Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HardRic


HardRic
addikt

Nem érdekel semmi, nekem ez KELL. Kész.

(#2) Dagidög válasza HardRic (#1) üzenetére


Dagidög
senior tag

Nekem is, de nagyon! :)) Egyébként nagyon meglepődtem, amikor megszólaltak a figurák, eddig ez nem volt jellemző. :DDD

(#3) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Háát ez fura. Mondják az überkomoly szöveget és közben a legó figurák grimaszolnak. :D

(#4) dahneey


dahneey
tag

vááááá rohadtjónak tűnik :D a szövegek egy részét szerintem közvetlen a filmből szedték, így még jobb :D

(#5) WonderCSabo válasza dahneey (#4) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igen, közvetlenül a szövegből van mind. Az elején lévő szöveg van az első film elején is. :)

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

mennyivel jobb volt a lego amikor még saját kútfőből dolgoztak. Nem kell herripotter meg spiderman meg sztárvársz legó. Annyira fantáziátlan. A gyerekek szét sem szedik, kirakják a polcra. Mennyivel jobb volt a 12-15 évvel ezelőtti felhozatal :U Szégyen. Tudom ne nézzem ha nem tetszik.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) Dagidög válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Dagidög
senior tag

Szerintem a PC-s játékokat szépen igényesen megalkotják, az hogy a dobozos LEGO-ban már egyre kevesebb a saját ötlet, az valóban más. Ha csak a PC-s játékokat nézed, ott meg szerintem pont fordított a tendencia a hagyományos játékokhoz képest, a régiek felejthetőek voltak az Alpha Teamet és a Racerst leszámítva, az újak viszont nagyon jók.

(#8) Plazmacucci válasza Dagidög (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A Racers első részével sokat játszottam, pláne hogy egy gépen ketten lehetett nyomni :D Aztán láttam valamelyik sztárvárszt, meg batmant, de ezek egy kaptafa sajnos. Legalábbis nekem úgy tűnt, hogy csak figurák mások, a játék nem .

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Dagidög válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


Dagidög
senior tag

Nekem valamiért sosem sikerült megoldanom az egy gépen való játékot. :(

Valóban ugyanarra az alapra épülnek, csak a körítés más: a figurák, a történet, a pályák, a képességek. Nekem nagyon szórakoztató tud lenni akármelyik, ha leülök kisöcsémmel játszani. :)

(#10) Plazmacucci válasza Dagidög (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tényleg! Van olyan játék amiben csak simán építkezni kell?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) HardRic válasza Plazmacucci (#10) üzenetére


HardRic
addikt

Minecraft ;]

(#12) Plazmacucci válasza HardRic (#11) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nincs facepalm szmájli :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) HardRic


HardRic
addikt

(#14) Dagidög válasza HardRic (#13) üzenetére


Dagidög
senior tag

Köszi a linket. Szerencsétlen Balrogot hányszor szurkálja meg Gandalf? Mintha csak a Trainspottingot nézném. :DDD A grafika egyébként nagyon rendben lesz, van pár kósza screenshot is a neten. Azt híresztelik, hogy a játék októberben jön.

(#10) Plazmacucci: A LEGO Creator játékokban az adott szettek építőelemeiből tudsz építkezni, meg használhatod bizonyos funkcióikat. A Legolandben komplett épületeket kell felhúzni és várost összehozni belőlük. Azt hiszem még a Rock Raidersben lehetett építeni teljes épületeket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.