Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#446) Yag válasza #22743424 (#441) üzenetére


Yag
tag

Igazság az, hogy egymás mellé téve szinte egyformák ezek a telefonok csak belsőben felszerelve vannak több kevesebb eltérése egymáshoz képest. + Hátlapi kamera.

Coolpad Cool1 vs LeEco LeS3 vs LeRee L3

Pl. Coolpad Cool 1 ből is van legalább két fajta. C103 - C106 Egyikben van FM modul másikban nincs.
Tudom ez sokaknak nem szempont de pl. nekem igen, tehát ebből már leszűrtem, hogy nekem a C103ast kellv ennem majd. Van mellé ikerkamera - pipa, infra - pipa, 3,5 Jack aljzat - pipa ... A LeRee L3 meg mintha ezt a vonalat követné (mivel úgy tűnik, hogy a LeEco LeTv, vonal eddig ezeket a felszereltséget hanyagolta, mondván FM-et már nem használunk. Ezekhez a szempontokhoz jön még az EU raktár vs Kína mert az se mindegy meddig utazik és utána a szervízt Kínába vagy az adott EU raktár leszervizeli.

Innen nézve olybá tűnik, hogy a LeTV amit kihagyott az S3 ból. beletette a Coolpa C103-as telóba. De mive ez már egy új kétnencsés teló így életre hívtak egy LeRee nevű vonalat ami meg szinte egy az egyben olyan mint a Coolpa csak LeTV felirattal lavíroznak a Snapi vs MediaTek, B20, infra, kétlencsés kamera, 3,5 Jack vs USB-C, notiled, 3000 vs 4060mA akku idő és felszereltség közt. Van akinek egyik szempont másik nem és ez alapján eldönti melyiket fogja kedvelni annélkül, hogy effektíve Márkát kellene váltania mert valamelyikből hiányzik egy van több komponens. Megértem hogy nem férhet bele minden egy telóba, de amiben több van számomra, azt választhatom.

Nekem speciel használat közben derült ki, hogy az S3 kevés. A Cool 1 vagy LeRee változat kényelmesebb és többet ad az én saját igényeimnek.

Összefoglalva mindhárom nagyon minőségi nagyon rendben van teló, de válaszd azt ami több mindenben kényelmedre van. Szerintem ....

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.