Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolás


Zolás
addikt

Hát a képek és a leírás után szerintem egy unalmas szerda délután inkább az uncsi akciófilmet nézem a kertévén:) Vagy előkapom a CS:S-t a gép mélyéről. :))

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2) marcus.fenix


marcus.fenix
aktív tag

Nem láttam még a játékot, de tuti ki fogom próbálni...nagyon bírom hogy mindenki a történetet ócsárolja itt is és a külföldi review-ekben is...

Persze a Crysis "ferdeszeművagyokűrhajóttaláltamnemmutatommegazamcsiknak" sztorija az megfelelt... ja persze.. ha van grafika, akkor kit érdekel a sztori??? Egy kicsit érdekes ez a hozzáállás, míg én onnan nézem, hogy legalább ilyen még nem volt (sokszor). De mindegy. Mivel a grafikát nem láttam, nem tudok róla nyilatkozni, de amikor a GTA sorozatok általában 9/10-et kapnak a grafikájukra és amellett egy olyan hulladék, amiről lerí, hogy direkt olyanra írták, hogy minden foson elmenjen, akkor ezt se ragoznám. A következő: van script meg nem script... azért mert van FarCry 2 meg Crysis meg miegymás, ahonnan eldönthetjük, hogy a 360 közül melyik fokból kívánjuk lelőni az ellent, az igazán jó pillanatokat mindíg a script adhat... Gears of Warnak senki sem rótta föl pl.
Nemmehetek erre meg arra... miért kéne hogy az ember minden hülyeségét megvalósítani a játékban? Csak azért mert te úgy gondolod, hogy nem akarod megmenteni a világot, és inkább elmész az ellenkező irányba, akkor már azt az ellenkező irányt le is kell programozni??? Na jó, az ugrás dolog tényleg idegesítő lehet...
Majd meglátjuk...

Zolás
Tiszta szívemből irígylem a hozzád hasonlókat, akik majd még 76 éves korukban is leülnek CS:S-ezni, meg WoW-ozni, nem kell új videókártya, vagy processzor, de még új játék se... cost effective... és legfőképpen: változatos. :R Nagyapám is egész életében csak túróstésztát evett, kár hogy akkoriban még nem volt "csé" biztos nem unatkozott volna annyit.

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#3) Morden24 válasza marcus.fenix (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Persze a Crysis "ferdeszeművagyokűrhajóttaláltamnemmutatommegazamcsiknak" sztorija az megfelelt...

Ja, ezt nagyon adom. Érdekesek ezek a kettős mércés dolgok, pedig a Crysis sztorija ugye túlment a "szar" kategórián, és kőkeményen beletenyerelt a "nincsen" halmazba.

ha beleszámítom a kötelező Névtelen Ellenséges Katonát Piros Fényű Sisakban, illetve a főellenfeleket is, akkor olyan tíz ellenfélre bővül a lista.

Ugye erre is lehetne mit modani, de nem teszem, minek. Félreértés ne essék, nem védem ezt a progit különösebben (ki sem próbáltam még), de azért tényleg mókás, hogy ami az egyik ócska nyavalyánál húdejóésistenkirályosság, az egy másiknál már sablongonoszos meg szerda esti kertévé meg berényimiki.

Sectumsempra - For Enemies

(#4) marcus.fenix válasza marcus.fenix (#2) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Mellesleg kipróbáltam, a játék tényleg nem nagy durranás, de nem igazán azon dolgok miatt, amik a review keretein belül elhangzottak...

Más egyéb problémái vannak...

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#5) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Én is kipróbáltam tegnap. Hááát, kicsit hellgate:london feeling, de azért messze van tőle. Hozzáteszem,hogy az is el lett b.szva, pedig az ötlet jó volt.

Ha kell valakinek eredetibe, megegyezhetünk. :DDD A doboza kifogástalanul szép. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.