Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Puma K


Puma K
veterán

Left 4 Dead... hmm hmm hmm... lehet meg kéne venni... csak sok ez a 6.7k Ft-os ár (átszámítva...)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Én ennyiért vettem a dobozos verziót Amazonon...átszámolva 6500 Ft volt, csak elő kellett rendelni. De korrektos, főleg annak aki itton akarja megvenni, a f@szkalap EA még mindig szembe pisál a széllel, és ragaszkodik a 13K-s induló árhoz... :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3) Major_S


Major_S
csendes tag

"ha csinálnának egy-két nyílt hétvégét, mint régebben a Team Fortress 2-ből."

Akkor mindenki játszana vele és már nem is vennék meg. Haverokkal párszor végig lehet menni rajta de azért sokadszorra csak a legelvetemültebbek mennek végig rajta. És amúgy sem túl hosszú a végigjátszása az pedig hogy mindig máshova pakolja a zombikat nem ad akkora pluszt a pályák ugyan azok maradnak.

Justice!

(#4) he7edik. válasza Major_S (#3) üzenetére


he7edik.
addikt

A multi a lényeg nem az SP

Égő szöveg a flém vázon

(#5) .mf


.mf
veterán

"én személy szerint még nem próbáltam ki,"

nem vesztettél sokat.

Szerintem még ennyit sem ér. Online haverokkal 1-2x végigtolni talán, de ez akkor is elég gyenge volt, főleg a Valve-tól.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) Major_S válasza he7edik. (#4) üzenetére


Major_S
csendes tag

És én mit írtam? Haverokkal párszor végig lehet menni ami mondjuk olyan 3-4 végigjátszás de a többség biztos, hogy nem fogja többször. És igen ebben benne van már az is amikor a csapat fele zombie.

Justice!

(#7) XeeN válasza Major_S (#3) üzenetére


XeeN
senior tag

Nem kötekedés képpen, de gondolom te is azon játékosok közé tartozol akik 5 perc alatt végigjátszanak minden új játékot, de szigorúan csak "easy-n". Próbáltad már Experten? Mi kizárólag ezen a nehézségi szinten játszunk mind a mai napig és éppen ezért minden egyes újrajátszás nagy kihívást jelent. A Versusról nem is beszélek...

(#8) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Megint egy jó kis akció... ez tetszik a Steam-be hogy minden héten van vmi akció (sok játék egybe olcsóbb, vagy féláron adnak vmit, vagy legutóbb ilyen 70%-os leárazások voltak)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9) Major_S válasza XeeN (#7) üzenetére


Major_S
csendes tag

Istenem.. kötekedjetek még. Én arról beszéltem miért nem lesz nyílt hétvége L4d-ból SZERINTEM. Megindokoltam miért gondolom így mert a többségnek nem jelent annyi játékidőt. És igen ha végigolvastad volna a kommentem akkor láthatnád hogy nem zártam ki azt a réteget sem akiknek annyira tetszik és fanatikusan rajonganak érte. Amúgy pedig mellé fogtál nem is kicsit a minden játékot easy-el és ezt l4d-re is értheted. Nem hiszed el hogy a többségnek bőven elég lenne az a 3-4 végigjátszás és nem fogja 20x mint te? És ezért nem olyan játék ez mint akár a TF.

Justice!

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nekem még ennyit se ér demo alapján...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.