Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Guitar14 válasza tboy93 (#17) üzenetére


Guitar14
senior tag

Gyári Sony kompozitkábel és egy Philips 32PFL7685H/12 TV-re van kötve ami 2010-12-es amikor még minden is volt a TV-ken hátul. :) Kb 35 ropiért vettem 5 éve használtan és imádom. Az alacsony válaszidő, 100Hz és a csatlakozó választék miatt választottam ezt. (na meg talán az Ambilight miatt) 4 HDMI van rajta, 1 komponens bemenet, 2 SCART, VGA, bónuszként USB és SD. Menüben minden átnevezhető, tehát forrásválasztáskor kiírja a TV, hogy: Xbox/PS1/PS2/Switch.... 5 portos HDMI elosztó is van rádugva úgyhogy jelenleg 8 konzol van rádugva (PS1-től egészen Series X)-ig HDMI vel, 1 komponenssel és egy Scarttal +1 PC VGA-val. Külön kapcsolós elosztón benyomom a kívánt konzol tápját, bekapcsolom a gépet és már játszok is.
CRT-nek már nincs helye a szobában de nem is érzem szükségességét, PS3 is van otthon de a feeling miatt PS1-en játszom. Nekem hozzá tartozik a lézer mozgásának a hangja az élményhez meg a kissé mosott a kép. :D
Amúgy kb minden konzol ami nem HDMI-s azt HDMI átalakítóval használom (Pl, PS2, GC, Xbox Classic, Wii.) PS1 maradt RCA-n.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.