Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

ez most kb akkor olyan 5200 huf, asszem kihagyom, elég volt az orange box múlt héten, 10ójrót adnék érte, többet nem
bár sajna kipróbálni sem tudom most

Resistencia eterna

(#2) parandroid válasza bagyulajuve (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, a múlt heti akció jobb volt. Mondjuk ebben az is közrejátszik személyes oldalról nálam, hogy a zombihent amúgy sem a szívem csücske. Ami ellenben pozitív, hogy egyre jobb akciók vannak Steamen. Érdemes szemmel tartani a rendszert hétről hétre. Még jó, hogy itt a Gamepodon még ezt is megteszik helyettünk. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3) hommeros


hommeros
őstag

DEmo nincs?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) .mf válasza hommeros (#3) üzenetére


.mf
veterán

Elvileg mai nap ingyen játszhatsz vele, tehát ez demo.
De akkora lehet a terheltség, hogy nekem lefagyott a steam :DDD
A demot kipróbáltam amikor kijött, kemény 1 napos (!) demot adtak ki, és már azalatt is bőven beleuntam...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) parandroid válasza hommeros (#3) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Minek? Letöltheted az egész játékot, egy napig játszhatsz a full verzióval. Vagy a méretét sokallod letöltéshez?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6) ProEvoFan válasza hommeros (#3) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

ez nem demo, ez a teljes játék :))
reggel single kampányban nyomultam:)
most nem rég hagytam abba a multi csatákat:)
nekem nagyon bejön
viszont az érdekes, h ha a géppel megyek, akkor nem halunk annyira mint ha embertársaimmal irtom a zombikat...tipikus
kár h nincs pénzem rá :(( :O

(#7) LackoMester


LackoMester
addikt

jé,van valami ami megéri a Steam-en keresztül,bizony én 12 rugóért vettem még karácsonykor...

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#8) D1Rect válasza parandroid (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Bizony, tényleg egyre jobbak az akciók,bár ha jól tudom L4D már volt egyszer féláron... :U

(#9) OnSeT válasza D1Rect (#8) üzenetére


OnSeT
őstag

Igen, de akkor még 45 euro volt az alap ár, ennek vették a felét ami 22.5, most még ennél is kedvezőbben, 18 euro-ért lehet hozzájutni. ;) [link]

(#10) .mf válasza LackoMester (#7) üzenetére


.mf
veterán

Ez megéri? Az előző hétvégi akció, amikor €9.99-ért adták a teljes Orange Box-ot (HL2-ep1-ep2, Portal, TF2), na az igazán megérte (annak, akinek eddig még nem volt).

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#11) gtasystem


gtasystem
őstag

hát nem tudom..kb 3 órát toltam a freaky friday-on és tény hogy nagyon jó kis hentelés, de ennyi elég is volt bár az is igaz hogy nem vagyok oda a horrorért.
nem rossz a játék, de nekem a lost planet 5€-ért jobb vétel volt.

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#12) OnSeT válasza .mf (#10) üzenetére


OnSeT
őstag

szvsz az Orange Box jobban megérte, de azért azt is vedd figyelembe hogy a L4D még csak fél éves game, és a kedvezmény is több rajta mint a box-on.
A helyükben én a L4D akcióval kezdtem volna, majd kövi héten dobtam volna be az orange box-ot.

(#13) end09


end09
tag

Háát nem rossz üzlet politika, de nekem már megvan/lesz :D

(#14) Eugene Roe válasza .mf (#4) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Tesóm 4 napig játszott a demóval, persze az is csak 4 nap, de sose tartják be :) legalábbis nem rajtunk.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#15) Eugene Roe válasza OnSeT (#12) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Az OrangeBox akkor éri meg ha tetszik maga a Half Life, de a Team Fortress 2 community az nulla, szóval 5 server globalba eléggé keves.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#16) OnSeT válasza Eugene Roe (#15) üzenetére


OnSeT
őstag

csak 5 szerver???? az lehetetlen.
nézd meg a keresés beállításait.
link

(#17) Bence717


Bence717
tag

en karacsonykor vettem 12K-ert :K de ahoz kepest en mar eltoltottem vele 6 honapot :P

(#18) lopezking2 válasza Eugene Roe (#15) üzenetére


lopezking2
csendes tag

Halli!

lehet hogy, "gyárilag" be pipált valamit a keresési feltételeknek!
próbáld át állítani..

:R :R

Lopez^ / Az élet egy játék!.... Csak a szabályait tartsd be!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.