Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Lancfuresz!
Vegre!
Vissza az FPS gyokerekhez!
(gy.k.: Doom)
Imadtam a Doom-ban a lancfuresszel osztani a halalt.

[ Szerkesztve ]

(#2) Csabahun


Csabahun
senior tag

Na ez megint Bombasztikus lesz,várjuk szeretettel!!!

(#3) Zolás


Zolás
addikt

Hát én inkább a mostanihoz adnám DLC-ként mint uj játékként. Nem tul régi még a L4D és rögtön kidobni egy ilyennel. A kutya nem sietteti őket sehova most csunyán megszívatták azokat akik az 1et vették 12-13k ért. Nem azt mondom hogy igy de gagyi az 1 de inkább ez lesz a sláger. (kb mintha a mult héten vettél volna 4830at és kijött a 4770)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4) bishoplogan válasza Zolás (#3) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Ráért volna tavalyra is a bejelentés. tényleg szívás. És az első rész ugye csak 4 mappal rendelkezik, inkább csináltak volna hozzá vagy kettőt-négyet még

[ Szerkesztve ]

(#5) konas


konas
senior tag

Az elso resze sem szorakoztatott tul soka..kb az elso palya vegeig.kinottem asszem eboll a nagy hentelesbol..

(#6) sniper elite


sniper elite
senior tag

Jajj ennek a hírnek örültem ma a legjobban, egyik kedvenc játékom, nagyon várom :C

(#7) #41133696


#41133696
törölt tag

Érdekes lesz ;) Az első részt akciósan vettem meg pár hete amikor 40 %-al volt leárazva.

(#8) gYaLo


gYaLo
őstag

Végén a serpenyő nagyon komoly !
<3 Left 4 Dead

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#9) Lewzke válasza gYaLo (#8) üzenetére


Lewzke
őstag

Hát igen , jól odanyomott neki :DD . Egyébként kiszeretném próbálni az első részt , majd hétvégén demózgatunk egy kicsit . Remélem nem lesz túl rövid , mármint demóhoz képest .

(#10) DarkByte válasza Lewzke (#9) üzenetére


DarkByte
addikt

Pedig gyanús hogy nem fog sokáig tartani, a kampányok elég rövidek. Az ingyenes hétvégén lakótársakkal egy fél nap alatt végigvittük őket (igaz nem legnehezebben). Ez az egy hibája van a játéknak, egyébként nagyon állati.

Ami kimaradt a cikkből hogy lesz új AI Director is ami tudja majd variálni az időjárást, egyes tereptárgyakat és az elérhető útvonalakat is, így elvileg minden alkalommal kicsit más lesz a helyzet.

Remélem a trailer -ben látottakhoz képest azért valósághűbb lesz a dolog, így ez egy kicsit plasztik, az első résznek is szebbek a textúrái.

(#11) .mf


.mf
veterán

HL2 ep3-nak, Portal2-nek, CS:S2-nek jobban örültem volna, mint ennek a hent-tömegnek... a demóba is az első fél óra után beleuntam...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Remélem ez csak egy kései április 1.-i tréfa.
Hogy néznek már ki a zombik? Tiszta vicc az egész, olyan mintha szilikonból lennének.
Gagyi a sérülési modell, fejbe lövik az egyik idiótát, az meg csak megrázza magát és megy tovább?

Szerintem kamu az egész, csak a közelgő update-t előtt akarnak egy kis hype-ot.
De ha nem, én tuti kihagyom, ezért a pár "újításért " nem adok ki 10k-t.

(#13) DarkByte válasza Gerr'y (#12) üzenetére


DarkByte
addikt

Ez csak egy trailer, kár is ebből a játék grafikájára következtetni. (Én is ezt tettem fent, de az sem volt szerencsés) Főleg ha a megjelenésig még van közel fél év.

Az viszont tény hogy enyhén túl van árazva a jelenlegi is, hát majd még ez.

[ Szerkesztve ]

(#14) keIdor


keIdor
titán

Mégis igaz, hogy jön! Én örülök neki, egyik kedvenc Co-op játék az első rész.
Egyébként kicsit Resident Evil 5 utánzat ez a sivatagos környezet...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) Gerr'y válasza DarkByte (#13) üzenetére


Gerr'y
senior tag

De nem hiszem el hogy a valve képes lenne ennyivel elintézni egy több éven át fejlesztett projektet. Gyakorlatilag egy db igaz patch-t csináltak hozzá....
Az se jellemző rájuk hogy évente képesek lennének kiadni egy új játékot.
Crytek is elkövette azt a hibát hogy a Crysis és a Crysis Wars nem kompatibilis, ezzel halálra is ítélték a Crysis multi közösséget.
Sokkal több van még az L4D-be mintsem hogy így félredobják.

(#16) athomi


athomi
veterán

Jó lenne már egy Episode 3-mal is előrukkolniuk. :)

(#17) keIdor válasza athomi (#16) üzenetére


keIdor
titán

Én arról már lemondtam... mégcsak pletyka szinten sincs semmi... felhelyezhetik maguknak...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) Lefty


Lefty
addikt

amúgy innentúl kezdve leshetjük, hogy bármi plusz is megjelenne az első részhez a továbbiakban..ahelyett, hogy ezt turbóznák tovább, egy dlc gyanánt, mert amit eddig olvastam a 2. részről, kb beleférne mind egy letölthető tartalomba. ja, és még az sdk is beta...én komolyan nem értem most a valve-t..azt meg kétlem, hogy a válság ilyen mélyen érintené őket, hogy mégegyszer kiadják majdnem ugyanazt. továbbá érdemes benézni a hivatalos steam fórumán az első és második rész topicjába, megy a felháborodás ott is rendesen. továbbá a l4d 2 fórumban a bojkottáld a left 4 dead 2-t topic egyre népszerűbb..remélem észhez tér a valve vagy valami. de tényleg..ezt nem vártam volna tőlük, hogy az első részhez képest 1 évre máris kiadnák a 2-t, ez így nagyon karcsú...

(#19) Quent1n


Quent1n
senior tag

Ha ez így tleg kijön ez is egy nagy lehúzás lesz mint az 1. Amit a L4D -el csinál a VALVE az nem más mint az emberek hülyének nézése. 12ezer forintért vesztegetni egy ilyen játékot a pofátlanság netovábbja. Az ötlet becsülendő mert ilyen játék is kellett már de simán csinálhatták volna vele egy Green Packot vagy vmi. Mert ez így vicc. Adnak majd kemény 5 pályát?! Meg baseball ütő, láncfűrész?! NEMSEMMI! Nem a játékot akarom bántani mert tleg tetszik az alapkoncepció és 4ezer forintot meg is és de hogy 11et... Technikai oldalról erős hiányosságokkal küszködik a játék de hát könyörgöm rettentő elavult a motorja már. Amikor 5-7 k ért kaphatsz R6VEGAS2 őt, 2 ropiért Crysist de még a 990forintos Far Cry is szebb, és nem kevésbé élvezetes, akkor nemtom mit gondolnak ezzel. Azért ennyire nem új meg forradalmi az 5let. De mindegy is ezzel csak egy öngólt lőnek. Ha normálisan kezelnék az egyet leáraznák a felére, és mondjuk az egész tervezett 2őt ingyen odaadnák mellé DLC-ek akkor még nagyon komoly közösséget is összekalapálhatnának akár. Így csak a lobbi mentheti meg a játékot, mert a többi kiadó sem ostoba, előbb utóbb kihoznak ők is valami ilyet és tegyük a szívünkre a kezünket, ezt a színvonalat nem nehéz ütni. Péládul ott az a most kijött olcsó zombis móka (sajna a neve nem ugrik be).

A VALVE most kicsit olyan a szememben mint az EA (vagy a Relic a CoH-al), kezdve a STEAM-es átváltós baromsággal, vagy amit a HL2 episode-okkal művelnek. Remélem koppannak egy nagyot, és nem azért mert rosszat akarok hanem mert hátha magukra találnak. Egy HL3 pl. nagy dobás lehetne vagy akár a CS-t is folytathatnák lassan. De jöhetne valami újítás is lazán.

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#20) LackoMester


LackoMester
addikt

faxa,már látom a terveket.Nov.11 MW2 Nov.17 L4Dead...kellemes Novenbernek(ösznek) nézünk elébe... :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21) DarkByte válasza Quent1n (#19) üzenetére


DarkByte
addikt

Technikai oldalról erős hiányosságokkal küszködik a játék de hát könyörgöm rettentő elavult a motorja már.
Ez eléggé szubjektív dolog, a Source motort folyamatosan kalapálják. Számomra továbbra is ez az egyik legjobban optimalizált FPS motor az utóbbi időben. Talán a motor legnagyobb durranása az a karakterek animálhatósága. Ez utóbbiban szerintem a Source eléggé élen jár.
Az viszont tény hogy 11 k -ért drága az L4D, kb. 2-3k lenne az a lélektani határ amit ezért kiadnék.

Például ott az a most kijött olcsó zombis móka (sajna a neve nem ugrik be).
A Killing Floor -ra gondolsz szerintem, ami UT2004 motorra épül. Tök jó meg minden csak számomra egy deka hangulata nincs. Koncepció szempontjából fogták az L4D -t, átrakták egy poszt apokaliptikus környezetbe, kicserélték a hétköznapi szereplőket katonákra akik gyakorlatilag totál ugyanúgy néznek ki, beletettek néhány plusz fegyvert (láncfűrész, rakétavető, stb.), van shop ahol vásárolhatunk, van egy fő boss az utolsó hullámok végén, és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#22) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Új sérülésmodel van benne a videó alapján, ezt pedig szerintem, mint laikus szerint nem lehet könnyű implementálni egy már meglévő kiadott programba (legalábbis én még nem láttam ilyen patchet...)! Nekem tetszik! Főleg, hogy az 1-et is 50% Weekenden vettem meg :) December végén ez is 50%-os lesz Steamen.

A technikai részre pedig, 30-50 zombit tűzzel, dynamiclighttalm mindennel zárt térben, méghozzá ezt e 30-50 karaktert szaggatás nélkül leanimálni, nemtom mivel tudnád sokkal szebben. A Crsysis sokaknak még csendélet-módban, tájképnézegetés közben is szaggat, nem csinálhatják meg ezzel. Ez legalább gond nélkül fut egy 7900GT-én medium+ grafikán.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#23) D1Rect


D1Rect
félisten

"If we run out of bullets..." Ez mekkora. :C

(#24) Jakesz


Jakesz
őstag

Jeeeeeeeeeeeeeee, jön a kedvenc játékom 2. része!!!! :Y :O :C
A trailer alapján nagyon jól néz ki a sérülésmodell, valamint a zombik is sokkal "zombisabbnak" néznek ki. Egyedül az új karakterek nem tetszenek. Hát, hogy néz ki az a nő?! Meg az a dagadt pacák is szarul néz ki :F Francis és Zoey, hiányozni fogtok! :O Ám a láncfűrész, tényleg jó ötlet... ;]

(#25) Bence717 válasza Jakesz (#24) üzenetére


Bence717
tag

mar csak a langszoro hianyzik... :DDD :U

[ Szerkesztve ]

(#26) Bence717


Bence717
tag

Jott gameplay video es ahogy nezem nem lesz az igazi... :( elvesztette az egyik erosseget a jatek h sotetbe jatszodik es igy sokkal felelmetesebb mint ez h sut a nap meg minden... :U ez nem horror...

(#27) steam320 válasza Bence717 (#26) üzenetére


steam320
csendes tag

Mért ? sötétbe nem lenne jó mivel nem látod a zombikat!! Ha ez neked nem tetszik akkor ott az left 4 dead 1 :) Nekem sötétbe nem volt félelmetes...

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#28) steam320 válasza Quent1n (#19) üzenetére


steam320
csendes tag

Én nem értek vele egyet!!!

teljesen más lesz mint az egy!!!

és ez csak egy videó fél év mulva bármi változhat... most hogy te a videoból azt nézted ki az a te szemszöged

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#29) Worker


Worker
aktív tag

Video_1
Video_2

Ez alapjan a 2 video alapjan csak neztem ki a fejembol, h mi akar ez lenni...
Nem igazan latok komolyabb valtozast, ez meg egy DLC-hez vagy egy modhoz is keves, nemhogy 2. reszhez!!!

Ha valoban igy fog kinezni kb. a vegleges jatek is, es szinte ugyanaz mint a sima L4D, akkor en igen nagyot csalodok a fejlesztogardaban... Mert egyertelmuen csak az ujabb nyereseg vezerli oket, nem pedig az, h valoban vmi jot es ujat adjanak ki...
Bakker annyi mindent bele lehetne vinni egy masodik reszbe, erre a 2 video alpjan mintha az 1. reszt latnam...

Szerk: visszaolvasva kb. ugyanaz a velemenyem mint Quentin-nek...

[ Szerkesztve ]

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#30) Bence717 válasza steam320 (#28) üzenetére


Bence717
tag

de igy vilagosba meg mindent latsz es nem er meglepetes... :U

(#31) Bence717 válasza Worker (#29) üzenetére


Bence717
tag

Ilyen palyakat lehet letolteni netrol ingyen... :U A hangok egyszeruen borzalmasak. Milyen hangja van mar anak a shotgun-nak??? :F Az egybe jobbak voltak a hangok... a hangok masik fele meg ugyanaz...

(#32) Worker


Worker
aktív tag

Ha ezt igy, v ehhez hasonloan hozzak ki, nagyon remelem, h bebuknak vele...
De valoszinuleg sajnos a 'fogyasztoi tarsadalom' nem fogja bebizonyitani, h 'marpedig nekik nem lehet eladni minden szart'. :(

[ Szerkesztve ]

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#33) steam320


steam320
csendes tag

ha felkerül a steamra :) biztos sokan megfogják venni

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#34) Worker válasza steam320 (#33) üzenetére


Worker
aktív tag

Ez nem lehetett kerdes...
120% h felkerul steamre, es sajnos sokan meg is veszik, igy azt latjak a fejlesztok es a kiado is, h mindent jol csinaltak...
Mindenesetre varok meg azzal, h elore leirjam az L4D 2-t, de az eddigi infok/videok nem tul biztatoak :(

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#35) steam320


steam320
csendes tag

az tény!!!

én is megfogom venni..

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#36) Quent1n válasza DarkByte (#21) üzenetére


Quent1n
senior tag

Azt látom hogy hegesztik folyamatosan a Source motort de nekem mégis tul plasztiknak tűnik, egy ilyen világhoz. A hülyén rohangáló zombik meg inkább viccesek mint félelmetesek szerintem.

A Killing Floor-ra gondoltam valóban. Nekem se jött be olyan hűdenagyon, de ár/értékbe jobban mint az L4D.

Eugene Roe: Meg lehet oldani csak pénz és idő kérdése. Jó példa a remekül optimalizált CoD4 pl. Azzal a motorral megoldható amit írtál szerintem. Amennyivel túl van árazva a L4D abból a plusz nyereségből igazán költhetnének a még a fejlesztésre.

Jaka: A zombik valóban pofásodnak de a turbó mozgásuk elég vicce szerintem. A zombi az kb az a zombi ami a RE filmekben és játékokban van. Szerintem. Karakterek tekintetében nemtom miért nem lehetett meghagyni az előző garnitúrát is és bepakolni még egy rakattal, kis rpg beütéssel. Sokat dobna a game-n, szerintem.

steam320 : A trailerek alapján nem lesz teljesen más. Lehet hogy sokat fog változni de az is lehet hogy nem. Amit idáig láttam abból kiindulva csak "pénzkicsaló akció". De valóban ez az én szemszögem, és legyen Neked igazad mert én is egy jó játékot szeretnék!

[ Szerkesztve ]

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#37) Rage47 válasza Quent1n (#36) üzenetére


Rage47
veterán

Ezek nem zombik, hanem fertőzöttek. Tehát sokkal élőbbek, mint egy zombi.:)

(#38) Eugene Roe válasza Quent1n (#36) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Vagy gyorsak és gyorsan halnak, vagy lassúak és lassan, ezzel azonban az a baj, hogy ha kell 2km-ert is visszaszaladhatsz, szóval elég lenne az Akimbo Assassin mód :)

Lehet neked a WorldatWar-os Zombie Asylium tetszik jobban :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#39) Rage47 válasza Eugene Roe (#38) üzenetére


Rage47
veterán

Vagy a Killing Floor.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.