Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tök jó lenne :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) Garada


Garada
őstag

Ennyire felkapott lett ez:F

(#3) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

A "picipuha" hátulról támad. :) Az Android legerősebb bástyáit szép lassan beveszi, aztán indul a mindent elsöprő támadás. Egy-két hét / hónap, és a user-ek azon veszik észre magukat, hogy az OTA frissítést követő újraindítás után WP-s lett a telefonjuk :DDD

(#4) kymco válasza <Adamsky> (#3) üzenetére


kymco
veterán

Meglepődnék....

www.refujvaros.hu

(#5) Bossattila válasza <Adamsky> (#3) üzenetére


Bossattila
csendes tag

:D :D :D :D azert csak nem :D :D :D :D akkor dobhatnam ki a lumiamat :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

GALAXY NOTE 4., GALAXY NOTE 10.1 LTE, SAMSUNG GALAXY TAB S 10.5 LTE, LUMIA 830, Iphone 6S , IPad AIR 2

(#6) Beri78 válasza <Adamsky> (#3) üzenetére


Beri78
őstag

:DD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#7) #08176384 válasza Beri78 (#6) üzenetére


#08176384
törölt tag

Az Alcatel próbált anno vmi hasonlót, hogy a vásárláskor lehetett oprendszert választani, de azóta nagy a csend róla.

(#8) Wapmester


Wapmester
senior tag

lassan pedig eljön az az idő, hogy duál boot-osak lesznek a telók, vagy választhatsz két oprendeszeres és egy oprendszeres között :D

(#9) #52815360 válasza Wapmester (#8) üzenetére


#52815360
törölt tag

Na azt éljem meg hogy wp és ios lesz dual bootban :D

(#10) #86973952 válasza #08176384 (#7) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mivel még új dolog, nem "anno".

Amúgy nem az OS -t lehet választani, hanem a Pixi3 -ból (több méret) van 3 változat, amiből választani lehet. Mielőtt valaki félreértené. Ezt több cég is csinálta/csinálja, csak általában 2 variánst adnak ki: Windows és Android.

[ Szerkesztve ]

(#11) Wapmester válasza #52815360 (#9) üzenetére


Wapmester
senior tag

az apple nem fogja hagyni magát, talán majd akkor, ha bukáson lesz, én androidra és windows-ra értettem természetesen :D

(#12) #52815360 válasza Wapmester (#11) üzenetére


#52815360
törölt tag

Akkor nem lesz lumia 520 áron ios telóm :( :))

(#13) #08176384


#08176384
törölt tag

és Bill Gates fog vigyorogni a kezdőképernyőn. :)

(#14) Wapmester válasza #52815360 (#12) üzenetére


Wapmester
senior tag

majd ha megbukik az apple talán akkor másak lesznek az árak is meg a hozzáállásuk is :D

(#15) Fejvadi válasza <Adamsky> (#3) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ha ez bekövetkezni, földhöz is vágnám.

(#16) Badboys


Badboys
őstag

Nekem a ZTE ről annyi emlékem van,hogy sosem volt hozzá támogatás. Ez a mai napig telefonválasztásnál nyomós ok. Lehet azóta változott,de ez már lényegtelen. Nálam egyszer van kutyavásár.

(#17) #16820480


#16820480
törölt tag

Most akkor már nem kötelező a Win gomb a telefonokon, vagy hogy van? Meg ha a virtuális gombokat kap, akkor minek oda az a piros kör?

(#18) vimes


vimes
senior tag

Valamit nyújtani kell Kínának a frissíthető kalózvindózokért cserébe :D

(#17) sheratan: lusták voltak külön prototipust csinálni :D

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#19) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Vajon ez a teló a Snapi 810 miatt hány fokos lesz? Eléri az 57 vagy a feletti hőfokot hogy ne az M9 legyen az élen? :DD

Smoke some weed nigga!

(#20) Camel


Camel
csendes tag

Már elég sok tablet elérhető, amelyen lehet váltogatni az os-t (Droid 4.4, win 8.1). Pl.: [link]

Örülnék ha telefonokba is elhoznák ezt az újítást.

[ Szerkesztve ]

Camel

(#21) Router válasza Camel (#20) üzenetére


Router
őstag

x86-os proci mellett még értelme is lenne csak ahhoz meg az intelnek kellene nagyot gurítania. Nagyon nagyot. :U

www.reballing.hu/forum

(#22) DaveHutt válasza Badboys (#16) üzenetére


DaveHutt
őstag

A tavaly nyári budget telefonról tudok nyilatkozni, a ZTE V5-ről. 1.06-ról indult talán a szoftver, amikor kiadták a telefont, most 1.17 a legfrissebb. Folyamatosan frissítik a dolgokat. Más kérdés, hogy Android 4.4-nél újabbra nem számítok rajta.

[ Szerkesztve ]

(#23) kymco válasza Badboys (#16) üzenetére


kymco
veterán

Milyen támogatásra gondolsz, ami olyan fontos?
Korábban defy-m volt. Heti kétszer cseréltem rajta rendszert. Volt Froyo, GB, ICS... . Aztán most van egy THL-em, nincs hozzá gyakorlatilag támogatás (T200C, JB-vel), és mégis elégedett vagyok. Működik, mindenre jó, amire használom... Milyen támogatás olyan létfontosságú? Komolyan kérdem, mert nekem jelenleg nem hiányzik semmi...

www.refujvaros.hu

(#24) vimes válasza kymco (#23) üzenetére


vimes
senior tag

Talán arra gondolt, hogy nem volt kaorábban hivatalos ZTE szervíz. Ha bevitted a telefonod garanciába (vagy) kicsrélték (vagy nem), a szervíz mint opció, nem létezett. Bár ha jól tudom azóta ez már megváltozott... :F

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#25) Baggins86 válasza #16820480 (#17) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Az egy értesító led és kezdő képernyőre ugró gomb is egyben. Illetve nem lehet látni, de jobb és bal oldalon van még két pötty, egy menü gomb és egy vissza, az nyomás hatására villan fel. (legalábbis androidnál így van)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.