Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LÁZ


LÁZ
addikt

éjjáó :))

T-4nap karácsonyig

;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2) apezka


apezka
tag

Hali!
Nálam még dobozban "pihen". A karácsonyi projekt a Saturn V lesz, az jobban izgatja a fantáziám... :P
Viszont technikai kérdésem lenne. Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan tárolod az összerakott készleteket, csak simán polcon, vagy esetleg valamilyen pormentes vitrinben?
Nekem a "sok" ModelTeam és Ideas készlet már nem fér a polcokon és így jó lenne valami pofás és pormentes tárolást kitalálni. Nem mellesleg ezzel is óvni az sárgulástól...
Ezt a dolgot most még jobban megsürgeti majd a rakéta... :D Bár az ugye a mérete és alakja miatt elég egyedi eset lesz.
Szóval ha van ötlet, tapasztalat akkor azt szívesen fogadom! ;)

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#3) LÁZ válasza apezka (#2) üzenetére


LÁZ
addikt

üdv, amíg a vitrin bírta, addig vitrin, ami már nem fért a vitrinbe (saturn, 7191,busz,walle,10198,7781,10030), azok polcon, nálunk mérsékelten van jelen a por, ha már nagyon para, sűrített levegővel letolom, vagy zuhany.

10030at félévente zuhanyozom+fogkefe, fény direktbe nem igazán éri a vitrineseket sem, így még nem színváltósak. ;)

Saturn evidens, hogy nagyobb élmény, rengeteg érdekes megoldás van benne, azt függőleges állapotában tárolom asztalon, valszeg marad is, mert ha lesz esetleg új vitrin, inkább a 'kisebbeket' rakom bele.

ps. a Legós topikban a kollegák nagy része is vitrinezik, vagy takarít :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#4) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Avi: Igen, Londonban.
Nem ismerős?
Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, még rosszabb idő, kibaszott Mary Poppins... LONDON!

[link]

:C :C :C

(#5) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszi a cikket. Kellemes ünnepeket!

A jövő most van

(#6) hoffman_


hoffman_
nagyúr

úgy körbesétálnék egyszer a lakásodban, tényleg. mennyi földi jóság lehet szerte szét elbújva, vagy épp polcot lakva :D

várom a következőt! nálam sajnos hosszú évek óta kikopott a LEGO, de 15 évig megállíthatatlan sláger volt, ilyenkor mindig felsejlik pár mosoly. majd a gyerkőc jó alibi lesz egyszer, hogy újra teleszórjuk együtt a lakást :))

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7) LÁZ válasza hoffman_ (#6) üzenetére


LÁZ
addikt

a legos topik 89.3 %-ának tökéletes alibi a gyerek :DDD , akinek meg még nem, az meg már a lejtő alján van :DDD .

Vannak csodák, de én még kispályás vagyok RedBull kollegához képest, azt a felhozatalt még sztem a Lego is megsüvegelné, persze ott a Lego Vault, de úgy könnyű. Szóval egyelőre csak apró lépésekben haladok lefele a lejtőn. A karácsonyi logoutban majd eszközlök vmiféle összképet a kialakult helyzetről. ;)

ps. bár az volt a terv, hogy majd itt a vége, de a helyhiány (kirakni) miatt valszeg áttérünk a bontatlan tárolásra :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#8) KAMELOT


KAMELOT
titán

Bakker! Ezt a típust még soha nem láttam! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#9) optikus


optikus
senior tag

en most egy sw siklot raktam ossze hasonlo elemszamut. a gond az volt hogy a manualnak total fals szinei voltak, igy tobbszor vissza kellett bontanom mert nem nagyon lehetett eldonteni hogy sotetbarna, szurke, sotetszurke az adott elem.

Buy books not gear.

(#10) Napfénysüti

Tetszik ez a busz, nézegettem már neten. Ilyenkor azért sajnálom hogy mostanában nem költhetek Legóra. :B

Més que un club!

(#11) LÁZ válasza Napfénysüti (#10) üzenetére


LÁZ
addikt

marad a szerelem :D , idén nekem is szűk lesz a keresztmettszet :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#12) Napfénysüti válasza LÁZ (#11) üzenetére

Időnként a meglévő készleteket szoktam szétszedni meg újra összerakni.
De múlt héten például az asszonnyal építettük közösen az ő 31050-esét :)

Més que un club!

(#13) Digital


Digital
addikt

Hali!

Hol veszed a Legokat?

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#14) Vasshammer


Vasshammer
tag

Szia!

A kerékről kaphatnék méreteket, esetleg egy termékkódot?

Köszönöm!

Üdv, VH

(#15) LÁZ válasza Vasshammer (#14) üzenetére


LÁZ
addikt

üdv, itt le tudod tölteni a manual-t, a végén az elembontásnál ott van minden ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.