Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lapa


lapa
veterán

király.

(#2) janos1988 válasza lapa (#1) üzenetére


janos1988
addikt

Akar vezethetned is azt a csillagrombolot.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#3) capulet75


capulet75
addikt

Nagyon szép!Képzeld el ha az Executort is kiadnák legóék ehhez mértarányosan.... ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nyam-nyamm... :K

nekem "csak" egy Y- és egy B-szárnyúm van, meg Vader TIE-fightere...
Azt sajnálom, h az X-szárnyút nem lehet megkapni.. :(

Na, meg egy nagy Falcon is jól jönne... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

ejj, szép munka... meg lehetne tudni, hogy mibe került? lego+limitált+sw... elég borsos összegre tippelek (a kisebb lego-k is brutális árakon mozognak)

kellhetett kitartás rendesen: 3100+ db, elég szép... nekem egy 5ezres puzzle volt a rekordom eddig, ahhoz is kellett kitartás bőven... azért egy ilyen lego-t bevállalnék még, régen nagyon szerettem lego-t pakolgatni... :K szerintem teljesen korfüggetlen szórakozás, mint a puzzle...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Jó cucc.
Én régen azért építettem mindenféle furmányos repülőket és autókat legóból, hogy megnézzem hogyan viselik az ütközéseket, és milyen a törésmodell :))

(#7) LÁZ válasza capulet75 (#3) üzenetére


LÁZ
addikt

home made-ben elvileg össze tudod rakni :D

mephi666: kb 80k-ba volt, pár évvel ezelőtt a lego webshopjában volt 200usd-ről 100ra leárazva, de sajnos nem szállítottak mo-ra, ha akkor vettem volna pár db-ot most jó biznisz lett volna :DDD

dying_star: vkinek most is ez a melója a legogyárba :DDD

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#8) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem lehetett egy olcsó mulatság!

Nekem is van egy nagyon nagy Lego autóm, 10 évesen raktam össze, de nem két nap alatt. Kb. két hétig csináltam, igaz napi 1-2 óránál nem foglalkoztam vele többet. Régi szép idők :)

(#9) SentryGun válasza capulet75 (#3) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Az valóban szép lenne (Méretarány összehasonlítás: [link]).

Igen, egy Falcont én is el tudnék képzelni... (Kb. januárban láttam egy bontatlant a Vaterán 50-60k közötti árral, de nem volt szívem annyit kiadni érte. :(( )

(#10) LÁZ válasza ^Clown (#8) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, régen én is nyarakat legoztam át többedmagammal lánykoromban, volt 4-5 nagy gurulós faládányi, kiborítás, mindenki választott egy színt, épített egy házat, meg ami kellett, aztán hajrá :D , idültebb korunkban már lanovkát is csináltunk :C

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#11) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Mindig is egy ilyen LEGO Birodalmi Csillagrombolóra vágytam... :K
De komolyan.

Nem minden vándorút céltalan...

(#12) 3.Aragorn válasza 3.Aragorn (#11) üzenetére


3.Aragorn
addikt

De úgy látszik, egy kisebb vagyon, marha nagy szerencse és jó kapcsolatok is kellenek hozzá... :(

Nem minden vándorút céltalan...

(#13) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

grat :C

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#14) h_rowley


h_rowley
tag

Gratula a géphez:D én is nagy Lego fan voltam/vagyok :)

Acer Travelmate 5530G > AMD Turion x2 , 2gb ram, 250gb hdd, hd3200+hd3470 vga,bt, W I N D O W s 7 Pro, enny..

(#15) pschio


pschio
őstag

nagyon klassz a mestermű.

a szar minőségű képek helyett csinálhattál volna rendeset is :(

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#16) mephi666 válasza 3.Aragorn (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért szerintem nem olyan oltári nagy vagyon kell hozzá, mert a pár(száz) darabból álló lego-kért is (tíz)ezreket elkérnek, ez pedig egy több ezer db-os limitált példányszámban kiadott sw-os "ereklye" :K én kicsit többre tippeltem magamban (kb. 150-200ezerre, abból kiindulva, hogy helyi játékboltokban mennyiért mennek a lego-k) de sajnos nekem sem lenne ennyi pénzem rá :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) 3.Aragorn válasza mephi666 (#16) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ez ok, de sajnos fölösleges 80-100 ezrem sincs. Ha lenne, akkor sem ez lenne a legfontosabb. Lego-ra akkor költesz, ha amúgy mindened megvan. Ergo luxuscikk. Gyakorlati haszna azon kívül, hogy nagyon örülsz neki, hogy megvalósítod gyerekkori álmaid, hogy gyönyörű, stb., nincsen.
Ezért mondjuk hamarabb fogod kicserélni pl a döglött vinyódat, mert azt nap mint nap használod. Meg a lakbért is előbb fogod kifizetni...
Szóval valószínű nekem is eltart 30 éves koromig, míg szert teszek egy ilyen gyönyörűségre.
;]

Nem minden vándorút céltalan...

(#18) 3.Aragorn válasza pschio (#15) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Nem mindenki tart otthon profi fényképezőgépet...
Szerintem...

Nem minden vándorút céltalan...

(#19) dfdfdf válasza 3.Aragorn (#18) üzenetére


dfdfdf
őstag

Aki fanatikus lego és sw rajongó az rápillant a képre és elképzeli hogy ö rakja össze szal ez a kép még túl jó is :D

(#20) marked one94


marked one94
őstag

Grat hozzá :R Most nekem is megjött a kedvem a legózáshoz, na megyek is valamit összedobok :)

You'll Never Walk Alone

(#21) phanzetomox


phanzetomox
őstag

nagyon király cucc. Régen nekem is nagy vágyam volt ez, saját alkatrészekből össze is raktam ennek a kb tizedrészére kicsinyített változatát :)
Ha meg lesz az Eifel torony arról is írjál, kiváncsi vagyok rá.

(#22) Fáraó


Fáraó
őstag

Jó kis hajó! Egyszer én is szívesen kiraknék egy ilyen bonyolultságút. :B

Gáborka majd tuti ellóg vele néha egy-két lázadót üldözni, vagy Vaderrel sörözni. :D

VIGYORRRGAZMUS.....

(#23) Sicilian


Sicilian
addikt

Szép darab :C

nothing is true everything is permitted..

(#24) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ááá..

Basszus, kedvet kaptam hozzá nagyon :)
Csak sajnos szétnéztem neten, és az árak eléggé lehangoltak.

Cikkbeli csillagromboló 500 euro fölött..
X-Wing 750 fontért, 325 fontért, vagy már összerakva kicsit olcsóbban..
Halálcsillag meg annyira nem győzött meg..

Sajnos ezekre már tényleg csak idősebb koromra lesz pénzem, ha addig még lesznek!

Kár, hogy lego nem csinált BSG kiadást, mert régóta pályázok egy óriás lego Galactica-ra, az nekem minden pénzt megérne!:D

De grat az íráshoz és a szerzeményhez!:) :R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25) bandus válasza Zirowe (#24) üzenetére


bandus
veterán

vannak árak. a nagy millenium falcon 600$-ról indul.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#26) Solten


Solten
addikt

Jo eg de klassz... :D

Saor Alba

(#27) lapa


lapa
veterán

vannak komoly hajók is ám...

a múltkor néztem van valami csávesz is, akinek gyakorlatilag minden legoból van (legalább) 1 doboz. csak nem találom most a linket.

(#28) Silent77


Silent77
veterán

Grat, nagyon tetszik! :C
Elfogadnám. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29) Gude


Gude
senior tag

Nagyon dúrva. :R Nekem mindig is egy birodalmi lépegető volt az álmom :B

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#30) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Grat :R
Én is imádtam legózni. Még a 90es években. Ink a city-ért voltam oda. Istenem, a gondtalan gyermekévek...

Én a williams bmw-re vadászom. Remélem hamarosan meglesz.... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31) kmisi99


kmisi99
addikt

Jó cikk. Nekem egy lego technic autót tartott kb 20 órába összerakni az se volt kis munka.

(#32) Szpisti


Szpisti
addikt

Grat a cikkhez meg a Rombolóhoz!
Én mindig is egy Milleneum Falcon-ra vágytam, persze a nagyobbik fajtára. Szintén 5000+ darabos...
Dehát ennyi pénz csak egy számtanpéldában van...

(#33) LÁZ válasza bolondember (#4) üzenetére


LÁZ
addikt

a gyüjtői táj fájter is komoly cucc, arra is fáj a fogam, x-wing is zsír, ebay-en találni, de ami a durva, hogy a snow speeder-ből is van gyüjtői :K

Gude: Olyan is van, lényegesen kisebb darabszámmal, és motorizált, az AT-ST már nájszabb darab a maga 40 centijével, ez is íbéjes vásárlás volt, kb 13k-ba, simán megérte. :K

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34) aram01 válasza LÁZ (#33) üzenetére


aram01
nagyúr

mázlista,gratulálok :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35) BloodRay válasza LÁZ (#33) üzenetére


BloodRay
veterán

Gratulálok a szerzeményhez! :K
A linkelt AT-ST must-have darab! :Y

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#36) Psych0


Psych0
őstag

dejók is a régi lego készletek, ami még a "szabvány" darabokból építkezett, nem pedig a "tegyük rá a sárkánytestre a szárnyakat, lábakat és a fejet" módszerrel.
grat az építéshez, nekem is gyerekkori álmom a sw lego.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#37) LÁZ


LÁZ
addikt

raktam fel még1 képet a vájtszeműeknek :DD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#38) 3.Aragorn válasza lapa (#27) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ez tényleg komoly... Főleg, mikor a sok katona tiszteleg ;]

Nem minden vándorút céltalan...

(#39) 3.Aragorn válasza LÁZ (#37) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Az az állvány fémből van? És lego?

Egyébként baromi jól mutat a polcodon. Rögtön a Batmobil fölött...

Ha már itt tartunk:

-Mit mond Batman Robinnak, mielőtt beszállnak a Batmobilba?
-???
-Gyere Robin, szálljunk be a Batmobilba.

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#40) crz


crz
csendes tag

Huh, grat hozzá, nagyon szép darab! :R

http://swtor.hu

(#41) LÁZ válasza 3.Aragorn (#39) üzenetére


LÁZ
addikt

nevetni fogsz, de az állvány is lego :D , bírja a kiképzést, ki van ez találva :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#42) F e Z o


F e Z o
veterán

Gratu, nagyon jól néz ki.
Régebben egy Ferrari F1-es gépet nézegettem, csak az ára nem volt túl barátságos.

H2O über alles!

(#43) Blindmouse válasza bolondember (#4) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ha az http://shop.lego.com/ByCategory/Product.aspx?p=6212&cn=128 -ra gondolsz, nekem van egy, ha mondasz rá egy értelmes árat, akár megboltolhatjuk. Ki van bontva, meg használva is volt már.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#44) csaabz


csaabz
őstag

LEGO forever!
:C

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#45) LÁZ válasza Blindmouse (#43) üzenetére


LÁZ
addikt

Sztem ő a 7191-re gondolt

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#46) 3.Aragorn válasza LÁZ (#41) üzenetére


3.Aragorn
addikt

A mérnökök dolgozhattak is vele rendesen...

7191... fincsi... :K

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#47) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Nagyon jó cucc.

Nekem mondjuk csak a Technic jön be, én csak azt kaptam kiskoromba.

Így mérnők szemmel ez tűnik igazi kihívásnak:
[Bugatti Veyron 7+1 Gearbox]

Most is van itthon 2 doboz ki nem bontott Technic valami miért sose kaptam meg őket, pedig most már tuti, hogy 12+ éve a szekrény tetején tartják a szüleim.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#48) kmisi99 válasza Feruendios (#47) üzenetére


kmisi99
addikt

Fúúú na ez a legot technices bugatti nem semmi. Mondjuk az én lego tecnicembe is lehet ilyen hajtást építeni de nem ilyen full extrást :D Meg az enyém csak kb 6 sebességes

(#49) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis cuccos. :D Grat hozzá. :P :DDD

(#50) 3.Aragorn válasza Feruendios (#47) üzenetére


3.Aragorn
addikt

;]
Ez milyen már... Bocs kisfiam, 12 évvel ezelőtt akartuk odaadni... de azért remélem, örülsz neki... ;] :DDD

Nem minden vándorút céltalan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.