Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) h3lios


h3lios
addikt

Nagy - nagyon dühös vagyok a Lego-ra, mert fix vevő lennék rá az Eredeti áron, esetleg némi ráhagyással. Viszont az itthoni boltok 50 - 55 ezres árán köszönöm, de kihagyom. Ennyiért már UCS SW készleteket tudnék venni.

Kissé nevetséges, hogy június elején startolt és azóta is Out of Stock a hivatalos oldalon. A Snowspeeder nem volt ekkora blama, mert viszonylag hamar (ha jól emlékszem 1-2 hét elteltével) ismét kapható volt.

Itthon a boltokban pedig nem érhető el mindenhol, csak a nagyobb Lego store-okban. Mivel Ideas szett, ezért kiesik a szórásból. A hivatalos lego katalógusban sincsenek benne az Ideas készletek, ezért nem is forgalmazzák sok helyen. Kerestem már a helyi üzletekben, de sehol sincs (és nem is lesz).

Remélhetőleg összekapják magukat, mert amúgy egy eszméletlen király és jó ár-érték arányú készlet, ha az eredeti árat nézzük.

Szerk.: Az összefoglalóban van 1 hiba: "Visszatérve a Falconra" , majd elkezded részletezni az Saturn V lehetőségeit. :D Szerintem az a Falcon - Saturn akart lenni. ;)

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.