Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SP!T


SP!T
addikt

Remélem nem lesz olyan képfrissítési probléma vele, mint az első szériával. Tudom-tudom sokan észre se veszik, de engem annyira idegesít, hogy csak ezért adtam el 1 héten belül... Félre értés ne essék, színekben megfelelő volt.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azt hittem titkon, szebb lesz mint az első. :((

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) Csepy válasza pusszycat (#2) üzenetére


Csepy
senior tag

Szebb is, legalábbis szerintem.
Az A1 is elég szép mobil, az A2 még ezen csiszol.

És extraként végre NEM miui menügombok vannak, ÉS nem MIUI sorrendben.
Ez majd az Android P-nél fontos lesz.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#4) #06658560


#06658560
törölt tag

A kis képen azt hittem feltámadt a Samu Galaxy S3.

(#5) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Csinos, de a korábbi híreket olvasgatva feltűnt, hogy 3000-es akku lesz ebben is. Kevésnek tűnik.

Redmi Note 9 Pro

(#6) Sifre


Sifre
senior tag

(#1-re válasz akart lenni)

Családban adtam tovább, nem panaszkodnak rá, de nálam is válóok volt a hiba.

Ami furcsa hogy egy szintén S625 chipsetes Lenovo táblagépen ugyanúgy látom a jelenséget, lehet hogy a GPU okozza.

[ Szerkesztve ]

(#7) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Még mindig gyönyörű ez a fekete keret a kijelző körül. Ettől nem akarnának egyszer megszabadulni?

(#8) Busterftw válasza Szabcsizz (#7) üzenetére


Busterftw
veterán

Ezert vettem mindig fekete telot, ott nem veszed eszre.

(#9) hajbel


hajbel
addikt

Bár ne tették volna. 1 mm-el kisebb a káva, ezért aztán csak virtuális gombokkal lehet operálni. Mi ez a hülyeség?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#10) aelod válasza SP!T (#1) üzenetére


aelod
veterán

Konkrétan mi volt a hiba?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11) SP!T válasza aelod (#10) üzenetére


SP!T
addikt

Szaggatott a kijelző, mikor mozog rajta valami. És nem, nem az animációk miatt! 10 kollegából kb csak ketten vesszük észre. De amúgy nyomkodtam más Xiaomit is és azoknál nem volt ilyen problémám, bár olvastam más modellnél is ilyen tapasztalatokat másoktól.
Ez a videó egész jól bemutatja: [link] Mikor mozog a kijelző, kicsit vibrál az egész. Mintha kimaradna 1-2 képkocka. De nem csak böngészőben, csak ott könnyen elő lehet idézni a fekete fehér kép miatt.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12) aelod válasza SP!T (#11) üzenetére


aelod
veterán

Baszki, az nem épp kellemes. Az ilyenekre nagyon allergiás vagyok. Szoftveresen nem lehet valamit mókolni a fejlesztői beállításokban? Kényszerített 4x MSAA? Vagy ez nincs kihatással a dologra?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13) kelly416


kelly416
veterán

De legalább sehol nem látszik a szenzorsziget, ameddig az állítólagos "donor" büszkén viseli azt. Ez szerintem csak jó.

(#14) Narxis


Narxis
nagyúr

Nagyon kell, nem véletlen hagytam ki inkább a Redmi Note 5-öt. Éljen a pure android! :C

Thanos was right.

(#15) Uthenger válasza Narxis (#14) üzenetére


Uthenger
aktív tag

custom romokból van választék így is, ami majdnem pure android a miuihoz képest.

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#16) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Mi végülis a különbség a két modell között?Miért nem lehet egyik rendszerét a másikra telepíteni?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17) RRamstein válasza *Mukeey* (#16) üzenetére


RRamstein
tag

Gondolom GSM ,wifi modem teljesen más a két telefonban pl :)

(#18) SP!T válasza aelod (#12) üzenetére


SP!T
addikt

Én sajnos nem találtam megoldást. Fejlesztői beállítások közt javasoltak pár extra dolgot, de semmi nem volt rá hatással. Konkrétan már nem emlékszem a tanácsokra, de kérdeztem PH! topicban fb csoportban, XDA és hasonló oldalakat is bújtam. Ilyen kijelző került bele, kb ennyi volt a legértelmesebb válsz amit kaptam.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#19) BE4GLE válasza SP!T (#18) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

Nem hiszem, hogy bármi baja lenne a kijelzőnek. Nekem is ilyen telefonom van és a nővéremnek is. Mellesleg android fejlesztő vagyok, úgyhogy egy csomó telefon megfordul a kezemben napi szinten. Ez egy teljesen átlagos IPS panel. 60 fps videónál és játéknál nincs gond sem a frame rate-tel, sem a frame pacing-gel, és a panel sem produkál semmi szokatlan jelenséget.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9 Pro

(#20) SP!T válasza BE4GLE (#19) üzenetére


SP!T
addikt

Természetesen biztosan hazudok. Látom és nem vagyok ezzel egyedül... Maximum érzékenyebb vagy a kijelzők képfrissítési különbségeire. Szóval engem zavart, míg más telefonnál nem. Illetve találkoztam már ilyen jellegű problémával, de csak olcsó bóvli telefonoknál ezidáig.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#21) HaZsolt


HaZsolt
őstag

túl sok a káva, a mai telefonokhoz viszonyítva, engem egyébként nem különösen zavar.

(#22) BE4GLE válasza SP!T (#20) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

Nem mondtam, hogy hazudsz. Ha eladtad a sajátod, akkor nyilván nem felelt meg az elvárásaidnak. Mivel elég sok telefont nyomkodok a munkámból adódóan, van némi összehasonlítási alapom. Talán az elvárásaid voltak magasak...

Redmi Note 9 Pro

(#23) Mans20


Mans20
addikt

P20 helyett inkább megvárhattam volna ezt.

(#24) SP!T válasza BE4GLE (#22) üzenetére


SP!T
addikt

Igaz, lehet más nevezünk hibának. Csupán nem volt megszokott számomra ebben a kategóriában. Legalábbis fura, hogy az alsóbb kategóriás telefonoknál sem nagyon találkozok ilyennel. Inkább nevezném rossz kijelző minőségnek. Csak ha ezt írnám, mindenki arra asszociál, hogy csúnya a kijelző, pedig nem erről van szó.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#25) Tyrel


Tyrel
őstag

"A készülék egyébként várhatóan augusztustól lép piacra"

csókolom itt már az EU/magyar piacról van szó, vagy az még további X hónap?...

Az a kis vacak akksi nekem is iszonyat ellenszenves benne, nem hiszem el hogy egy ekkora tepsibe ne férne nagyobb, pláne hogy a Redmi Note 5 bebizonyította hogy igen...
...viszont mindenképp szeretnék stabilizált kamerát és nagyon úgy fest hogy az OIS kamera és a nagy akksi kizárólag csak akkor járnak kéz a kézben, ha a telefon minimum 120-150 rugóba kerül...

Aztán arra jutottam hogy végül is powerbank-om van, kraftot tudok magammal vinni, a kamerát feljavítani viszont sokkal nehezebb... szóóóval Mi A2 "for teh win!"

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#26) Luck Dragon

Hát ez olyan mint az A1 csak megnyújtva. Hát nem hiszem hogy az A1 után ez lesz a következő lépcsőfok amire leváltanám.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) gusthy válasza Mans20 (#23) üzenetére


gusthy
veterán

Hát azért az nem ez a szint, sőt.

(#28) pusszycat válasza Luck Dragon (#26) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha fontos neked az Android One, akkor nehezebb lesz a választás.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#29) anorche1 válasza SP!T (#1) üzenetére


anorche1
őstag

Ugyan ez volt nalam is, mondjuk picit tovabb birtam (majdnem fel ev).
Engem nagyon zavart, mas eszre sem vette. De pl. Note 4 teljesen jo a kijelzo.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#30) Luck Dragon válasza pusszycat (#28) üzenetére

Éppen ezért marad az A1 , így nem kell semmiről lemondani.
Ha csak a cikkben lévő kép helyett olyant kapunk amire azt írom hogy , igen ez már jobban tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) szabo.csabi


szabo.csabi
tag

Jól látom, hogy specifikációját illetően alig tér el a Nokia 7 Plustól? Abban mindössze nagyobb akksi, NFC és 3,5 jack van az A2-ben meg nincs? Persze mindhárom fontos tényező de mindössze ezért fizetnék dupla árat?
Fotókat elnézve is kb azonos minőséget nyújtanak ...

(#32) Uthenger válasza szabo.csabi (#31) üzenetére


Uthenger
aktív tag

az iphone-on sincs jack, mégis 1 vagyont kiadnak érte :)

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.