Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] LEGO 75060

Hozzászólások

(#25) LÁZ válasza Geffry (#23) üzenetére


LÁZ
addikt

részben igazad van, de a másik oldala viszont az /sztem/, hogy ha valakinél már vannak puják, akkor persze összerakják a cuccot közösen, tök jó, de utána sanszos, hogy megy az ömlesztettbe, vagy esetleg van is külön pár kg ömlesztett. Aztán abból lehet fantáziálni, ha kiborítanának elém egy vödör lego-t, biztos vmit kihoznék belőle, sztem a fantázia mindig benne lesz, csak most ennek egy részét rábízzák a vásárlóra.

Ők kikobakolnak pl egy Thumblert vagy Maersk EEE-t, vagy akárcsak egy kisebb creator készletet, és összerakhatod, ami tök jó, de ezekből az elemekből simán összerakhatsz bármit, ha vagy annyira kreativ /lásd 'ideas' vonal/. A speckó elemek sajnos, nem sajnos már a technológia fejlődés részei, benne van a pakliban, és sztem jó is, hogy változatosabb formákat/íveket tudnak kihozni a cuccból. A készletek nagy része egyszerűbb elem, ami már megvolt 5-10 éve is, csak más minőségben/színben, persze minden készletben vannak speckó elemek, legalábbis nagy részükben, de pl egy 300 elemes valaminek max az 5-10%a egyedi, vagy talán még kevesebb.

a kinder valóban vicces manapság, kb össze se kell rakni, vagy max 2-3 elem, ami még hagyján lenne, de ott aztán tényleg lassan nulla fantázia lesz bennük, a figurák oké, de a többi nagyon konvergál a nulla felé :(

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] LEGO 75060
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.