Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) #16820480 válasza batai15 (#55) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én azért adtam el, mert sikerült sajnos összetörni a kijelzőt (kiesett a nyakba akasztós tokból bringázás közben), és több hét lett volna alkatrészt keríteni, nekem meg kellett a telefon napi használatra. Illetve addig sem lopta be azért a szívembe magát. Lineage alatt nem volt olyan gyors az ujjlenyomat olvasó, nem vol olyan jó fogása a kis méret ellenére, nem volt igazán jól kihasználva az előlap sem, nem hozott kimondottan jó üzemidőt (hiába a nagyobb akksi, kb olyan szinten volt, mint az OP3 előtte)...
Ezek egy része a Lineage hibája volt, de mivel csak egy orosz csávó portolta rá (másik nem tudom hány ROM mellett) a szabadidejében, így nagyon lassan javított csak benne dolgokat, már amikor tudott. Mivel nem támogatták annyira ezt a modellt, mint a Z1-et, így sajnos meglátszott a használati élményen is. Persze 60 ezres áron nem tudok jobban mondani hardveresen, de nem csak a hardver a lényeg.

Racecam: Igyekszem értelmesen véleményt formálni, csak néha falba ütközik az ember, amikor jön például pár MIUI rajongó, és nekik semmi nem probléma, minden tökéletesen működik. Mintha egy Fradi rajongónak próbálnám magyarázni, hogy van más klub is a világon. :)

Annyit még hozzátennék, hogy hardveresen általában nincs sok gond szinte egyik kínai telefonnal sem (kivéve a B20-at, amelyikben nincs), de szoftveres oldalról már nehezebb értéket hozzátenni, mint összevásárolni az alkatrészeket és beépíteni egy termékbe. Nagyon tetszik hardveresen több kínai termék is, az Oppo R11-et simán megvenném (a kínai árán), ha lenne benne B20 és lehetne rá tenni normálisan Lineage rendszert. Ellenben nm lehet, és a kínai gyártók ráadásul annyira magabiztosak, hogy a saját rendszerük a legkirályabb, hogy nem is nagyon engednek mást feltenni, vagy egyszerűen csak nem foglalkozik velük az XDA közösség, mert nyugaton nincs felhasználóbázisuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.