Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Szép kis sztori.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) menomano761 válasza Polarstar (#1) üzenetére


menomano761
kezdő

Jól láttam, hogy a Realme almárkát nem érinti a tiltás?

(#3) Cranberries válasza menomano761 (#2) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Igen jól, róluk nem írnak a cikkben.
Máshol sincsenek megemlítve.

(#4) dolon75


dolon75
aktív tag

Érdekes lenne látni, hogy egy telefon árában mekkora részt képviselnek az ilyen-olyan licenszek...

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#5) brainticket válasza dolon75 (#4) üzenetére


brainticket
aktív tag

itt azt írják 2,5 euró, de ugye nem arról szól a dolog hogy a német piacon ne férne bele a plusz két és fél euró, hanem akkor minden országban eladott minden egyes telefon után fizetniük kéne, így valószínűleg olcsóbb nekik a német piac elhagyása.
[link]

(#6) leslien


leslien
nagyúr

érdekes.. eddig csak vpn keresztül tudtam frissíteni, most reggel simán jött a frissítés ..
Oppo Find X3 Pro.. :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

A hírek szerint jelenleg csak Németországban van a tiltás, de ez később más európai országokra is kiterjedhet.

(#8) mrThomi


mrThomi
addikt

Valaki lefordítaná nekem ezt a hírt ? Van egy Nord 2T-m és egy 10 Pro-m. Luxemburgban élek és mindkét telót amazonról rendeltem még 2 hete. Lehet nekem ebből valami hátrányom ? Lehetséges hogy esetleges szankciók miatt kevesebbet érhet a telefonom ? Milyen szankciók lehetségesek egyáltalán ? Mi köze van ennek a frissítésekhez egyáltalán ?

Nothing Phone (2a)

(#9) Ricardo válasza mrThomi (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

A már eladott telefonokat ez nem érinti.
A forgalmazást tiltották le, azaz nem lehet ezentúl árulni németországban. A frissítésekhez elméletileg nincs köze.

(#10) mrThomi válasza Ricardo (#9) üzenetére


mrThomi
addikt

Az addig oke, de meddig mehet el ez az ügy ? Letiltjak esetleg az 5g-t a telefonokon ? Kivonulnak mint a huawei ? Vagy kifizetik a büntetést aztán mimdenki elfelejti az egészet ? Az eu-s piacon mindenhol ugyanazt a telot adtak el, nem csak némeországban

Nothing Phone (2a)

(#11) Ricardo válasza mrThomi (#10) üzenetére


Ricardo
félisten

" de meddig mehet el ez az ügy ?"

Ez az, amit előre senki nem fog tudni neked megmondani.

(#12) dolon75 válasza brainticket (#5) üzenetére


dolon75
aktív tag

köszi!

ez nem túl nagy összeg, szerintem ekkorra áremelést a vevők észre sek vennének ezeknél a készülékeknél.

de vajon mit nem licenszeltek még?
vagy, ha jóhiszemű vagyok, ez egyszerűen elfelejtodott. gyorsan megegyeznek, árát emelnek és mehet ismét a forgalmazás.
aha. 😁

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#13) menomano761


menomano761
kezdő

Egyébként nagyon érdekes, hogy a német Telekom oldalán még mindig megvásárolható a mind a Oneplus, mind az Oppo készülékek. Very interesting.

https://www.telekom.de/mobilfunk/geraete/smartphone/oneplus?pageFilter=promotion

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.