Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

részemről várós.
gyermekkori emékek felidézésre a legjobb....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) CptMisi


CptMisi
őstag

Ez még jó is lehet, bár nem az MMO a hozzám legközelebb álló irányzat, de ezt kipróbálom :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3) - = Zk = - válasza CptMisi (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én Digital Designer-ezek:))

#4: :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) D.Orion


D.Orion
veterán

Először is: :Y

Másodjára: :C

Harmadjára: Nekem is megvannak még gyerekkorom lego-i, bizony nem kis dobozban foglalnak helyet. Asszem most a winyóm is tele lesz lego-val. :R

[ Szerkesztve ]

(#5) jubilleum válasza D.Orion (#4) üzenetére


jubilleum
senior tag

én még használom is őket :D
város igencsak...

(#6) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Én új vagyok virtual LEGO témában, viszont 3 doboznyi real legóm van :D és gyermekkorom kedves emlékeihez tartozik... Szóval tudtok valami korábbi, jó LEGO játékot? Főleg ahol lehet építeni is, nem csak racing meg ilyesmik

[ Szerkesztve ]

(#7) Archer válasza Ren Hoek (#6) üzenetére


Archer
őstag

Pedig pont olyat ajánlanék, konkrétan a Lego Racers első részét (lehet jó a 2. is de azzal nem játszottam). Te rakod össze a járgányodat és a "karrier" előrehaladtával nyersz új készleteket amiből újabb verdákat tudsz összerakni, értelemszerűen egyre több fajta építőanyagod lesz :) Jópofa játék. Nekem anno tizenéves fejjel nagyon tetszett, lehet ma már nem tetszene de egy próbát mindenképpen megér.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#8) Bennybácsi válasza Archer (#7) üzenetére


Bennybácsi
csendes tag

Második rész nekem nem jött be, de az első hatalmas volt. Osztott képernyő, LEGO, fegyverek, pajzsok, változatos pályák, a végén kicsit nehéz főboss. Yammie!

(#9) eclipse006


eclipse006
őstag

nos ez az első játék amit mostanában várok :) .régen is szerettem legózni még meg is van,csak most a gépen fogok ;]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#10) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Lego Racer első részét leszámítva nem bírom a Lego játékokat, de ez üthet. :K

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#11) D.Orion


D.Orion
veterán

A holnap kezdődő CES 2010 (Consumer Electronics Show) kiállításon remélhetőleg sokkal több információt fogunk kapni a NetDevil játékáról, valamint a bétára való regisztrálás módjairól is.

Amint tudtok valami infót a beta regről pls írjátok meg. Én csak a gamepod-ról tájékozódok a játékokról. :U

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Mi ez? Megnéztem a korábbi hírt is, de valahogy nem akar összeállni. :F

(#13) Fortissimus válasza D1Rect (#12) üzenetére


Fortissimus
őstag

az tavalyi hir, akkor eltoltak egy evvel

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#14) D1Rect válasza Fortissimus (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Az oké, de a játék mi? :DDD

(#15) D.Orion


D.Orion
veterán

Beta-ra való feliratkozás:

El kell látogatni a Lego Universe honlapjára és ott feliratkozni a hírlevélre. Egyenlőre ennyi. Majd ha kezdődik a beta, akkor hírlevélben tájékoztatnak róla.

(#16) Archer válasza Bennybácsi (#8) üzenetére


Archer
őstag

Hát jah, főboss, a Rocket Racer... Vért izzadtam mire sikerült legyőznöm, elég genya módon versenyzett :)

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#17) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Király! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.