Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) captainm


captainm
tag

Sajnos én világ életemben szenvedtem attól, hogy mások dohányoznak körülöttem és édesanyám példájából tudom, hogy akarat kérdése az egész, nem több és nem kevesebb. Vehetsz akármit, tapaszt, bogyót, bármit, de az maximum segíteni tud, megoldani ezt nem, ez rajtad múlik. Akarnod kell, keress bármit, amit helyette csinálni tudsz. Mindezeket sokan leírták már elöttem, szóval kitartás!

(#52) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A kérdés az, hogy miért akarsz leszokni.

1. Ha csak a szag meg az egészségtelen része a probléma, de továbbra is szeretnél pöfékelni, akkor ecigi.
2. Ha teljesen meg akarod szüntetni, akkor akarat kell. Ha ez nincs, akkor vissza az első ponthoz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#53) lezso6 válasza ncc1701 (#25) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az igazi férfi le tudni szokni a dohányzásról. Gratulálok, ezt hívják fasizmusnak. Mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja. Annyi a kitétel, hogy olyan helyen csinálja, ahol engedélyezett, illetve ha ilyen helyen más megkéri, hogy ne, akkor hagyja abba.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#54) #20655360


#20655360
törölt tag

Már többször megpróbáltam letenni, de ameddig nem gyújtottam rá, nem tudtam wc-zni. :( Akár napokig se.
Megpróbáltam rendesen enni, 2x annyit ittam, semmi se segített.
Rohadt nehéz lesz így megszabadulni tőle, pedig a szándék megvan.

Egyébként kb. 3 nap után már nem is kívántam, simán letudnám tenni amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#55) Lauda válasza #20655360 (#54) üzenetére


Lauda
félisten

Gyakorlatilag 100% ezt mondja. Le tudnam tenni ha akarnam, csak ez meg az.... Az akaratgyengeseg igy magyrazkodik az emberben.

(#56) lezso6 válasza Lauda (#55) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Oké, akkor ha neked olyan egyszerű volt letenni a cigit, akkor szúrd magad 3 évig aztán próbálj meg leszokni a heroinról. Nem mindenki egyforma, nem mindenki képes egyből letenni, s ez nem feltétlenül csak rajta áll. Akinek nincs lába, annak nem mondhatod azt, hogy akaratgyenge és ezért nem tud futni. Nem hatnak mindenkire ugyanúgy a drogok. Aki egyből le tud szokni az vagy nagyon erős akarattal rendelkezik (ez eléggé kivételes) vagy toleránsabb a szervezete a drogra, így könnyebb. Vagy ezek kombinációja. Nem mindenkinek adatik ez meg.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#57) #20655360 válasza Lauda (#55) üzenetére


#20655360
törölt tag

Mint írtam, a 3. napon már NEM volt rá szükségem, alig jutott eszembe.

(#58) Lauda válasza lezso6 (#56) üzenetére


Lauda
félisten

Nem volt egyszeru, nagyon nehez volt. Egyebkent nem ertem a kirohanasod. Csak leirtam egy tenyt. Nem irtam, hogy tehet rola, o ilyen, a masik meg masmilyen es abbol is latszik, hogy mennyire nem tudna leszokni, hogy meg sajat maganak is magyarazatokat keszit.

(#59) Lauda válasza #20655360 (#57) üzenetére


Lauda
félisten

Nem az eleje nehez, hanem ami utana jon. Nem csak neked, mindenkinek felborul az anyagcsereje, hiszen a cigaretta az egesz szervezetet befolyasolja, ebbol is latszik mennyire gyilkos szer. Majd beindul a szeklet is, nehany nap/1 het elteltevel cigi nelkul is mukodni fog minden. Esetleg a dolog segitese miatt kicsit lazabb eteleket egyel, rostos dolgokat, illetve lehet inni mellette laevolac szirupot is.

[ Szerkesztve ]

(#60) x_o_n válasza Legendaryyyy (#8) üzenetére


x_o_n
veterán

Az ecigi ha jó készüléket választasz maximálisan helyettesiti majd fokozatosan lerakható,csökkentve a nikotin adagot,kismmillió káros anyaggal kevesebb és nem leszel büdös,meg a környezeted ruhád sem.
A titok a megfelelő liquid és készülék,nem kell profi cucc de amatör sem,a leginkább megközelitő un.porlasztó cserés készülék ami nekem bevált,én azzal szoktam le Joyetech ego one v1 vagy v2 lényegtelen a lényeg hogy 1 ohm CLR porlasztóval használd.Garantált a siker .
Liquideket meg olyat válassz amik a kedvenc izeid,gyümölcsben pld.semmiképpen ne dohány izeket keress.
kezd el 12 es el majd 9 , 6 ,0 és kész

(#61) Picco


Picco
addikt

lehet korabban irtak, nem olvastam vissza de Alan Carr - Leszokni a dohanyzasrol cimu konyve nagyon jo. Valamint en elektromos cigivel szoktam le 16 ev utan a dohanyzasrol, mindenfele nehezseg nelkul. Sokkal egeszsegesebb, olcsobb es jobb illatu mint a cigi, de ez is egyfajta addikcio. Mondjuk ha nem alakult volna hobbiva, szerintem siman le tudnam tenni anelkul hogy kellemetlenseget okozna.
Sok sikert!

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#62) x_o_n válasza KcTotya (#48) üzenetére


x_o_n
veterán

Amugy ez érdekes dolog mert az ecigarettára átállva anno az első az izelelés visszatérése volt utána és azóta a cigaretta füst fulladást okoz,borzalmas ,még egy hamutartó bűze is valami horror.
Az ecigaretta lerakása meg tünetmentes a nikotin csökkentése után,a nullásnak ugye meg semmi értelme,egyszerüen ugy voltam vele elfogy a liquid nem veszek többet,ennyi.
Én nehéz idöben szoktam le,távol a családtol,mindenképpen le akartam szokni,ezért lett ecigi,és igy sikerült.
Persze nem mondom hogy lerakni nem lehet mert mikor a lányom született akkor leraktam csak 6 évre rá a váláskor szoktam vissza,de hogy minek??másodszora meg ecigi...

(#63) kenwood3


kenwood3
őstag

15 év után most volt januárban 1 éve, hogy leszoktam. 1 hétig szívtam e-cigit, aztán úgy voltam vele, hogy ez se kell, így azt se szívtam tovább. Az első 1 hónap kutya kemény volt, főleg melóban hiányzott, de azóta már nem is gondolok rá egyáltalán . Elhatározás kell hozzá, és akarat :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#64) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Aki dohányzik gondolkodjon el ezeken. Miért szívod? Mert megnyugtat vagy mert már egy pótcselekvéssé,rutinná vált? Esetleg mert a melóhelyen nem akarsz kilógni a többiek körül?
Mit érsz el vele? Ember! Fizetsz azért hogy kicsináljanak! Mert minden egyes szál egy koporsószeg! A tüdőd rákos lehet, a gégéd, is meg a torkod is tőle. Nem kapsz tőle rendesen levegőt, bűzlesz mint egy gyárkémény tőle, a fogaidat, az ereidet is tönkreteszi. Menő? Egyáltalán nem. Láttam ismerőst meghalni, fél tüdejét eltávolították. Mennyit tudsz spórolni ha leteszed és erős dohányos vagy? Havonta akár 30-40 ezer forintot! Annak jobb helye is lenne hidd el. Pl elkurvázod, az bizony kellemesebb "függőség" és még csak bele sem halsz! A nikotin miatt nehéz letenni. Az egy erős idegméreg, függőséget okoz kis mennyiségben viszont valamivel nagyobb mennyiségben instant halált! Utána lehet olvasni. Óriási butaság hogy megölöd magad vele, és ezáltal másokat bizony gazdaggá teszel nem kicsit!

Vegyük például az energiaitalt nekem azt nehéz lerakni. Abban is vannak különböző anyagok. A tescós legolcsóbb energiaitaltól 1x szívroham szerű tüneteim voltak. Akkor leálltam azzal. A natúr hell-től néha szúr a szívem és egyéb kellemetlen problémákat is okoz. A monstertől meg szimplán nagyon pörög a szívem. Abból is inkább csak a rippert ittam mert az esett jól, de nem nagyon lehet már kapni valamiért szóval meg bírom állni hogy havonta 1-et vegyek más márkából.

[ Szerkesztve ]

(#65) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

És azt kihagytam hogy az ilyen olcsó jaguar meg egyéb 1,5 literes energiaitaloktól meghíztam, és a májfunkcióm is teljesen elváltozott rossz irányba, azóta diétával már minden rendben.

(#64) ->Raizen<-:Tesóm visszaszokott, muterom is a cigarettára, higgyétek el csak akarat kérdése minden! Fejben kell eldönteni és egyik napról a másikra lerakni. Szar lesz! Igen, de van egy jó hírem nem fogsz belehalni, a tüdőd kitisztul, az íz érzékelésed felerősödik ahogy a szaglásod is, és jobban fogod bírni magad mert majd kapsz levegőt is rendesen! Kezdj el sportolni és told bele a felesleges energiádat mikor rádjön a rágyujthatnék.

[ Szerkesztve ]

(#66) Armahun


Armahun
addikt

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#67) Lauda válasza ->Raizen<- (#64) üzenetére


Lauda
félisten

No igen. Mikor vettem a huawei telomat, mondja kollegam milyen sok felesleges penzem van. Mondom neki, ez ket havi cigid ara. Nem jutott szohoz.

(#68) kenwood3 válasza Lauda (#67) üzenetére


kenwood3
őstag

;] :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#69) ->Raizen<- válasza Lauda (#67) üzenetére


->Raizen<-
veterán

;] Hát igen, egy havi cigiből redmi 4a-t lehet venni ami mindenre jó és nem gagyi. Meg 1,5 óra pajzánkodást.

[ Szerkesztve ]

(#70) Chaser válasza ->Raizen<- (#65) üzenetére


Chaser
titán

egyszer ittam kobrát, utána zöldet pipiltem, rájöttem mért kobrának hívják ( :

szerk: a ciginél egyébként nem maga a nikotin okoz függőséget, a papírja van átitatva minden sz@rral ami függőséget okoz

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71) ->Raizen<- válasza Chaser (#70) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A nikotin okozza a függőséget ezt ezer helyen leírták már... :U Szerinted az e-cigiben miért "csak nikotin" van? :N

[ Szerkesztve ]

(#72) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Én 16 év után tettem le a cigit. Egyik napról a másikra. Sőt, egyik délután találtam kis és onnantól kezdve nem cigizek. Előtte próbáltam mindent, de nem jött be. Olvastam róla cikkeket, könyvet, de nem ment. Ecigi, tapasz, rágó stb. Neked is kell, akarni, hogy abbahagyd, különben nem fog menni.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#73) sg22


sg22
senior tag

Sracok, latom itt nagy tevedes van a fejekben. Azt teszel bele az e-cigibe amit akarsz. Millio meg egy folyadek van amiben nincs nikotin. Szepen igy abba lehet hagyni. Eloszor kezd mondjuk 12 mgos-sal, aztan 6, 3, aztan 0 mg nikotin.

Azert "csak" nikotin van benne mert az adja a "throat hit" jelentos reszet. Anelkul olyan mintha 0.1 mg-os cigit szivnal. De ez is folyadektol fugg mert pl a mentolos liquid-ek 50-50 PG VG aranyal 0 nikotinnal is ad throat hitet.

Klasszik prohardver forum, mindenki ert mindenhez es jol megmagyarazza :W

[ Szerkesztve ]

what should I do about this?!

(#74) Narxis


Narxis
nagyúr

Használd ezt: QuitNow! PRO - Stop smoking

Thanos was right.

(#75) Armahun válasza sg22 (#73) üzenetére


Armahun
addikt

Mint ahogy most te is tetted.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#76) Chaser válasza ->Raizen<- (#71) üzenetére


Chaser
titán

a papír sok baromsággal át vanitatva ami szintén függőséget okoz

egyébként aki le akar szokni segítek, napi díjam 15k, + kaja, pia, mindig ott leszek mellette ha rá akar gyújtani nyakon vágom, sztem max 1 hét és leszokik ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#77) ->Raizen<- válasza Chaser (#76) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Talán át van, de garantálom hogy az okozza a legnagyobb kárt a tüdőben, kátrány ugye.... Nézz meg a neten egy erős dohányos tüdőt. Fel sem lehet szinte ismerni azt a szervet annyira el van szineződve. Anniyért én is elmennék pofongépnek, de akkor is max valami jó nőhöz, jutalmaznám más valamivel is napi szinten amellett hogy eltart a leszokásig... ;]

[ Szerkesztve ]

(#78) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Nekem egy kollégám propagálja az e-cigivel való leszokást. Természetesen csak az önzetlen jó szándék hajtja.
Egyébként van némi mellékes jövedelme kínai szürkeimportos e-cigik továbbértékesítéséből. Néha annyira elkapja a hév, hogy a nemdohányzásról is e-cigivel akarja leszoktatni az embert. ;]

(#79) Legendaryyyy


Legendaryyyy
újonc

Sokan írtatok,és többnyire hasznosat,köszönöm!

(#44) Lauda Ezt nem egészen értem.Itt arra gondolsz,hogy azért vagyok frissen regisztrálva mert már többször ki lettem tiltva? Én már pár éve olvasgatom ezt a fórumot de ez a poszt volt az egyetlen ok rá hogy regeljek ezért tettem meg most.

(#80) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Jó tanács: amíg nem érettségizel le ne szarakodj a leszokással, mert az érettségi eredményein fog meglátszani. Majd utána, akkor kevésbé leszel stresszes, akkor könnyebben fog menni

Huawei Mate 9

(#81) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Én az energiaitallal voltam egy kicsit hasonló helyzetben.Nagyon szeretem az ízét így akár 3 2,5dl-est is megittam egy nap ami nem igazán egészséges. Ha az nap még nem ittam akkor kb úgy éreztem magam mint a mosott sz*r. Ha megvolt a napi adag akkor az volt a "normális" állapot. Meg is volt ennek a hátránya ,hogy este emiatt nem tudtam aludni és másnap meg a fél napot átaludtam. Egyik nap úgy döntöttem ,hogy ez így nagyon nem jó és azóta egyet sem ittam. Első pár nap elég rossz volt mert hiányzott de azóta sokkal kevésbé vagyok fáradékony.

[ Szerkesztve ]

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#82) ->Raizen<- válasza Bambuszpro (#81) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A szivet felpörgeti az a sz@r mint az állat, hamarabb megdögölhetsz szívelégtelenségben, meg a hirtelen szívhalál is bejátszhat.

(#83) pityeszka


pityeszka
őstag

Anno (14 éve) én az öt lépcsős programmal szoktam le. Hétfő 5 szál, Kedd 4... Péntek 1, Szombat óta nem dohányzok . :) Lényeg, ha nem kötelezed el magad maximálisan, hogy márpedig te leszoksz neki se kezdj.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#84) Armahun válasza ->Raizen<- (#82) üzenetére


Armahun
addikt

Tényleg az marha furcsa/zavaró volt, hogy miután abbahagytam a cigit, nem éreztem hogy ver a szívem.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#85) ->Raizen<- válasza Armahun (#84) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Mert megállt az örömtől hogy nem akarod megőlni. ;]

(#86) #20655360 válasza ->Raizen<- (#82) üzenetére


#20655360
törölt tag

A maiak egyszerű, magas koffeintartalmú üdítők. Túlárazott kóla lényegében.
A chips adós agyalágyultság előtt azért ütősebb volt.

(#87) H.Istvan25 válasza #20655360 (#86) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Túlárazott? Sparban 99-ért veszek energiaitalt, de van hogy 69-re van árazva :D. Tom Marketben a Watt van sokszor 99-re leárazva, szóval nem drága, csak ha redbullt iszik az ember :D

Huawei Mate 9

(#88) Bambuszpro válasza ->Raizen<- (#82) üzenetére


Bambuszpro
tag

Ezért is hagytam abba. Azóta kevésbé vagyok fáradt és jobban is alszok illetve a napirendem is vissza állt a normálisra.

#86 ayy_lmao Mint előttem írták ez se annyira drága. Ezekből is vannak minősigiebbek. Pl kólábol is tudsz venni Pepsit vagy Cocacolát és 80ft-os tescosat is.

[ Szerkesztve ]

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#89) H.Istvan25 válasza Bambuszpro (#88) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Régebben napi 3-4 energiaitalt simán megittam. Ma 1 az átlag, de van hogy egy se. Nagyrészt átszoktam a kávéra. Elvileg kevésbé káros :D

Huawei Mate 9

(#90) Bambuszpro válasza H.Istvan25 (#89) üzenetére


Bambuszpro
tag

Finomabb is a kávé :D . De azt is csak akkor iszok ha muszáj.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#91) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

Frissen leszokott dohányos jelentkezik. Pénteken volt 2 hete (vagy pénteken lesz 3 hete ahogy tetszik :) ), hogy leszoktam a cigiről.. 22 éves vagyok 18 éves korom óta szívtam rendszeresen. Már napi 1 doboz környékén jártam.. sajnos a cigitől független más egészségügyi problémám is van, és ez is nagyban hozzájárult, hogy letegyem, de a legnagyobb löket az volt, hogy eléggé megfáztam és köhögtem mint a szar, na erre nagyon nem hiányzott még a cigi is. Jó most azt nem tudom tanácsolni hogy fázz meg, de ha egyszer odakerülsz, akkor talán érdemes lehet. :) És nem mellesleg már hónapok óta tényleg ilyen gondolatok motoszkáltak a fejemben, hogy milyen borzasztó dolgokat okoz a szervezetemnek (#9es komment) minden egyes cigi, sokszor már undorodtam tőle de csak elszívtam.. de azóta egyet se. az utolsót melóban szívtam el utána már nem gyújtottam rá (jó a pénteki leszokás utáni szerdán rágyújtottam (kíváncsiságból) 3 slukk után el is nyomtam)
Egyébként maga a cigi nem hiányzik, csak a cselekvés. Furcsa 8 órát bent ülni melóban és nem kijárkálni másfél óránként :D

Vakbélműtétem is volt pár éve, akkor 4-5 napig nem cigiztem de aztán csak visszaszoktam :/ tehát a betegség nagy elrettentő erő (pláne ha a cigi okozta betegségről van szó :D )

Nem akarok itt vitába keveredni a sok "gyenge vagy ha nem teszed le" kollégával, mert szerintem mindenki függ valamitől.. Írta itt valaki, hogy új telót vett, megnézném, hogy bírná ki (az első pár hónapot), ha csak egy butatelót használhatna élete végéig.

Sok sikert a leszokáshoz! Tudod, hogy megéri! :)

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#92) Lauda válasza olloczky (#91) üzenetére


Lauda
félisten

Meg messze vagy a vegetol. Probalj eros lenni es kitartani kesobb is.

(#93) egil2


egil2
csendes tag

Nekem fokozatosan sikerült sok-sok év után rágóval. Korábban tapasszal nem. Talán a rágó jobban segít, valamit 'csinálsz' a száddal, de nem beszélsz, nem eszel, nem nyalsz... :-) Pár nap alatt a napi 20 cigit levittem 10-re, aztán 5-re majd 0-ra. Közben mind több cigit váltottam ki rágóval. Utána 1 év nikotinos rágó, majd azt lecseréltem (szintén fokozatosan) sima rágóra. Már kb. 4 éve nem dohányzom, de még mindig rágózom. Felszedtem vagy 15 kilót, pedig ahogy időm és a gyerek engedi sportolok is újra. Sokkal jobb a közérzetem, de a plusz kilókat nagyon nehezen viselem.
Nem gondolom, hogy bárki módszerét vitassam, mindenki csinálja ahogy tudja, a lényeg a leszokás. Mondjuk akik sose bagóztak, csak halkan okoskodjanak...

(#94) olloczky válasza egil2 (#93) üzenetére


olloczky
senior tag

Nem volt/nincs hasmenésed ennyi rágózástól ? :D Egyébként én is kosaraztam régebben, és cigis létemre, sokszor tovább bírtam, mint a nem cigiző haverjaim, akik alkalmanként játszottak csak.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#95) mephi666 válasza olloczky (#91) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem leszoktál, csupán szünetelteted :) aki valaha is rászokott, soha nem tud teljesen leszokni, maximum szüneteltetni (akár élete végéig) ...én kb 15 éve vagyok nikotinfüggő: voltak időszakok, amikor 1-2 hétig, pár hónapig, vagy akár 2 évig is bírtam, de 2 év után is 1 szál kellett a visszaeséshez... majdnem kiestem tőle a konyhaablakon, de onnantól következő nap elszívtam még egy szálat, utána már kettőt és 1 héten belül már elment a napi 1 doboz... most 2éve ecigin élek, közepes nikotintartalommal megy, nem is hiányzik a rendes cigi, de ez más: nincs 1 szálnak eleje-vége... teljesen rendszertelenül szívom: munkahelyen 1.5-2 óránként kimegyek 5percekre pöfékelni, de otthon gép előtt van hogy 10percenként slukkolok párat... amit magamon érzek, hogy a tüdőmet nem terheli annyira: nincs az, hogy fizikai munkától, vagy biciklizéstől gyorsan kidöglök, mint sima cigi után

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#96) olloczky válasza mephi666 (#95) üzenetére


olloczky
senior tag

Ezt én is hallottam, de szerintem elég pesszimista hozzáállás, úgyhogy ebbe nem is szoktam belegondolni :D Most így jól vagyok, egyáltalán nem kívánom. Nem úgy szoktam le, hogy meg kellett magam erőszakolni, hanem csak már nem esett jól és kész.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#97) Lauda válasza olloczky (#96) üzenetére


Lauda
félisten

Jol mondja pedig. Ez nem pesszimista hozaallas kerdese, hanem a valosag. Vannak bizonyos szerek, aminek ha egyszer fuggoje lett a szervezet, sosem tudja kiuzni azt a szervezetebol. Ilyen a nikotin is, a heroin pl.

(#98) egil2 válasza olloczky (#94) üzenetére


egil2
csendes tag

Kicsit, de igyexem már azt is csak módjával csinálni. Az elején egyfolytában rágóztam, ma már hosszú órák kimaradnak.

(#99) #20655360


#20655360
törölt tag

Na, én leszoktam a cigiről. Nem tom, hogy sikerült. Ill de: elkezdtem kávézni és cigi nélkül se lassult le lényegesen az anyagcserém, így már nem félek annyira. Most járok a 3. napnál, innen már gyerekjáték lesz. A mai nap egy erősebb stresszhelyzetet is sikerült kibírnom. Alig hiszem el. Egyszerűen nagyon jó érzés, mintha megint gyerek lennék vagy ilyesmi, újra érzem a szagokat, mintha több energiám lenne, jobban látok, marha jó. Pedig csak 3 nap. Mi lesz 2 hét után? Alig várom. :)

(#100) H.Istvan25 válasza #20655360 (#99) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ez érdekes. Én viszonylag erős dohányos vagyok, átlag napi egy doboz cigi (van hogy 2-3), de volt hogy két hétig egyáltalán nem szívtam, de nem éreztem pozitív változást, nem hogy három nap után. Mondjuk negatívat se a cigi miatt máskor :D. Szóval ez nagyon emberfüggő. De ha leszoksz akkor hajrá, nekem se ártana leszokni :)

Huawei Mate 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.