Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #92888064


#92888064
törölt tag

thx a cikket, de én még maradok a dotánál. se a lol se a hon nem nyűgözött le a béták folyamán.

(#2) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Ez egy nagyon király játék! Milyen néven tolod? Mert akkor felveszlek friendnek.

(#3) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Szerintem is jó játék pláne hogy free , nekem egyetlen bajom az volt hogy hamar ráuntam .
Pár pálya mehetett volna még bele és más játékmódok.

(#4) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

jó kis játék ez, bár még lassan 1 éve benn vagy egy imba bug :D

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#5) Xeper válasza ErosenZold (#4) üzenetére


Xeper
csendes tag

Mi is az? :)

(#6) ErosenZold válasza Xeper (#5) üzenetére


ErosenZold
senior tag

Nem mondom el, mert akkor mindenki ezt kezdené el tolni, feltéve ha van Mordekaiser-e.
De legyen elég annyi, hogy amire az átlag ember csinál 5 kill-t, addigra én 15-öt :)

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#7) feri1014 válasza ErosenZold (#6) üzenetére


feri1014
senior tag

Privátban mesélhetsz nyugodtan nekem. ;] :DDD

(#8) h_rowley


h_rowley
tag

Miféle grafikai újítás várható?

Acer Travelmate 5530G > AMD Turion x2 , 2gb ram, 250gb hdd, hd3200+hd3470 vga,bt, W I N D O W s 7 Pro, enny..

(#9) GabN73


GabN73
addikt

jó game, csak sok a barom benne :K

(#10) KiLlHeIm13 válasza Th3Ac3 (#2) üzenetére


KiLlHeIm13
csendes tag

Szia!

MexyTem a nick-em vegyél fel!
Új pályát már 2 hónapja ígérik, képeket adnak róla csak jöhetne már:D

h_rowley: Ilyesmi:D

[ Szerkesztve ]

(#11) alcsa válasza ErosenZold (#6) üzenetére


alcsa
senior tag

És ez a baj, hogy egyesek az ilyen bugok használatával tönkreteszik az egyszerű játékosok kedvét, mert ők nem ismerik a bugot, és így elmegy a kedvük tőle. Inkább szólhatnál a fejlesztőknek, talán még jutalmat is kapnál érte.

Egyébként kösz a cikket, jó játék.

[ Szerkesztve ]

(#12) ErosenZold válasza alcsa (#11) üzenetére


ErosenZold
senior tag

Már lett nekik szólva, de annyi lett a válasz, hogy ez nem magas prioritású hiba, szóval majd ha lesz idő törődnek vele :)

Amúgy ha annyira el akarnám kúrni a másik játékát, akkor terjeszteném a hibát nem?

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#13) alcsa válasza ErosenZold (#12) üzenetére


alcsa
senior tag

Ez nézőpont kérdése, hogy mikor rontod el a másik játékát, mert ha mindenki használná, akkor nem volna előnye senkinek belőle, de így, hogy kevesen tudják, azok hasznot húznak belőle.
Egyébként nem akartalak ezzel megszólni, mindenki úgy játszik ahogy tud, mindent ki kell használni amit lehet, ez mostanság így megy. Boldoguljon mindenki a maga erejéből.

(#14) ErosenZold válasza alcsa (#13) üzenetére


ErosenZold
senior tag

Hát persze, de még mindig jobb hogy használja 200 ember a világon, minthogy használná 2000 és 1000 nem tudna róla

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#15) 7 válasza ErosenZold (#14) üzenetére


7
addikt

[link] :U

Az meg, hogy elhencegsz vele, hogy tudsz valamiről, ami unfair előnyt biztosít számodra, de utána a közösség védelme szlogen mögé bújva nem árulod el, igencsak visszásan hat. Ha annyira a közösség lebegne a szemed előtt, és nem önmagad, akkor nemes egyszerűséggel nem is használnád ki ezt a tudásodat, pláne nem dörgölnéd mások orra alá.

Csináld egyébként, engem hidegen hagy, de a tálaláson szerintem érdemes lenne változtatnod (értsd: tartsd meg magadnak, vagy ha nem bírod, legalább ne próbáld magasztosabb elvekkel védeni magad)

(#16) KiLlHeIm13 válasza 7 (#15) üzenetére


KiLlHeIm13
csendes tag

Egyetértek :K

(#17) frontier4221


frontier4221
csendes tag

Heló mindenkinek :)
Van aki játszik EU szerveren?
Ha gondoljátok vegyetek fel, 3. embert keresünk komoly rankedolás céljából dps/tank Olaf és dps Udyr mellé.
Nick: EddieSixSixSix :))

csak a trúdamázs :)

(#18) zolo96


zolo96
tag

Ez egy top 10es free game.

(#19) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Aki ezt szereti, annak ajánlani tudom a Heroes of Newerth című játékot. Bár fizetős (egyszeri díjas), de sok benne a "barom" szűrés. Meg úgy egészében azt mondják a volt Lol veteránok, hogy sokkal jobb ennél. Talán egy rátekintést megér...

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#20) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Nagyon jó cikk, érthető és jól áttekinthető gratatula :R ! Egy jó pár hónapja már én is tolom.

Szerintem kiegészíthetnéd, annyival a cikket, hogy lősz egy shot-ot a 3v3 és az 5v5-ös mapról (a minitérképre gondolok). Illetve a végére pár random kép magáról a map kinézetéről.
Plusz a Nashort-t is megemlíthetnéd és a "bónusz" gólemeket.
Ami meg már hab volna a tortán, hogy a végére bebiggyeszted a várható fejlesztést, újítást (új map és a grafika).

https://ingatlan.com/33821564

(#21) domesz


domesz
aktív tag

Jó kis írás, én is tolom már vagy 1 éve a játékot.
Még az US-en kezdtem de már áttértem az EU szerverre.

És nincs semmiféle morde bug/hack/cheat...

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#22) Tybee000


Tybee000
aktív tag

Csak a DotA!!!!!! :)) :)) :)) :)) :))
na és majd a DotA 2 :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#23) vittuka válasza Inv1sus (#19) üzenetére


vittuka
aktív tag

Szerintem is kenterbe veri a HoN a LoL-t, igazából utóbbi csak simán lol maradt sokunknak, de a béta után nem néztünk rá.. Sok volt a csicsa, a hon meg sokkal jobban maradt dota alapokon. Viszont tény, hogy igen erôs ott a mezôny, aki most kezdene ismerkedni ezekkel a játékokkal, azoknak hon-ban rendesen fel kell kötni a nadrágot.. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#24) Iron Funeral válasza ErosenZold (#6) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Noobok ellen rak be akik nem tudnak Morde ellen játszani? :) HA akármilyen bug lenne a játékban ami miatt 3x annyi killt tudnál szerezni mint akárki más a játékban akkor az eléggé game breaking bug lenne és ki lenne javítva már régen... Urban legendeket bárki ki tud találni...

(#1) Ad-m: Azért a LoL régóta nem béta, persze nem erőszak a disznótor ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#25) ErosenZold válasza Iron Funeral (#24) üzenetére


ErosenZold
senior tag

Hát nem urban legend, de ahogy érzed. Mellesleg figyelj amikor egy Morde-nak kicsit kiemelkedő statja van, és rá fogsz jönni hogy nem urban

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#26) nuke7 válasza ErosenZold (#25) üzenetére


nuke7
veterán

morde az egyik main champ-em a játékban, és nincs semmiféle bug. csak trynda ellen ,de trynda ugyis op... szoval, okosabb maradtál volna ha hallgatsz :)

https://youtube.com/user/nuke7

(#27) ErosenZold válasza nuke7 (#26) üzenetére


ErosenZold
senior tag

Figyelj, én nem fogok senkit se győzködni. Pár száz ember tudja, hogy van ez a bug és köztük én is. Nem fogom nyílvánosságra hozni azért, mert van aki nem hiszi el hogy van. Majd ha javítva lesz valamikor, akkor esküszöm, hogy írni fogok róla egy logout blogot, vagy valamit hogy lásd, hogy valóban igazam volt

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#28) nuke7 válasza ErosenZold (#27) üzenetére


nuke7
veterán

akkor legalább azt mondd el, hogy mivel kapcsolatos a bug? a képességeivel? ulti? ha ultit használ minden spell-je spell wamp-ot kap? én csak olyan bug-okat tudok, ahol morde szívja meg... (ulti nem sebez eleget / nem gyogyit, ghost nem mozog, stb.)

https://youtube.com/user/nuke7

(#29) B1T3


B1T3
addikt

Csak ne lenne aránytalanul sok női hős az újak között… :)

(#30) zippofcy


zippofcy
senior tag

Több mint fél éve tolom, mivel ez egy csapatjáték ezért igazából tök mind1 mennyire imba vmelyik hős, ha jó a csapat akkor rámennek 2-3al többen (alapból ugye 2 vs 1, 3 vs 1, 4 vs 2, 5 vs 3 -al gankol az ember, ez nem 1 vs 1ről szól, akik úgy játszanak azok veszítenek) és agyonverik pár mp alatt. A lényeg mindig hogy az ellenfél el se tudjon menekülni.
Mordénak amúgy sincs CCje, van egy pajzsa míg az rajta van nem kell a közelébe menni ... de ahogy írtam egy jó csapat bárkit szétszed (másik csapatot is ;] ) pár mp alatt.

Amúgy meg az olyan karik amik skillje több célpontra hat egyszerre, alapból nagy előnyben vannak.
Ennek megfelelően épített csapathoz keresek embereket.

Kell: Chogat, Singed, Ryze, és még vki, lehetőleg Lux vagy Akali, Morgana, Twitch, Kennen, stb.

Rammus, Tryndamere, Evelyn, Karthus NEM jók, őket rankeden gyakran bannolják.

Jah persze rankedbe nyomnánk, a kezdeti összeszokás után.
(stragétia pofonegyszerű, 3-4 meccs alatt begyakorolható de TS vagy ventri követelmény)
Ha nem verünk el 10-ből 9 csapatot a stratégiámmal, simán lelépsz és kész ;)

Ha érdekel és 15+ szintű vagy, írj privit. (EU szerón persze ... USen is van 30as karim de oda 200as pingem, EUra meg 40)

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#31) zippofcy válasza ErosenZold (#27) üzenetére


zippofcy
senior tag

Szívesen megnézném mire mész a bugoddal ellenem, illetve egy JÓ csapat ellen :P

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#32) Kassadin válasza ErosenZold (#25) üzenetére


Kassadin
addikt

Milyen szerón vagy és hányas szintű? Mordekaiser is dugható hős buggal vagy anélkül, ez adja magát. Csapatjátékról szól az egész, nem 1v1-ről....

Zippo: ryzet biztos nem keresnék, vannak nála sokkal használhatóbb magek....

[ Szerkesztve ]

(#33) domesz válasza zippofcy (#30) üzenetére


domesz
aktív tag

Hali!

Megnézhetünk pár meccset.
Sven Väth a nevem

üdv.: Dom

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#34) zippofcy válasza Kassadin (#32) üzenetére


zippofcy
senior tag

Van CCje, de a lényeg hogy nagyon különleges AOE DDje van (area of effect direct damage), nem adott területre ill. nem is saját maga körül hat, hanem a betámadott ellenfél körül.
A stratégiámhoz feltétlen szükséges.

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#35) tommje


tommje
tag

maradok a Pocket Legendsnél meg a Dungeon Defendersnél :) :R

Jó írás amugy :)

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#36) Iron Funeral válasza ErosenZold (#27) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Legalább megbízható forrásból tudjuk majd ;]
Komolyan gondolod, hogy az a tömérdek ember aki játszott Mordekaiserrel vagy ellene, nem találkozott volna ezzel a buggal(és maradt volna szó nélkül)? Szerinted egy olyan bug ami miatt 3x annyi killt összeszedsz mint ezt normál esetben tennéd alacsony prioritásu bug lenne, és nem javítaná ki a RIOT? :Y
derp

(#34) zippofcy: Nem láttad valahol Tibberst? :C

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#37) zH.


zH.
senior tag

Miért nem Gamepod-ra?

just be

(#38) KiLlHeIm13 válasza zippofcy (#30) üzenetére


KiLlHeIm13
csendes tag

Ez bizony így van. Ebben a játékban nem a champion meg az 1v1 a lényeg. Van mikor olyan championok mint Soraka, bizony jobban, okosabban játszanak mint egy Trynda vagy Anivia és sokszor egy jó ember is győzelemre viheti a csapatot, championtól függetlenül.

(#39) zippofcy válasza Iron Funeral (#36) üzenetére


zippofcy
senior tag

A Pedobeart? :Y
Én a húgom ágya alatt nézném meg először ;]

(a Prom Queen skin nagyon üt, kár hogy nem csípem Anniet)

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#40) D1Rect válasza zH. (#37) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez engem is érdekelne, de hogy trendli legyek:

+1 :C

(#41) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Hát köszi a cikket még mindig nem győzött meg a LOL se a HON maradok a dotánál :)

(#42) nuke7 válasza zippofcy (#30) üzenetére


nuke7
veterán

ment egy pü. :)

edit: btw, 30. szintig ryze volt a main karim...

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#43) Kassadin válasza zippofcy (#34) üzenetére


Kassadin
addikt

Régen a mainem volt ryze, de már nem játszok vele, mert szerintem vannak használhatóbb magek is nála (pl malzahar, fiddle), de ez csak a személyes meglátásom.

[ Szerkesztve ]

(#44) domesz válasza Kassadin (#43) üzenetére


domesz
aktív tag

Hát ez az "új" átdolgozott Ryze most nem rossz elég szépen lehet aratni, csak győzd manával de szerintem jobb lett mint volt

Nekem is egyik main-em Morde, és ígyis kb 10-ből 8 win , hátha még tudnánk a nagy HACK-et is :D

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#45) sasa311 válasza zippofcy (#30) üzenetére


sasa311
veterán

Kell: Chogat, Singed, Ryze, és még vki, lehetőleg Lux vagy Akali, Morgana, Twitch, Kennen, stb.

Ezt a teamet úgy hívják, hogy:

Get banshee madafaka and GG.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#46) zippofcy


zippofcy
senior tag

Akkor még egy Chogat és Singed kéne és kezdhetnénk is.

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#47) zippofcy válasza sasa311 (#45) üzenetére


zippofcy
senior tag

Fél év alatt még senkit nem láttam ezt játszani.

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#48) Kassadin válasza domesz (#44) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem tartom már akkora hősnek, hogy értelme legyen kihozni. Nagy versenyeken se játszanak vele, nem is véletlen.

(#49) sasa311 válasza zippofcy (#47) üzenetére


sasa311
veterán

Nem véletlen.

Egy full AP team halálra van ítélve, ha nem LOW ELO-n játszák. Normális játékosok ilyenkor első itemként veszik a banshee-t és gg nektek.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#50) zippofcy válasza sasa311 (#49) üzenetére


zippofcy
senior tag

Majd kiderül ;]
Amúgy is csak 2 APs van .. max 3. Ott van még a két tank, meg az 5. kari, ha nem APs.

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.