Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ilyen érdekes gamek miért nem jönnek pc-re? :U bezzeg a szutyok dspace 3-at kiadják :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) #57919488


#57919488
törölt tag

Ez a nyitott világ zseniális :C
Nem szeretem a LEGO játékokat de ezt kipróbálnám :D

(#3) ldave válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


ldave
félisten

Ennek konkrétan a Nintendo a kiadója, szóval semmilyen más platformra nem fog megjelenni. A többi LEGO játékot a Warner Bros. adja ki, azok így szinte mindenre megjelentek.

A Slime draws near! Command?

(#4) AxBattler válasza ldave (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Affene. Pedig ez egy atomjó kis LEGO+GTA crossover lenne... :O

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5) Mr.Csizmás válasza ldave (#3) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem vigasztal, de legalább már tudom, köszi :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tehet egy szívességet a Nintendo.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) ldave válasza Bjørgersson (#6) üzenetére


ldave
félisten

Pl mit tegyen? Ne fizesse a játék fejlesztését, hogy ne is létezzen ez a projekt?

A Slime draws near! Command?

(#8) Bjørgersson válasza ldave (#7) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Így van, pont erre gondoltam.. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9) ldave válasza Bjørgersson (#8) üzenetére


ldave
félisten

Értem én a felháborodást, ugyanez ment a Wii U exkluzív Bayonetta 2 bejelentésekor is, de meg kell érteni, hogy ez a játék is csak azért létezik, mert a Nintendo megrendelte és fizet érte.

A Slime draws near! Command?

(#10) Bjørgersson válasza ldave (#9) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az legalább az első rész folytatása lesz? Úgy már kifejezetten szemétség lenne szerintem.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11) ldave válasza Bjørgersson (#10) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom az lesz, SEGA-nak nem kellett a folytatás, így hát lecsapott rá a Nintendo.

A Slime draws near! Command?

(#12) GALARDO


GALARDO
addikt

Kéne venni, egy Wii U-t...

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#13) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Én megvettem a gyereknek a Lego Universe-t, meg egy ki játékidőt, Feltettem neki és jó is volt, játszott is vele szépen, ahogy kell.

Pár hétre rá, szól, hogy valami baj van, nem lehet felmenni. És igaza volt, úgy, ahogy van megszűnt az egész.

Marhajó, mondom, amikor beszedték a majd 14K-t akkor nem szóltak, hogy figyelj már, lehet, hogy ennek a játéknak hamarosan harangoznak.

Mondhatom remek, hogy egyjátékos mód nincs benne, a szervert bezárják, nincs semmi hasonló nyílt világú lego-s játék PC-re, ilyen kis "szutyok" konzolra meg jön.

(#14) teeem


teeem
aktív tag

Ez rohadt jó. :( Kell...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.