Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

XA-nak is lement az ára egy ezressel? Nem semmi :C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#2) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

A5 (2016) 110 ezer :DD :DD :W Ennyiért már normális telefont lehet venni,függetlenül.

(#3) Mercel


Mercel
senior tag

Majd szóljatok ha a Vodánál a szokásos 2 éves hűség nyilatkozat ÉS tarifa fixálás mellett durván fél áron vagy jelképes áron lehet elhozni felső kategóriás készüléket.

Mert ez most jól hangzik de pont az érdekesebb készülékek továbbra is vicc áron futnak.
Ilyen feltételek mellett továbbra is inkább megveszem függetlenül az adott mobilt és nem dugom hurokba a fejem.

Utoljára 2008 körül volt értelmesebb árazás a vodanal.

Marcel

(#4) ez_meg_emaz válasza Mercel (#3) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Ha a nyugati szolgáltatókhoz hasonlítjuk akkor teljesen igazad van, mert ott egy felsőkategóriás előfizunál hozzádvágják kb a csúcskategóriás telókat.

De ha a hazai helyzethez mérve nézzük, nem is tudom volt-e valaha jó készülékár bármelyik szolgáltatónál, talán tényleg valamikor 2008 előtt... :(((

[ Szerkesztve ]

(#5) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Microsoft Lumia 950 XL + dokkoló kártyás csomagban 180 990 Ft (hálózatfüggő)

Eközben nézzük meg egy drágábbnak számító nagy (nem sufni gsm) üzlet kínálatában ugyan ezt, kártyafüggetlenül:

IPON:
[telefon] 130.810
különbség: 50.180

dokkoló 24.831

szumma: 155.641
különbség: 25.349

Ehhez kell pofa a szolgáltató részéről, meg egy (hülye) ember, aki saját pénze ellensége.
Jelmondatuk lehet, "Kevesebbet, többért"

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) Fuxosbömis


Fuxosbömis
tag

2012 óta csak kártyafüggetlen telókat veszek. Magánemberként és cégesen is. Tapasztalatom alapján, sokkal jobban járok. :Y ;]

(#7) Janaboy


Janaboy
veterán

Vajon HTC 10 mikor lesz?

Janaboy

(#8) pit stop válasza ez_meg_emaz (#4) üzenetére


pit stop
addikt

A nyugati szolgáltatnál nem teszi meg hogy csöves nevére kihozza 0ftért aztán egyszer se fizetik be havi számlát...

640 jó áron van, z5-öt meg gondolom már kivezetik.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9) Halkow.


Halkow.
senior tag

Platinum 7-nél ár/érték arányban jobb nincs is náluk.

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A Z5, jó sokat esett, de így sem kellene.

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Bezzeg májusban, amikor hosszabbítottam, jó sz*r árak voltak. Azt a P8 Lite-ot vittem volna ennyiért, de nagyon. Ajándék.

Mercel, a két T-nél emelkedtek az árak hűségidő alatt, a Vodánál nem. Már kettő éve a részletfizetésről szól az előfizu, nem kedvezményről. Jobb ez így? Igen! Mert a sok csaló átlag ellopott telefont a többi előfizetőnek kell állnia.

(#12) musicryder válasza Mercel (#3) üzenetére


musicryder
tag

Még azért 2014-be is valahogy normalizálva voltak az árak...
Emlékszem, hogy akkor még a sima Go csomag mellé kihoztam 35e Ft-ért az akkor megjelent M2-t ( ami függetlenül is alsó hangon 70e Ft körül mozgott ) Egy évre rá csomagot módosítottam és kitalálták, hogy mivel még hűségidős az M2 így rám is rám dobják ezt a nevetséges készülékhavidíjat ami 500 Ft volt... ( már akkor megjegyeztem az ügyintézőnek, hogy ehhez azért pofa kell, mert én anno valamennyit azért még perkáltam is a telefonra... )
De ami azóta megy kész vicc... Nem mondom, hogy normális a helyzet a szolgáltatoknál, de semmi kétségem nincs afelől, hogy a Vodafone viszi az aranyérmet hülyeségben...
Hasonló csomagokkal nézegettem a 3 szolgáltatónál az LG G5-öt...
( csomagok tartalma: hálózaton belül ingyenes telefonálás, kb 150-180 további perc, 500-1000Mb net )
Míg a Telekom és a Telenor kb 150e Ft magasságában megáll, a Vodafone 215e ( ráadásul a G5 függetlenül már 130e Ft-ért beszerezhető )
Gondolom majd előbb utóbb észhez térnek, hogy ez így nem pálya, de addigra már csak a " tudatlan " ügyfélkörül marad meg, mert aki használja az agyát az úgy is tovább áll vagy marad sima csomag előfizető

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#13) janeszgol válasza musicryder (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

85 ezer volt az M2 akkor az edigitalban. Én is a Go-t kötöttem meg 2014 augusztus végén és 35 ezerért elhoztam a készüléket (Sony M2), plusz 12 ezer előleget kellett adnom (ezt levonták a negyedik hónaptól). Bitang jó ajánlat volt, bár elsődlegesen nem ezt akartam venni. (Az S4 volt 89 ezer forint. az sem volt rossz ajánlat akkor az S5 idejében. Illetve a Huawei P7 volt még egy nyolcvanas, ami a Telekomnál 64 ezer volt a 3500-as csomaghoz. Na ezt akartam elsődlegesen, csak elfogyott és a Trékom sem szimpatikus, bár utóbbin túltettem volna magam.) :)

[ Szerkesztve ]

(#14) musicryder válasza janeszgol (#13) üzenetére


musicryder
tag

na igen... és 2015-től meg meg vannak bolondulva... : D
Tegnap is jött tőlük az e-mail " speciális ajánlat címen ", hogy az Xperia E5-öt kihozhatom a Go+EU csomagban 1 Ft-ért plusz havi 3000 Ft-ot kell érte fizetnem az előfizudíjon felül... Jót nevettem majd töröltem ezt a komoly " speciális " ajánlatot

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#15) Dr. 444Hertz válasza musicryder (#14) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Legalább azt a +3000Ft-ot 2 évig kellene fizetni?
Mert úgy az igazi az a speciális ajánlat :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#16) musicryder válasza Dr. 444Hertz (#15) üzenetére


musicryder
tag

Hát a mail-ben is 2 év szerepelt így gondolom... Jobban nem akartam már belemenni, mert a végén még késztetést éreztem volna arra, hogy megveszem e Remek készüléket, e Remek ajánlattal : D

amúgy [Itt a link ami a mailben szerepelt]

[ Szerkesztve ]

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#17) janeszgol válasza Dr. 444Hertz (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

22 hónapig. Ez a standard időszak. Amúgy bődületesen beteg a Voda. Nem is egyszer láttam már, hogy Go+ csomaggal drágább a készülék, mint Go-val. Erről beszélt a kolléga. :)

(#18) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Érdemes megnézni a voda listaárait. Egyszerűen közröhely. :((( Sokkal drágább mint bárhol máshol. Abból nem nehéz engedményeket adni. A baj ott van hogy ma már 10 másodperc rájönni hogy hülyének vagy nézve... :W Csak így tovább! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.