Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Bizony a Half-Life-ra koncentráljanak.. :K
Az a kép azért ütős... :DD :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) Gomez86


Gomez86
őstag

"két játék csak minimálisan minimálisan különbözik," :U

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

a fakkos kép alatt 3. sorban 2szer szerepel: minimálisan :)

amúgy megértem a fanokat... ez a lehúzás tetőpontja... :S

bugos fosch-halmazt kiadni hirtelenjében jópénzért=szemétség...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) venember83


venember83
nagyúr

Leaft for Dead? Címben, URL-ben. Különben (cikken belül) nem "Valve-nak"? Mivel kiejtéstől függően kerül magas vagy mély hangrendű toldalék az idegen eredetű szóhoz. Legyen az "volv" vagy "valv" kiejtés szerint, oda nem illik a "-nek" toldalék.

[ Szerkesztve ]

(#5) #65675776 válasza nrgia (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

A HL topicokban pont erről volt szó a napokban.

(#6) Preda válasza mephi666 (#3) üzenetére


Preda
aktív tag

Nem az a lényeg, hogy bugos lesz, hanem az első részhez képest nem tartalmaz majd jelentős újítást. Ami meg eddig látszik pl nappal ki akar zombikat irtani? Tehát inkább a tartalom mint a minőség ellen van ez.

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

HL-t a népnek, hisz azt akarja. :D

(#8) mephi666 válasza Preda (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, de az eddigi képekből az is látszódott, hogy hemzsegnek benne a bugok... az már más tészta, hogy kezdő modder banda is percek alatt összerittyentene egy hasonló "munkát" :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) LackoMester


LackoMester
addikt

bizony igazuk van... :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10) Preda válasza mephi666 (#8) üzenetére


Preda
aktív tag

Van benne bug az bizti, de gondolom nem így akarták kiadni. :)

(#11) Zsoccc válasza venember83 (#4) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Az inkább velv mint valv, de talán a kettő között, de semmiképpen nem volv. Tehát a -nek toldalék ez esetben helyes. De erősítsen meg valaki vagy okítson ki.
Az elgépelést javítottam, köszi az észrevételt!

[ Szerkesztve ]

(#12) mephi666 válasza Zsoccc (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

"valve n. [vælv] valves"

szvsz: "e"-sen ejtjük, tehát a "-nek" helyes (4évig tanítottak angolt+ami rámragadt... én így tudom... németes voltam mindig...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

A L4D2-t inkább úgy képzelik el, mint egy letölthető kiegészítőt, hiszen a novemberi megjelenés amúgy is túl közeli ahhoz, hogy valódi tartalommal tölthessenek meg egy teljesárú játékot a készítők.

Nana!
Az első rész "tartalma" után szvsz nem lenne túl nagy kihívás pár hónap alatt összeütni novemberig egy második részt.

(#14) Eugene Roe válasza venember83 (#4) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Szervusz vagy szerbusz ;] Kb kinek melyik kiejtés jön be jobban.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#15) konas válasza nrgia (#1) üzenetére


konas
senior tag

Igy van hasonlo velemenyen vagyok..Ideje kiadni a Half Life EP.Three-t.. :R

(#16) PowerBuldog válasza Zsoccc (#11) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Windows text to speech is velv-et mond.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#17) nrgia válasza #65675776 (#5) üzenetére


nrgia
őstag

Az én bénaságom vagy a türelmetlenségem miatt nem találom azt a topicot...dobnál egy linket plííz... :R

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#18) Zsoccc válasza mephi666 (#12) üzenetére


Zsoccc
senior tag

(#16) PowerBuldog, (#12) mephi666: Köszönöm a megerősítéseket!

(#19) keIdor


keIdor
titán

Csatlakoztam én is a csapathoz a fent említettek miatt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) #65675776 válasza nrgia (#17) üzenetére


#65675776
törölt tag

HL2 topic

HL2 EP3 topic Inkább itt volt róla szó értelemszerűen...

[ Szerkesztve ]

(#21) hommeros


hommeros
őstag

jaaj, akkor már lehetne Vista Ultimate boycott is. Aki megvette, érti mire gondolok...

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#22) nrgia válasza #65675776 (#20) üzenetére


nrgia
őstag

Köszönöm ! :R

És már írtam is bele... :W régebben.... :B

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#23) cizoe válasza nrgia (#1) üzenetére


cizoe
őstag

Hát igen. Hol az ep3 például? Anno még azzal hitegettek, hogy nem sokkal az Orange Box után jön. Hát mi lett belőle? Másfél év után egy hírmorzsa se. No meg már lassacskán dolgozni kéne a HL3-on is... :K

(#24) twollah


twollah
nagyúr

Igazuk van a tiltakozoknak.

(#25) tiv83us válasza Zsoccc (#11) üzenetére


tiv83us
veterán

Itt pl "velv", de ha felulnek a repcsire es elmennek szigetorszagra, ott mar kicsit "valvosabb" lenne. Ettol fuggetlenul igy is helyes a -nek.

ON: En is fel vagyok haborodva, ennek egy DLC-nek kellene, hogy legyen, nem egy teljes aru jateknak. A fobajom nem is azzal van, hogy ki kell pengetni megint erte 50-60 dolcsit, hanem hogy megint lesz gondolom negy kampany, amit 4 ora alatt vegigtolsz, aztan co-op, aztan meg surivival. Lenyegeben ugyanaz, mint az egy, csak a boszorkany mar nem csak guggolva sir, hanem bandukol is es van egy uj fozombi, meg nehany uj "fegyver" /palacsintasuto.../.
Ezert kar volt kulon jatekot csinalni, foleg ahogy emlitettetek, meg fogja osztani a ket L4D jatekosok taborat, raadasul meg csak egy alcfelvarrast sem kapott a jatek, amit azert elvarhatnank, ha mar uj jatekrol van szo.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#26) Nunder


Nunder
őstag

Teljes mértékben támogatom. Ez a fajta kizsákmányolás az, amitől ökölbe szorul a talpam :(((

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#27) DriderG


DriderG
tag

Igazuk van. Én is csatlakoztam. HL2: Episode 3-at, és Half-Life 3-at a népnek!

(#28) venember83 válasza Zsoccc (#18) üzenetére


venember83
nagyúr

Ebben az esetben én kérek elnézést, én startból valv-nak érzem, hiába, közelebb áll szívemhez az eredeti modern English.

(#29) mad1


mad1
veterán

Sok kulombseget nem lattam azon kivul hogy nappal is lehet hentellni.
Ja es a 4 uj karakter...ennyi lenne a masodik resz?
Ha lesz uj HL akkor lesz uj cs is? :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#30) Bence717


Bence717
tag

en mar beleptem :DD pont alapitani akartam egy ilyen group-ot amikor az egyik friend-em irta h ilyen is van :K

[ Szerkesztve ]

(#31) Bence717 válasza Zsoccc (#11) üzenetére


Bence717
tag

ha mar errol van szo akkor valaki leirna h kell kiejteni??? :DDD en valve-nek szoktam :DD

(#32) JanR


JanR
addikt

HL-t a népnek, meg Black Mesa Source-t!!!!

(#33) P00By


P00By
nagyúr

Nem csodálkozom!

(#34) Lefty válasza Eugene Roe (#14) üzenetére


Lefty
addikt

hát nem igazán. szvsz a szervusz az a latin 'servus' szóból ered, melynek jelentése: állok szolgálatára. olyan, hogy szerbusz nem létezik, ezt az agyilag alulfejlettek terjesztették el.

(#35) munky válasza JanR (#32) üzenetére


munky
őstag

Számból vetted ki a szót! :R

(#36) JanR válasza Lefty (#34) üzenetére


JanR
addikt

Próbáld kimondani teliszájjal - mindjárt meglesz, hogyan született meg a 'szerbusz' szó ;]

(#37) Lefty válasza JanR (#36) üzenetére


Lefty
addikt

jó de akkor is helytelen, és borzasztóan idegesítő mikor tv-ben is szerbuszoznak..de meg sem fordul a fejükben, hogy mi a rák az a busz ott a szóban.

(#38) JanR válasza Lefty (#37) üzenetére


JanR
addikt

Jó, hát elég sok minden idegesítő a mai magyar TV-ben, itt kitérhetünk a 'deviszont'-ra is...
Szóval tökmind1, ne idegeskedj, úgysem tudsz rajta változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#39) Bence717 válasza Lefty (#37) üzenetére


Bence717
tag

ne nezz tv-t :N :DDD

(#40) #65675776 válasza JanR (#32) üzenetére


#65675776
törölt tag

A BMS-hoz nincs köze a Valve-nek, szóval tőlük nem is kellene követelni.

Bence717: [link]
[link]

(#41) JanR válasza #65675776 (#40) üzenetére


JanR
addikt

Az engem nem érdekel, de jöhetne már a BMS ;]
A valve meg igenis csipkedje magát a HL következő részével, ez nem igazság, hogy a L4D funok kapnak új rész, a HL funok meg csak várjanak...

(#42) Bence717 válasza #65675776 (#40) üzenetére


Bence717
tag

thx! vegigolvastam a hsz-eket de nem vettem eszre :DDD

(#43) Bence717


Bence717
tag

johetne megegy DLC... :U

(#44) Temesvari


Temesvari
tag

Tenyleg, most hogy mondjatok, 5 ev utan mar ideje lenne egy HL3-nak, de kifejezetten csak olyannak ami meg elfut a gepemen...mondjuk maxon :D emlekszem nekem 1280x1024ben ment maxon (advanced settings nemtudom már hogy volt) egy alabbi konfiggal:
*P4 1,50Ghz
*512MB SD RAM
*GeForce 4 TI 4200 128MB/128BIT

HALF-LIFE :R

"Imperfection is digital perfection."

(#45) Jakesz


Jakesz
őstag

Pedig azt nyilatkozták, hogy a Left 4 Dead megjelenése után, hozzálátnak a HL Episode 3-nak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.