendes tag

Firefoxban tökéletesen olvasható

If it's too loud you're too old!

(#4) Ghoosty válasza sakic (#3) üzenetére


Ghoosty
őstag

Internet Explorerrel is olvasható, de gondoltam jelzem, hogy a legnagyobb részesedésű böngészővel olvashatatlan. ([link]) Amit azért illik figyelembe venni, ha az ember interneten publikál.

[ Szerkesztve ]

(#5) adam432


adam432
tag

Hatalmas játék, ajánlom mindenkinek, főleg az olyan fanatikusoknak, mint amilyen én vagyok!!! :D

„Si vis pacem, para bellum.”

(#6) UnA válasza Ghoosty (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Nem tudom mi lehet nálad, nekem reggel is jó volt, mert megnéztem még egyszer és mig mindig jó. :)

(#7) escape


escape
aktív tag

Szintén jól jelenik meg a szöveg a végén.

Mi most barátnőmmel a Star Wars verziót csapatjuk, 1-2 órát úgy elüt vele az ember, hogy észre sem veszi. Király játék, és ha egyszer a végére érünk, jöhet az Indiana Jones, a Lotr, meg még amilyen van. Nekem nagyon tetszik az egész.

A cikk is jó lett, köszi érte! :R

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#8) Ghoosty válasza UnA (#6) üzenetére


Ghoosty
őstag

Céges gépen néztem Chrome-mal és ilyen. IE-vel jó, meg az otthoni gépen Firefoxxal is jó.

(#9) aram01 válasza Ghoosty (#8) üzenetére


aram01
nagyúr

nálad van a baj

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) sonar válasza Ghoosty (#8) üzenetére


sonar
addikt

Nálam is jó chrome alatt

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#11) Иван válasza Ghoosty (#8) üzenetére


Иван
őstag

Nekem behozza a króm. :F

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#12) Rozzo


Rozzo
tag

Én megnéztem több böngészővel is (Firefox, IE, Chrome, CoolNovo.), mindegyikkel jó volt. Mindenesetre elmondom, AJÁNLOT plecsni van ott. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) nagy.laurent


nagy.laurent
tag

Megneztem XBOXon a demot, es nagyon tetszett, magamnak nem vennem meg, de mivel baratnommel jatszanek mindig olyan jatekot keresek, ami neki is megnyeri a tetszeset. A Gyuruk Urat imadja o is, es "aranyos" ahogy a jatek vegigvezet a filmekvilagan, kisse viccesen, kifigurazva es jol elszorakozunk vele majd ketten remelem.

(#14) Rozzo válasza nagy.laurent (#13) üzenetére


Rozzo
tag

Párban nagyon szórakoztató a játék! Csak NE vesszetek össze! :))

(#15) nagy.laurent válasza Rozzo (#14) üzenetére


nagy.laurent
tag

Osszeveszni csak azon, hogy Xbox vagy az Xfaktor menjen este a teven :D

(#16) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Jó cikk :R

Iphone 7

(#17) Erevis


Erevis
csendes tag

Én majd holnap vetem bele magam a co-opba, alig várom :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.