Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) KcTotya


KcTotya
csendes tag

Én 2008-ban szoktam le, 10 év dohányzás után napi kb 30 szálról 0-ra egyből. Már régóta ért a dolog, de mindíg csak halogattam. Aztán sok idő után először elmentem fogorvoshoz, kezelés után mondta, hogy most 1-2 napig ne gyújtsak rá, mert elszíneződhet a tömés. Ez indította el a dolgot :)

2 kínkeserves nap után úgy gondoltam, hogy ha 2 napot kibírtam cigi nélkül, kibírok 2 hetet is, meglátom mi lesz. Az a 2 hét nagyon rossz volt (azért nem volt rosszabb, mint egy influenza), utána 2-3 hónapig csak simán rossz volt. Azután már nem kívántam a cigit, ha valaki bagózott a közelemben, inkább kifejezetten felidígesített a szaga. Ma már ez sincs, egyszerűen nem izgat.

Ami sokat segített, az az volt, hogy ha rámjött a cigizhetnék, kimentem inkább sétálni egy 10 percet. Nekem ez lett átmenetileg az új pótcselekvés.
A zavaró tényezőket meg ki kell zárni. Bulit hanyagolni, ha bagózás nélkül nem megy.

Szerintem amúgy nem érdemes a könnyebb utat keresni e-cigivel, valószínűleg hosszab távon jobban fogod tartani magad az elhatározáshoz, ha végigszenveded.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.